Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Sziasztok!

2 fontos és sűrgős kérdésem lenne! Mind a kettő 1-1 DVD íróval kapcsolatos.

1.
Adva vagyon egy Sony DRU-510A dvd író. Tök jó, 1.0d firmware-val használtam és így már tudta a -os lemezeket 4x-esen írni. De ha egy lemezt akartam beolvasni, akkor sajnos nem megy 2x-es sebesség fölé!!! Van-e erre valami megoldás? Kiadtak egy új firmware-t, de nem tudom, hogy mit javítottak. 1.0f. Most tettem fel, még nem írtam vele, de az olvasás maradt 2.0x. Szóval lehet-e valahogyan gyorsabb olvasásra kényszeríteni? És mivel jobb az új firmware, mit változtattak benne?

2.
Egy másik íróval is közeli kapcsolatba vagyok. Ez üzemel a fater gépében. LG-4081B. Ezzel pedig az a baj, hogy ha felteszem az Alcohol 120%-t, akkor minden OK. Ha felteszem a driver lemezről a DVD-RAM drivert, akkor az Alcohol elb*szódik. Nem látja onnantól kezdve a DVD írót. A többi szoftverrel nincs baj, a RAM-ot is tudom használni, de az Alcohol 1.4.8 build 1222 nem működik. Próbáltam az Alcoholhoz dirvert frissíteni, de nem ok. Pedig elméletileg már a 4082B-t is tudja kezelni. Erre tud-e valaki valamilyen megoldást, hogy a RAM is és az Alcohol is használható legyen!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#2) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

UP! Kérlek segítsetek!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#3) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Más nem találkozott a problémákkal???
Legalább azt mondja meg valaki, hogy a sony új firmware-je miben változott???

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#4) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Sziasztok!

Hát nem tolongtok a megoldásokkal! :((
Még nem jöttem rá, hogy mivel több az 1.0f-es firmware, mint az 1.0d volt, de a sony honlaján ([L]http://www.sonydigital-link.com[/L]) a downloads résznél van egy jó kis progi! Ezzel végre sikerült elérnem, hogy ne standerden 2.0-s sebességgel olvasson! Most éppen 5.6-nál jár! :)) Remélem hasznos információ volt valakinek! Az LG-vel kapcsolatban még várom a megoldásokat!!!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#5) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Csak ha valakit érdekel elérte a 7,9-szeres sebességet.
Mivel senki nem reagált a problémáimra, ezért szerintem a topic zárható.
Sajnálom, hogy nem tudtatok segíteni. :((

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#6) antyg válasza REAL WORLD (#5) üzenetére


antyg
csendes tag

Szia!

1.
Nekem is ez a Sony DVD íróm van, és nekem is feltűnt ez az olvassi probláma, és egy kicsit utánanéztem! Nos: az a gond ezzel a Sony-val, hogy nem képes 4x-es sebességnél gyorsabban olvasni (ez a dvd olvasásának max sebessége DVD+/-R, RW esetén). Ha írt dvd lemezt teszel bele beolvastatni akkor azért nem képes 2x-esnél gyorsabban olvasni, mert egyik író és olvasó sem képes max sebességgel olvasni (pl.: az írható lemezt a szimpla dvd olvasók is kb.: 8-12x-es (16x-es esetében) sebességgel képesek olvasni! Inkább 8, mint 12.)
Azt javaslom, ha lehetőséged van rá, akkor szerelj be egy szimpla olvasót, és azzal olvastass be adatot! Egyébként nem is igazán ajánlott egy dvd íróval sokszor dvd-t beolvastatni!

2.
Az Alkohol helyett nem tudsz beszerezni egy másik típusú szoftvert? Szerintem egy CloneCd és egy Nero tökéletesen megfelel ''égetésre''!

AntyG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.