Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duracell89


duracell89
senior tag

Na a tv2-n pár napja megy ez a sorozat, nekem nagyon bejön.
Clark Kent-ről, vagyis Supermenről szól, attól kezdve, hogy nevelőszülei a meteoreső után megtalálják, addig amíg elmegy Metropolis City-be.

Eddig 4 szezont forgattak le, asszem ami nálunk megy a második, de ez nem biztos.
(A sorozat világsiker, meg a szokásos. ;))
A lényeg, hogy mint régebbi Superman rajongó, baromi jó ''megismerni'' a fiatalkorát.
Nézitek? Teccik?

(most is éppen ez megy a tv2-n)

szerk.: egy mod plz irja at a címben Supermant nagybeture, köce

[Szerkesztve]

(#2) zsiga667 válasza duracell89 (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Szerintem már adják jópár hónapja... :U
Ennek ellenére nem nézem. :)

(#3) Out válasza duracell89 (#1) üzenetére


Out
addikt

A velemenyem az hogy retek :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4) duracell89 válasza zsiga667 (#2) üzenetére


duracell89
senior tag

eddig hétvégénként ment egy rész, vagy kéthetente, de most pár naponta, valami boszorkás sorozatt helyett megy asszem...minden nap 1 rész

(#5) VladimirR válasza zsiga667 (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

par honapja? mar tobb mint egy eve nem nezek tv-t, ebbol megis lattam reszeket (mondjuk mar akkor sem tetszett ez a szuperhos+tinisorozat mix)

(#6) Dilikutya válasza duracell89 (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Legalább előbb vége lesz... láttam a Superman filmeket, könnyesre röhögtem magam rajtuk :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Elrood


Elrood
őstag

Valami scifi sorozatot adhatnának minden nap.
(Babylon5-t megismételhetnék:) )

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) Xelo


Xelo
addikt

Sziasztok. Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot.:)

(#9) divot válasza VladimirR (#5) üzenetére


divot
veterán

Te minden egyes tévés topicban feltűnsz, hogy elmond, mennyire nem nézel tévét... :DDD

(#10) duracell89


duracell89
senior tag

én nem aszontam, hogy szeretem, hanem hogy mint supermant kedvelő egyén (vótam vagy 8 eves) érdekes latni a fiatal korát
de néha inkabb nem nezem, mert télleg olyan tinisorozat eleterzes van, amit kifejezetten utalok

cyla: énse nezek tv-t, de azért néha körbekukkantok hátha valtozik valami, csillagkaput is mar csak tvrip-et nezek gepen... :)

(#11) duracell89 válasza divot (#9) üzenetére


duracell89
senior tag

őőő...lol :DDD

(#12) VladimirR válasza divot (#9) üzenetére


VladimirR
nagyúr

itt nem azon volt a hangsuly, hanem azt probaltam ezzel ereztetni, hogz nem par napja (ahogz dura mondta), de meg csak nem is par honapja (ahogy zsiga emlitette) megy a sorozat, hanem evek ota
s emellett megjegyeztem szereny szemelyes velemenyem, merthogy errol hivatott szolni a topic

egyebkent persze, hogy megfordulok a tv-s topic-okban --- ne tudd meg milyen jot lehet rohogni rajtuk

[Szerkesztve]

(#13) asturel válasza duracell89 (#1) üzenetére


asturel
őstag

bejon, igaz en upc-rol rippelt valtozatot neztem :D :D

(#14) divot válasza VladimirR (#12) üzenetére


divot
veterán

:DDD - ez egy szmájli. Tudod, vicces izé. Na ezt láthatod a hozzászólásom végén. ;)

Szerk: én is jókat röhögök egy-egy hülye műsor fántopikján. :D

[Szerkesztve]

(#15) VladimirR válasza divot (#14) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ujabban leszoktam arrol, hogy eszrevegyem a smiley-kat, mert a tobbseg ugy szorja oket, mintha kotelezo lenne, s egy ido utan mar nem tudom, hogy mit keres ott az a smiley - most tenyleg poen, vagy csak megszokas (el sem merem mondani a PH! forum legujabb ficsoret)

(#16) divot válasza VladimirR (#15) üzenetére


divot
veterán

Dehogynem, mond csak el. Miféle fícsör :F

(#17) Xelo


Xelo
addikt

Szerintem meg elég érdekes sorozat. Mamár ritkántalálni olyat ami engem leköt a TV-ben, de ez megtette. Nem tudom, 1. fiatal is vagyok, 2. meg 1ébként is király látni hogy amit kisskoromban olyan nagy áhítattal imádtam, milyen volt a gyermekkora!:D De nehhm?:DD

(#18) duracell89 válasza Xelo (#17) üzenetére


duracell89
senior tag

pont ezt mondom én is...:)

(#19) VladimirR válasza divot (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nezz be a bugok a ph motorban topicba

(#20) divot válasza VladimirR (#19) üzenetére


divot
veterán

Ja, hogy ezentúl a billentyűzet visszatartó ereje sem marad meg... :F Hát az gáz. :(

(#21) Obi-1 válasza divot (#20) üzenetére


Obi-1
őstag

Erre gondoltok?

:C:)):):DD:D:(((:((:(;]:o:O;):B:U:C:F:Y

Klasszul működik az új funkció!

Only a Sith deals in absolutes.

(#22) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Kedvenc sorozatom! Mindig is imádtam a superman filmeket, ez meg maga a kánaán.
Meg hát ugye az egyik főszereplő Kristin Kreuk:))

(#23) Tégla


Tégla
tag

hi
Szerintem is elég jó a sorozat de a Csillagkapu és a Sliders jobb!
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

[Szerkesztve]

Nem holmi beépített tégla!! Ez eredeti BLOCK Tégla!!!

(#24) PEPE85 válasza _Blank_ (#22) üzenetére


PEPE85
senior tag

Van olyan valaki akinek megvannak ezen sorozatok epizódjai? DivX Avi, DVD vagy bármilyen számítógépes formátum érdekelne és persze nem ingyen. DAT-on is jó, ha valaki ki tudja hozni a TV2-től vagy bármin, majd átveszem. Videókazetta nem kell, mert annak rossz a minősége. Elsősorban magyar érdekelne, de ha minden kötél szakad jöhet angol, német.

Nagyon megköszönném.

Jelenleg minden hétköznap megy ez a sorozat a TV2-n 17:40-től 18:30-ig egy reklám megszakítással.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#25) Lazsa Boy válasza PEPE85 (#24) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

De miért nem szombaton vetítik? Akkor még nézném is! De hétköznap nagyon jó!

A térerő legyen veletek!!!

(#26) PEPE85 válasza Lazsa Boy (#25) üzenetére


PEPE85
senior tag

Tessék ennek örülni, hogy minden nap vetítik fél 6 után amikor már a munkának és a tanulásnak is vége. A sörözést meg későbbre kell tenni. Ha hétvégenként vetítenék, akkor csak 1 lenne hetente és az nem lenne jó, nem ám. :(

Watch 4k movies with Netflix :)

(#27) Gambit válasza PEPE85 (#26) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem aki ezt a sorozatot nézi, az még nem iszik sört, de ez csak egy személyes vélemény tőlem. ;)
Szerk: Pláne nem dogozik! (Szintén szvsz)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#28) Lazsa Boy válasza PEPE85 (#26) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

De nem értem TV2-őt! Mindem jó sorozatot vagy hétvégén vetít vagy főműsoidőben pl.: Csillagkapu. De szerintem ez is jó sorozat de valahogy besorolták szappakoperák szintjére és akkor vetítik!

A térerő legyen veletek!!!

(#29) PEPE85 válasza Gambit (#27) üzenetére


PEPE85
senior tag

Én hétvégenként szoktam néha dolgozni, hétköznap főiskolára járok, sört iszom és nézem ezt a sorozatot.

Van olyan idősebb korosztály aki mesét is néz, én mondjuk azt nem.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#30) Gambit válasza PEPE85 (#29) üzenetére


Gambit
őstag

Nekem az igényes képregényfeldolgozásokkal nincs semmi bajom, sőt még a Superman sorozat is nézhető volt, de ez már csak egy újabb rókabőr lehúzása a témáról. Utána mi jön még? ''Supeman - A nyugdíjas évek''?! Nekem az a véleményem, hogy ezt a sorozatot már a pénzért csinálták, mert tudták, hogy a Supermen név majd elviszi valahogy.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#31) Lazsa Boy válasza Tégla (#23) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

Főleg azért mert szombaton vannak! :DD

A térerő legyen veletek!!!

(#32) Wolverine válasza Gambit (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Anno létezett Superboy képregény is, csak épp John Byrne '87-ben megreformálta a kissé szétesett sorozatot és ezután Superboy nem fért bele a képbe.
Ezzel együtt ígaz, hogy az alapötlet kissé erőltetett, de a megvalósítás nem olyan rossz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) Gambit válasza Wolverine (#32) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, a Superboyra emlékszem, azt hiszem rajzfilmet láttam belőle. Na mindegy, nem akarok belerondítani a rajongói topicba, csak szerintem az erdeti Supermen témához képest sehol sincs. Szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#34) PEPE85 válasza Gambit (#33) üzenetére


PEPE85
senior tag

Az erdeti 3 részes Superman-hez semmi sem fogható, ebben teljesen igazad van. Meg is van díszDVD-ben. :D

Watch 4k movies with Netflix :)

(#35) Wolverine válasza Gambit (#33) üzenetére


Wolverine
félisten

Na erre mondtam, hogy az alapötelet erőltetett - legalábbis az én számomra...
Mondjuk én is úgy pofázok itten, hogy az első sorozatot láttam, meg egy részt a héten :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) SlayR


SlayR
senior tag


Szeretem a Smallville egy szuperhős élete kevésbé nevetséges és gyerekes tálalásában a sorozat hosszú és azt mondták Clarkot akkor láthatjuk Supermanként amiko az új Superman Movie majd bekerül a mozikba azaz 2006.

(#37) _Blank_ válasza PEPE85 (#34) üzenetére


_Blank_
aktív tag

jah, bocs hogy nem válaszoltam, átmenetileg nem volt netem
sajnos nekem is csak videón van egy pár rész, pedig én is nagyon kerestem a neten
most abba is hagyták a tv2-n mert jött az a boszorkányos szarság-na azt utálom:)-

(#38) brownus válasza _Blank_ (#37) üzenetére


brownus
veterán

de qrva jó csajok:DDD

(#39) _Blank_ válasza brownus (#38) üzenetére


_Blank_
aktív tag

igen-igen:))
ezért voltam hajlandó végignézni egy pár részt:DDD

(#40) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ez a magyar Smalville oldal itt sok infó van a 4. sorozatról is érdemes bekukkantani akik szeretik a sorozatot
Bővebben: link

PSN:BiZzare_0 ️

(#41) Trak


Trak
addikt

Az összes részt láttam, a negyedik évadból leadott 10 részt is. Most lesz 26.-án a 11., kíváncsi leszek...

Összességében nem olyan rossz a sorozat szvsz. Vannak benne érdekes, néha nem a Superman történetbe passzoló dolgok, de ettól függetlenül egy szórakoztató ''sci-fi'' sorozat. És szerintem nem is a akartak vele mást a készítők, erre pedig alkalmas.
Mondom ezt én, a sci-fi sorozat függő:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#42) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Egyre rosszabb, filmek , sorozatok mennek a tv-ben , éz sem valami nagy szám.
legalábbis lehet, hogy én csak magát A tv-t utálom.

Legjobb sorozat az AL Bandy

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43) Flashback válasza Gambit (#30) üzenetére


Flashback
addikt

''Supeman - A nyugdíjas évek''?!

Elképzelem ahogy gyorsröptében az öregmama szájából kiszedi a protkót... :)

Ez-az egész Zupamen mára már egy komolytalan nagy mese lett....

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#44) amegt


amegt
aktív tag

szerintem nagyon jó kis sorozat volt ez, sajna már megy a boszis sorozat helyette...a feleségemmel néztük...:)
szóval szerintem jó...

(#45) _Blank_ válasza @rglaaf (#40) üzenetére


_Blank_
aktív tag

köszi, ez kellett nekem:DD

(#46) _Blank_ válasza Trak (#41) üzenetére


_Blank_
aktív tag

26.-án hol lesz látható?

(#47) Trak válasza _Blank_ (#46) üzenetére


Trak
addikt

Amerikában:) Utána pár nappal majd le lehet szedni.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#48) _Blank_ válasza Trak (#47) üzenetére


_Blank_
aktív tag

majd szólj hogy honnan lehet szedni:D
köce

(#49) Trak válasza _Blank_ (#48) üzenetére


Trak
addikt

DC++

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#50) TéKrys válasza Flashback (#43) üzenetére


TéKrys
senior tag

Próbálnak még egy bőrt lehúzni szegény Szupiról. Egyébként a nyugdíjas Superman-t össze lehetne hozni a skót/angol Szupernagyival. Mekkora sorozat volt anno.;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.