Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shift+ő


shift+ő
senior tag

Kifejezetten utálom a SR öntömjénező reklámjait, de sajnos a kénytelen vagyok hallgatni, mert Boross -Bochkor párost viszont szeretem.

De a legutóbbi 3 milliós játékuk az már undorító,
1. a hallgatók csináljanak nekik ingyen reklámot (szerencsére egy ilyen szerencsétlen hülyével sem találkoztam), ez még hagyján ezt más is elkövette, kicsit enyhébb formában
2. de a mikor a kampány költségét is fizesse ki a hallgató (aki van olyan idióta hogy emeltdíjas telefonon szavaz a ''művekre''), ez már gyomor forgató.

(#2) kymco válasza shift+ő (#1) üzenetére


kymco
veterán

Az emberekkel sok mindent meg lehet etetni... Egyébként engem is fáraszt a SR 5 perc öntömjénezés egyvelege. De hát nyomúlni kell a piacon. De ez a reklámozás tuti. Nem a sláger fizeti. Egy országos reklámkampány nagyságrendekkel többe került volna, és még keres a szavazáson is.... nem semmi :) Ezt egy kereskedelmi csatorna sem tudja könnyen űberelni...

www.refujvaros.hu

(#3) kingston


kingston
tag

Sztem király a sláger és nem kötelező reklámozni és telefonálni.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) bLaCkDoGoNe válasza kingston (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem rossz a Sláger, de...

1) Kezdenek undorító szar 90-es évek második felében ''aktuális'' zenéket is nyomatni (pl. Hátsóutcai fijúg... belem is kifordul).
2) A Boros meg a Bochkor két primitív barom, egyáltalán nem vicces, amikor az egyik beszól valami ilyesmit:
''- Nincs is rajtam zokni!
Mire a másik:
- Hahahah a Lajoson nincsen zokni, hát ez a nap poénja, hahahaha!
- Hahahahaha! (együtt)''
Hiába, ma Magyarországon mindenki lehet sztár.
A hülye meg dolgozzon :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) faster válasza shift+ő (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Én is kedvelem a Bochkorékat bár néha becsúszik egy-egy elcseszett poén, azért a Kapucsinótól fényévekkel jobb poénokat nyomnak általában, de a reklámjuk kifejezetten idegesítő. Az is, ami a mozikban megy mostanában.

(#6) Raven Seldon válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


Raven Seldon
tag

Nagyon igazad van. A Bochkorékat nagyon nem bírom. És azt hiszik, h viccesek... A Kapucsínó is szar úgy, ahogy van. Én nagyon ritkán fanyalodok rádióhallgatásra, és akkor is csak a Petőfin hallgatom a Kívánság Reggelt. Ott valamennyire elviselhető a felhozatal :)

''Sajnos az államnak a hülyéket is el kell tartani...''

(#7) nilrem válasza Raven Seldon (#6) üzenetére


nilrem
tag

off
legujabb undormany danubius csajok! ez halal!

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#8) bLaCkDoGoNe válasza Raven Seldon (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az a baj, hogy a Slágeren ''amúgy'' általában kellemes zenék mennek, csak reggel sajna beledumálnak ezek a tökkelütöttek folyton. A Bumerángban egyedül a Rokker Zsoltit szeretem, de néha sajna kicsit az is lapos, amit ő csinál.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Utoljára az EstFM indulása után hallgattam rendszeresen rádiót.
Néha az FM98Mhz-nek is jó a szombat-vasárnap reggeli műsora.

(#10) Flashcash válasza bLaCkDoGoNe (#8) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A minden nap adott műsor nem lehet mindig eredeti.
Gondolj bele ha neked kéne minden napra x perc poént gyártanod.

(#11) bLaCkDoGoNe válasza Flashcash (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem ebből élek.
Azonkívül nekem nem az eredetiséggel (vagy annak hiányával van bajom), hanem a buta, primitív, poénosnak gondolt beszólásokkal (sajnos a műsor 90%-a ilyenekből áll).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) delta9


delta9
senior tag

hmm... csak az intim részek jutott eszembe, mikor a boss-nak bemondták, hogy azok az emberek, akik imádják a howard stern-t, azért hallgatják, mert kíváncsiak rá, hogy mit fog még mondani, azok pedig, akik utálják, azért hallgatják, mert kíváncsiak mit fog még mondani... szerintem valahol a bumeráng is ilyen műfaj. van, aki imádja, és van, aki nem, de belehallgat és már elérték a célt (hallgatottság).

(#13) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Van valakinek része a bumerángból?

(#14) Szabesz válasza mayerlaci (#13) üzenetére


Szabesz
őstag

Bővebben: link
innen lehet csemegézni a legjobbakból :))

¯\_(ツ)_/¯

(#15) mayerlaci válasza Szabesz (#14) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Huhh nagyon köszi.

(#16) L3zl13 válasza shift+ő (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Pár évet mintha késtem volna... :B

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#17) mayerlaci válasza Szabesz (#14) üzenetére


mayerlaci
senior tag

De ez nem az egész rész:(

(#20) zolynet


zolynet
addikt

majd folytatják a Neo FM-en

Life is too short to stay stock!

(#21) JetiRulez válasza zolynet (#20) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kössz, az infót, már épp keresni akartam, hogy hova tűnnek. :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#22) Fortissimus válasza zolynet (#20) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez meg korantsem biztos

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#23) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

utálom a slágert, és ezzel egyedül vagyok mint a kisujjam, annyian de annyian szeretik körülöttem.

blöá!

gagyi oldies zene, ráadásul magyar vááááááááá! kiszaladok a világból tőle!

(#24) aphra2 válasza hejesírásó (#23) üzenetére


aphra2
aktív tag

"utálom a slágert, és ezzel egyedül vagyok mint a kisujjam"

Ne aggódj, nem vagy egyedül :N....

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#25) hejesírásó válasza aphra2 (#24) üzenetére


hejesírásó
senior tag

dehogynem, kellett volna egy ellen demonstrációt szervezn ia multkori bucsubulijukra ;]

(#26) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én mindenesetre ma éjfélig velük maradok. Aztán meglátjuk mi lesz. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) aphra2


aphra2
aktív tag

Eszem megáll :W , egész délután arra célozgattak abban a rádióban , amit egész nap hallgatok, hogy az ő frekvenciájukon fog ezentúl szólni a sláger, ez jelentős arculcsapás lenne számomra :O ,... remélem nem igaz.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#28) JetiRulez válasza aphra2 (#27) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én egyelőre nem hallom annak az adónak a helyén szólni a Slágert. De online már éjfél óta velük vagyok változatlanul. A NeoFM-et fél óra után kikapcsoltam, köszönöm nem kell!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) Lauda válasza aphra2 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Remeljuk ugy lesz. Marmint, h ott fog szolni a slager. ;)

(#30) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

(#31) cherilady


cherilady
tag

HAJRÁ SLÁGER RÁDIÓ!!! AZÉRT IS :DD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#32) ChromeX válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


ChromeX
addikt

Hiába, ma Magyarországon mindenki lehet sztár.

tény hogy van amikor nem viccesek de jo volt a műsor és sokat nevettem rajtuk és mi ez hogy ma? ha jol tudom nem ma kezdték, és mintha már akkor is "sztárok" lettek volna..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#33) TexT-BoY válasza ChromeX (#32) üzenetére


TexT-BoY
addikt

dátum megvan?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#34) ChromeX válasza TexT-BoY (#33) üzenetére


ChromeX
addikt

hogy mikor indult a boomerang? én speciel arra gondoltam, nem hallgattam azóta de azt tudom hogy elég régota nagyon népszerű

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.