Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-01 09:16:38

LOGOUT.hu

Üdv a SkyShowtime Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) erahurka válasza Barthezz2 (#800) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom nem örökre adják el ilyenkor hanem mondjuk 5 évre, aztán újratárgyalják. Egy saját sorozat esetében, ami sose fog lekerülni, hosszú távon olcsóbb lehet az új szinkron. Ráadásul később azt ők is továbbértékesíthetik.

(#802) Tonyk válasza csibe1 (#799) üzenetére


Tonyk
veterán

"Valakinek megy Fire Stick 4k-n?"

Megy igen. 4K -n és 4K MAX-on is gond nélkül.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#803) AMD Power válasza csibe1 (#797) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam probléma nélkül megy Chrome-al.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#804) csibe1 válasza Tonyk (#802) üzenetére


csibe1
addikt

Melyik verziót tetted fel, és hogyan telepítetted?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#805) pkaresz válasza csibe1 (#804) üzenetére


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne! :R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#806) Tonyk válasza csibe1 (#804) üzenetére


Tonyk
veterán

Innen. 1.8.73-as verziót felmásoltam a stickre, majd x-plore -al megnyitva a zip-et és install. Ahogyan a leírások is írják.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#807) csibe1 válasza Tonyk (#806) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! Oké, és hogyan másoltad fel? A telepítő progival nekem nem jön össze.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#808) Tonyk válasza csibe1 (#807) üzenetére


Tonyk
veterán

??? Ott a Downloader sticken és azzal letöltsd a fenti linkről. De akár adb-vel is rátolhatod, vagy akár ezzel a progival.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#809) updog válasza Mr K (#791) üzenetére


updog
senior tag

Ezen mondjuk konkrétan felröhögtem, találd ki mi történik ha a linkedre rákattint valakik akivel kiba...brált a digi/skysho páros... igen, a "Where can I stream" (te haver nem nézel skysho-t mert 2023-ban nem tudjuk megmondani hogy a szolgáltatód hol van) oldalra azonnal átirányít :D :W Szóval ezt a help oldalt (beleértve a support elérhetőségét ha ott van) nem nagyon fogjuk látni...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#810) csibe1 válasza Tonyk (#808) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, megvan az adbl2w51 progi, de valahogy nem sikerült vele semmit felmásolnom a stickre.
Telepítés múlt héten az sikerült, tettem fel vele pár programot.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#811) Mr K válasza updog (#809) üzenetére


Mr K
senior tag

Szánalmas. Ez van az oldalon, tartalmilag. (Persze ez is szánalmas.)

Miért egy másik országnak szánt SkyShowtime-webhelyet vagy alkalmazást látok?

Tudunk róla, hogy adott esetben egy másik országra szabott élményt kaphatsz, amikor vadonatúj SkyShowtime-fiókot hozol létre a skyshowtime.com címen vagy a SkyShowtime alkalmazásban.

Utánanéztünk, és úgy gondoljuk, hogy ez azért történik, mert az általad használt IP-cím földrajzi helye más országhoz tartozik, mint ami a tartózkodási helyed. A szomszédos országok határának közelsége is szerepet játszhat ebben.

Honnan tudhatom, hogy a problémám a földrajzi elhelyezkedésemmel kapcsolatos?
Fordulj internetszolgáltatódhoz, és kérd meg, hogy ellenőrizze az IP-címed pontos helyét.

Alternatív megoldásként megpróbálhatsz csatlakozni egy másik internetszolgáltatóhoz, például egy kávézóban vagy bevásárlóközpontban, vagy átválthatsz wifiről mobiladat-kapcsolatra, és fordítva. Ha így már az országodnak megfelelő SkyShowtime-élményt kapod, az valószínűleg azt jelenti, hogy helymeghatározási probléma van az IP-címeddel, és az internetszolgáltatód tud tanácsot adni a következő lépésekről.
Mit tegyek, ha az IP-címem megegyezik a földrajzi helyemmel?
Ha internetszolgáltatód megerősíti, hogy IP-címed megegyezik azzal az országgal, amelyben a SkyShowtime szolgáltatásra való feliratkozáskor tartózkodtál, vedd fel velünk a kapcsolatot, és gondoskodj arról, hogy kéznél legyenek a következő adatok:

- Az IP-címed
- Melyik országban vagy?
- Melyik országot szeretnéd beállítani?
- A SkyShowtime szolgáltatásra való regisztrációhoz használt eszköz márkája és típusa
- A kapcsolatod egy „Virtuális magánhálózaton” (VPN) van?
- Wifit vagy mobiladat-kapcsolatot használsz?
- Továbbra is tapasztalod-e a problémát, ha mobiladatról wifire váltasz – vagy fordítva –, illetve amikor másik internetszolgáltatóhoz csatlakozol?
- Melyik internetszolgáltatónál vagy?

Ezen információk birtokában tudunk tovább vizsgálódni. Lépj velünk kapcsolatba most.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#812) csibe1 válasza Tonyk (#808) üzenetére


csibe1
addikt

Sikerült, köszi a segítséget! :) :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#813) csibe1 válasza AMD Power (#803) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem jó a Firefox is, másnál nem ment a Chrome. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#814) kl122


kl122
tag

Skyshowtime ügyfélszolgálat
2. rész

kérdésem:
mivel több hónapra Németországba költözöm, tudom ott majd használni a szolgáltatást magyarországi előfizetésemmel és milyen kínálattal?

válasz:
Reméljük jól vagy.
szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy jelenlegi előfizetésével szeretné használni SkyShowtime szolgáltatásait Németországban.
Jelenleg nem élünk Németországban, így Ön nem tudja igénybe venni a szolgáltatásokat
Köszönettel:
Mayankdeep


Ez komolyan annyira tragikomikus, hogy nem tudom sírjak vagy nevessek.
Mégegyszer megkérdezem, mi lenne itt ha valami komoly technikai probléma lenne és nem tudnám használni a szolgáltatást? Akkor is Panjabi írna Indiából google fordítóval egy se füle, se farka e-mailt és ezzel le lenne tudva az ügy?

(#815) krizoli


krizoli
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Ugyan telefonra van app, de böngészőben nem tudok semmit se csinálni. Se regisztrálni, se egyéb részét megtekinteni az oldalnak, mint ami az alap, hogy de jó elérhető x országban...
Ez van gépen, több böngészőnél is, illetve telefonon a böngészőben is.

A kérdésem az, hogy mit lehet csinálni, ha szerinte nem elérhető nálam (pedig nincs semmi vpn, vagy bármi bekapcsolva/állítva) a skyshowtime? Hogy tudom böngészőből megnyitni?

A segítséget előre is köszönöm.

(#816) Arolotifar válasza krizoli (#815) üzenetére


Arolotifar
őstag

Telefonon wifin próbálod vagy mobilnettel?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#817) Alex91 válasza kl122 (#814) üzenetére


Alex91
félisten

Azert meg lehet erteni, ha nagyon akarjuk… :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#818) erahurka válasza Mr K (#811) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem amúgy ma a Steam azt hitte Debrecenből léptem be pedig ugyanott vagyok mint mikor legutóbb használtam :F

(#819) erahurka válasza kl122 (#814) üzenetére


erahurka
félisten

1000 forint mit akarsz? Wishes Netflix :D

(#820) krizoli válasza Arolotifar (#816) üzenetére


krizoli
tag

Mind a kettővel.

(#821) Arolotifar válasza krizoli (#820) üzenetére


Arolotifar
őstag

Helyileg Magyarország? Mobilnettel eddig mindenkinek működött.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#822) krizoli válasza Arolotifar (#821) üzenetére


krizoli
tag

Igen, Magyarország.
A kábel az digi, a mobilnet az voda.
És gépen 4 különböző böngésző meg a telefonon is ugyan azt kapom: "SkyShowtime is not available in your location."

(#823) Arolotifar válasza krizoli (#822) üzenetére


Arolotifar
őstag

Akkor ügyfélszolgálat... Ha akarnak, akkor tudnak segíteni. Ha nem, akkor átküldenek a Skyshowtime-hoz, ők meg vissza a Digihez...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#824) krizoli válasza Arolotifar (#823) üzenetére


krizoli
tag

Rendben, köszönöm szépen. Kíváncsi vagyok mit tudnak mondani.

(#825) oszy válasza krizoli (#822) üzenetére


oszy
veterán

NAT mögött vagy? Az is lehet gond. Nálam digi van és hibátlan AppleTv-n, a tv saját appjában és xiaomi stickel is. Végig próbáltam mindet. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#826) AMD Power


AMD Power
titán

Tíz kihagyhatatlan film és sorozat a most indult SkyShowtime-ról

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#827) erahurka válasza AMD Power (#826) üzenetére


erahurka
félisten

Szponzorált. De elég vicces hogy a fröcsögésük után kiengednek egy ilyet. Szerintük 1000 forintot sem ér, de ha ők kapnak pénzt akkor minden van? Nem a Telex az erkölcs fellegvára?

(#828) Mr K válasza erahurka (#827) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem látom az ellentmondást. Pl. a MaNcs-ban is rendszeresen húznak le filmeket, miközben a borítón ott virít az egész oldalas reklámja. Emellett a "fröcsögős" cikk nagyrészt a magáról a szolgáltatásról szólt, ez meg egy filmajánló. (Ha kritizálom az éttermet, mert bunkók a pincérek, akkor már nem írhatom le, hogy a másfél óra után kihozott étel viszont isteni?) A kritikákban amúgy volt igazság nem?

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#829) erahurka válasza Mr K (#828) üzenetére


erahurka
félisten

Azt írták olyan szar hogy meg se éri előfizetni. Ezek után ajánlanak róla filmet, tehát hogy az olvasók fizessenek elő a szolgáltatásra, ami nem éri meg az árát?

(#830) pourri válasza erahurka (#829) üzenetére


pourri
aktív tag

A pénz sokmindenre képes. Ez miért meglepő? :))

(#831) Akosman válasza cujo69 (#577) üzenetére


Akosman
aktív tag

Nekem a sorozatot se adja be a kereső :((

(#832) AMD Power válasza erahurka (#827) üzenetére


AMD Power
titán

Gyorsan változnak az idők... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#833) Mr K válasza erahurka (#829) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem ők ajánlanak róla filmet. Írtak egy reklámanyagot egy cégnek. Ebből élnek, reklámokból meg adományokból. Fel van tüntetve a cikken, hogy reklám. (Ha megtagadták volna, akkor meg az lenne a baj.)

Ami a kritikát illeti: egy olyan szolgáltatásról beszélünk, ami 10 nap után ott tart, hogy sokak számára képtelenség rá előfizetni. Remélhetőleg ezeken majd túljut, és akkor majd a következő karácsonyi körképben kihozzák, mint best buy-t. De addigi mit írjanak, hogy minden remek? (Asszem megártott tegnap az Alaska Daily, bocs. :D )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#834) krizoli válasza oszy (#825) üzenetére


krizoli
tag

Nem hiszem, hogy lenne ilyenem, de ha meg tudod mondani hogy nézzem meg, akkor már nézem is.

(#835) erahurka válasza Mr K (#833) üzenetére


erahurka
félisten

Ha lenne gerincük nem hirdetnének olyat amit szarnak tartanak.

(#836) Mr K válasza krizoli (#834) üzenetére


Mr K
senior tag

Csak kíváncsiságból: a #811-ben lévő helymeghatározás mit mutat nálad?

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#837) Noukoum válasza erahurka (#835) üzenetére


Noukoum
veterán

Hol mondták hogy szar, vagy csak kitaláltad? Ha már gerinc.

Egy újságíró cikkjének mi köze van egy fizetett hirdetéshez? Semmi ellentmondás nincs kettő között.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#838) krizoli válasza Mr K (#836) üzenetére


krizoli
tag

Budapest közepe nagyjából.

(#839) erahurka válasza Noukoum (#837) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy hogy hol? A Telex bemutatójában.

Már hogy ne lenne ellentmondás? Ha azt mondják valamire hogy szar és fizetett pr cikk jelenik meg utána? Nem egy bannerről van szó hanem egy cikkről...

Miért kell amúgy védeni a Telexet? Attól hogy más dolgokban jó ezt még nagyon benézték. Origo csinálta volna meg már lehozták volna milyen szánalmas...

(#840) CPT.Pirk válasza erahurka (#839) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Túldramatizálod... Itt a PH!-n láttál már fizetett cikkeket? Időnként szakmailag hibás cikkeket kénytelenek lehozni, mert a megrendelő fél PR osztálytól azt kapták, nem javíthatnak bele. Viszont mivel a khm. origóval szemben kénytelenek piaci alapon megélni, így ez van. A Telex esete sem különösebben más, van a PR cikk amiért fizetnek de attól még lehet véleményük, az olvasó meg eldöntheti neki mi a fontos.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#841) muveszno001


muveszno001
csendes tag

Sziasztok,

előfizettem a meghirdetett akciós árért múlt hétvégén egy laptopról amikor vidéken voltam. Telefonra is letöltöttem az appot. Minden jól ment amíg haza nem értem.
Itthon, Budapesten nem tudok belépni az asztali gépekről egyik böngészőből sem (Mozilla, Chrome, Edge) Csak a "where can I stream" nyitóoldal jelenik meg, se belépés, se regisztráció mező nincs. Hab a tortán, hogy sem az LG, sem a Samsung TV-n nem található a Skyshow-hoz applikáció (kb. 5-6 évesek). Ezen még túl is tenném magam, de az asztali gép bosszant nagyon!!! DIGI előfizető vagyok. (Netflix, HBO fut) WTF is going on? :D

Milyen opciókat javasoltok? (a help-deskhez ne küldjetek pls)

(#842) Chris0321 válasza muveszno001 (#841) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Válts internet szolgáltatót, vagy olvass vissza mert kb. 100x jött elő ez a hiba a diginél.

(#843) l.skywalker válasza Chris0321 (#842) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Erőt veszek magamon és beteszem ma kiemelve az összefoglalóba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#844) muveszno001 válasza l.skywalker (#843) üzenetére


muveszno001
csendes tag

Köszi!!!
Az nagy segítség volna :)

(#845) salamonagi


salamonagi
újonc

Sziasztok, találkozott már valaki olyan hibával, hogy nem lehet feliratot választani?
Nyelvet lehet választani, de feliratok sáv egyszerűen inaktív, hiába viszem a mutatót a felirat fölé, nem aktív..

(#846) Franky2Ster válasza salamonagi (#845) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Igen volt ilyen nálam is nekem se felirat se hang. Ki kell lépni a profilból és vissza.

(#847) krizoli válasza Chris0321 (#842) üzenetére


krizoli
tag

Bár ilyen egyszerű lenne. Amit fentebb írtam az még mindig tart, annyi hogy megnéztem a munkahelyi wifin és ott ugyan ez van telefonon, pedig az nem digi nem voda, hanem Telekom.

(#848) Arolotifar válasza krizoli (#847) üzenetére


Arolotifar
őstag

Lehet, hogy a céges wifin tiltva van?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#849) krizoli válasza Arolotifar (#848) üzenetére


krizoli
tag

Kétlem mert Netflix is megy vele. De itt most csak azt néztem hogy milyen szolgáltató van, nem e digi.

(#850) Mr K válasza krizoli (#838) üzenetére


Mr K
senior tag

Kösz. Csak próbálok rájönni, hogy mi okozza az anomáliát, és ez a tapasztalat is arra utal, hogy valójában nem az IP cím régió besorolása. (Mert a SkyShowtime által ajánlott szolgáltatás szerint is stimmel a földrajzi elhelyezkedés.) A másik tippem a VPN detektálás: a NAT-olt címtartomány külső IP címéről azt hiszi a rendszer, hogy VPN hálózatot rejt ezért automatikusan letiltja. (Mert feltételezi, hogy a VPN-nel pont a régiós korlátozást próbálják megkerülni.) Random (és megbízhatatlan) netes források szerint ilyet pl. csinál a Paramount+ is.

Hogy NAT-olt címtartományban vagy-e, azt elvileg úgy lehet ellenőrizni, hogy a szolgáltatótól kapott IP címet (amit pl. a routered admin felületén láthatsz), összeveted valamilyen külső IP cím ellenőrző oldallal, pl. whatismyip, de a geolocation.com is kiírja, amin a földrajzi elhelyezkedést ellenőrizted. Ha a kettő nem egyezik, akkor feltehetően NAT-olt címed van a külvilág felé. (Az is NAT-olt címre utal, ha a szolgáltatótól kapott IP cím a 100.64.0.0-100.127.255.255 tartományba esik.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.