Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  sNiP3rFun Blogja.

Hozzászólások

(#1) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Ezennel megnyitom én is saját blogomat.

Igyekszem majd mindennap írni ide...

:R

(#2) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Tegnap 2008.08.12. én történt velem,hogy kimentem barátaimmal bringázni szokás szerint...(BMX) egy balul sikerült 180 következtében le kellet lépnem a pedálról és olyan szerencsétlenül, hogy elszakadt a boka-szalagom.Elmúlt 2 hónapban rengeteget fejlődtem de most 6 hetet ki kell hagynom nagyon szomorú vagyok emiatt.Próbálom magam itthon lefoglalni főleg, hogy ilyentájt már szoktam indulni parkba vagy a megbeszélt helyre...
Folyamatban van egy számítógépház moddingom most lesz időm farigcsálni.

Hát ez van :O

(#3) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Nah ma volt a unoka húgom ötödik szülinapja nem volt szívem nemet mondani a meghívásra elmentem megünnepeltük nagyon jól éreztük magunkat finom volt a tortája.. :DD Ez is feledtette velem a minap történteket...(egy kis ideig) :((

Szerintem már elteszem magam aludni elég fáradt vagyok de előtte még nézek egy kis filmet...

Jó éjt minden kedves olvasómnak... :R

(#4) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Sziasztok!

Nagyon jól aludtam végre kipihenhettem az elmúlt nap fáradalmait jól bereggeliztem a tegnapi születésnapi tortából most egy kicsit itt ülök a gépnél aztán vár rám film nézés...DE lehet, hogy csak egyszerűen lemegyek TV-ni. :B

(#5) sNiP3rFun válasza sNiP3rFun (#4) üzenetére


sNiP3rFun
tag

Ma teljesen átlagosnak mondható napom volt...Eladtam a DVD íróm amit majd holnap elpostáztatok valakivel...Jön helyére majd egy új SATA 2-es.Elteszem magam holnapra...De előtte egy kis olimpia nézés.Üdv mindenkinek. :R :)

Szerk:Ja és jó éjszakát!

(#6) sNiP3rFun válasza sNiP3rFun (#5) üzenetére


sNiP3rFun
tag

Nah hát reggel van, meg kell mondanom nem aludtam valami jól...Alig vártam, hogy reggel legyen.Egy új gyötrelmes nap kezdődik itthon kell ülnöm fáj minden mozdulat de nem baj kibírom.

További jó napot mindenkinek! :R

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  sNiP3rFun Blogja.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.