Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Bocsánat a téma nyitásáért, de most kaptam egy havertól egy ilyen kütyüt! És a PDA-hoz lamer vanok!

Lenne egy pár alapvető kérdésem:

-PC-vel összekötöttem - USB-s töltős kábelem van ami gondolom adatkábel is - és valami Sony mass storage drivert akar az XP telepíteni, gondolom ez a memory stick-hez kellene! Cd-t sajna nem kaptam( És a drivert sem találtam sehol!

-Hogyan működik az alkalmazás telepítés? Gamékat szeretnék rányomni és ajánljatok progokat amik nektek beváltak!

(Közvetlenül lehet kábellel, vagy pedig ugyancsak ez a MS kell hozzá?)

Egyenlőre ennyi, de még biztos felmerül bennem kérdés!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) murphys


murphys
csendes tag

Szóval!

CD nélkül elég nehéz lesz összekötnöd a géppel. A mass storage driveret szerm azért keresi, mert lemezmeghajtónak érzékeli (mint pl egy USB bar).

A program amire mindeképp szükséged van: Palm Desktop for Clie.

Vele telepíthetsz, backupolhatsz gyakorlatilag mindent csinálhatsz. Ha van benne memory stick akkor elvileg bármilyen file-t átküldhetsz rá akár infrán is. Viszont ahhoz, hogy a PDA-n tudjál vele valamit kezdeni progi kell. Memory Stick nélkül igazából csak azokat a formátumokat fogadja, amelyeket a Palm OS értelmezni tud.

Körülnézni: http://www.clieplaza.com

Murphy

Én nem próbáltam, de lehet, hogy bármilyen Palm Desktop progi jó hozzá. Ez kb 75% http://prohardver.hu[/F]

(#3) robekri válasza murphys (#2) üzenetére


robekri
addikt

Van FTP-n egy csomó alkalmazás!
Palm House StoreManager v1.0 vagy Palm.Remote.v3.0.0a.vagy PalmOS vagy PalmCPT.v1.1 vagy PalmICD.v1.1 ezek nem jók?

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) murphys válasza robekri (#3) üzenetére


murphys
csendes tag

Hát próba szerencse.

Én eladtam már a Sony PDA-m, ahhoz a telepítő lemez a Palm Desktop szoftvert rakta fel. Volt valami USB gate for Clie vagy hasonló program. Ha van buktató a dologban akkor ez lesz az. Mindenképpen kell a desktop nevü progi, mert a Hotsync azzal dolgozik.

Murphy

(#5) robekri válasza murphys (#4) üzenetére


robekri
addikt

Sajna a sima desktop-ot nem találom, de már szétbasz az ideg!:(((

Neked+ köszi a segítséget!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) murphys válasza robekri (#5) üzenetére


murphys
csendes tag

Csak nyugalom.

Próbálj meg benénzni valami kapu alatti PDA boltba. Lehet, hogy fél órára odaadnák a telepítő CD-t. Csak le kell másolnod. Szerintem a CD nagyrészt egyforma mindegyikhez.

Murphy

(#7) robekri válasza murphys (#6) üzenetére


robekri
addikt

+találtam a desktop softvert, de most az XP valami palm Handheld-et akar telepíteni! :F

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) murphys válasza robekri (#7) üzenetére


murphys
csendes tag

Szerintem nem gáz a palm handheld.

Gondolom azóta már felraktad.

Mire jutottál?

Murphy

(#9) robekri válasza murphys (#8) üzenetére


robekri
addikt

Nem csütörtökre igértek telepítő CD-t! De amúgy ezt a szart sem találtam neten!:((
De kösz, hogy folglalkozol vele(m)!

Üdv.:Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) Don Vittorio válasza robekri (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

''Nem csütörtökre igértek telepítő CD-t!''

Hanem mikorra? :)

Szerintem innen töltsd:

[L]http://palmsource.palmgear.com/index.cfm?fuseaction=software.showsoftware&SID=EC14812C-7E95-2C26-286A8EA83D995591&PartnerREF=&prodID=53098[/L]

15 MB.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#11) robekri válasza Don Vittorio (#10) üzenetére


robekri
addikt

Ja lemaradt egy '','' a ''nem'' után! :DD

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) Den válasza robekri (#1) üzenetére


Den
veterán

Mint mondták kell a palm desktop for clie, de amúgy is sok jó alkalmazás van a cd-n.

De addig sincs gond. Ha van memoristick a géphez, a pda-n van egy ms import nevű program, ha azt elindítod meghajtóként csatlakozik a pc-hez. Ekkor másold a programot a memorystickre, mondjuk a Palm/launcher mappába, és akkor közvetlen az ms-ről tudod futtatni a progit. Ha valamiért nem futna ms-ról, akkor a pdan lévő clie files nevű programmal át tudod másolni a memóriába.

www.simson4t.hu

(#13) robekri válasza Den (#12) üzenetére


robekri
addikt

Jó csak legyen már nálam a CD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(remélem holnapra +lesz)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#14) Den válasza robekri (#13) üzenetére


Den
veterán

asszem ms import és clie files alapból a gépen van.

www.simson4t.hu

(#15) Don Vittorio válasza Den (#12) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Szerintem a belinkelt palm desktop ezt is viszi.

Meg még ezt is érdemes megnézni:

[L]http://ciscdb.sel.sony.com/cgi-bin/select-software.pl[/L]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.