Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sulep


sulep
senior tag

Úgygondoltam mivel elég sokan érdeklődnek pont ezek után a fényképezők után és nemtudják eldönteni melyiket vegyék így indítok egy olyan topicot ahol ténylegesen csak erről a háromról osztják meg a fórumozók a véleményüket. Így hátha sikerül minden leendő tulajnak a neki legmegfelelőbb készüléket kiválasztania.

Technikai paraméterek:

Canon S5is
[link]

Sony H9
[L:http://www.sony.hu/view/ShowProduct.action?product=DSC-H9&productsku=DSCH9B.CEE9&site=odw_hu_HU&pageType=TechnicalSpecs&imageType=Main&category=DCC+Digital+Still+Cameras#tab][/L]

Panasonic FZ18
[link]

(#2) sulep válasza sulep (#1) üzenetére


sulep
senior tag

Talán most jó lesz a Sony linkje

[link]

(#3) orbano válasza sulep (#2) üzenetére


orbano
félisten

hát... szerintem ez hamarosan zárva lesz :) ahogy a modikat ismerem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) sulep válasza orbano (#3) üzenetére


sulep
senior tag

Amúgy nemértem miért. pl Pana FZ18-ról még fórum sincs. Remélem azért meghagyják hogy az emberkék had tájékozódjanak és ne kelljen 3 külön topicban érdeklődni, hanem itt egyben mindent megtudhat az ember.

(#5) Szten Márs válasza sulep (#4) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Lehet FZ18-os topic nincs, de ez sem FZ18-os topic, hanem "melyiket válasszam" gépösszehasoníltós topic 3 gép között, ilyen célra pedig ez a topic szolgál, itt mindent megtudhat egyben az ember:
[link]

(#6) Pompi válasza sulep (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sulep hagyd nagyon gyorsan abba az ilyen jellegü topikok nyitását. Egy gyakorlatilag felesleges topic nyitásod már volt - Sony H7-H9 - hajszálon múlt, hogy nem zártam, de ez még simán változhat mert az ott folyó beszélgetésnek semmi köze a topic címéhez, kis időt kap még a topic aztán meglátjuk. Ezt viszont zárom.
Át lehet fáradni a Melyiket válasszam? (digitális fényképezőgép) topicba a hasonló kérdésekkel.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.