Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-01 09:16:38

LOGOUT.hu

Üdv a SkyShowtime Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) skroy


skroy
senior tag

4k-val és 5.1-el mi a helyzet? Elérhető? Erről nem igazán beszél senki. :(((

(#702) hadam98 válasza skroy (#701) üzenetére


hadam98
senior tag

Idővel lesz mindkettő.

(#703) pourri


pourri
aktív tag

Nincs egyik sem, pedig 2023-ban ez már alap követelmény lenne. így nem tudom élvezni a filmet az amúgy is csak sztereó hangot kibocsájtani tudó tévémmel.
4K sincs, így azthiszem nem teljes az élmény a FHD 28 colos tv-men, pedig a konkurensek már ezekkel az extrákkal érkeztek, igaz 3x is drágábbak. Sőt még egyes sorozatoknak valamilyen része sincs fent. Bocs, ha kihagytam valamit. Csak leírtam, csak mert még nem láttam ezeket itt kifogásolni.

(#704) Kiskutya válasza Barthezz2 (#693) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem értik, hagyd! Amúgy pont ez a lényege a fórumnak hogy mindenki leirhatja a véleményét. Nekünk hiányzik nekik nem. Én elfogadom hogy másnak így tökéletes akkor ne legyen már gond hogy nekem meg még jó pár ember fülét sérti a minőség...... Nyilván nem kötelező előfizetni de hátha itt is figyelik a visszajelzéseket és változik valami....

hmm...

(#705) erahurka válasza Kiskutya (#704) üzenetére


erahurka
félisten

OK de egy hete minden nap 10x leírjátok! Nem az a baj hogy zavar titeket, hanem hogy ebből áll a topik. Szerintem is gáz hogy se 4K se 5.1 de ezerszer ki lett tárgyalva az elmúlt napokban.

[ Szerkesztve ]

(#706) kl122 válasza Kiskutya (#704) üzenetére


kl122
tag

figyi!
az ügyfélszolgálat nem reagált eddig a percig az első nap délelőttjén, hivatalos felületen írt hibabejelentésemre, akkor majd biztos ezt a fórumot olvasgatja bárki is. hogyne...

(#707) Kiskutya válasza erahurka (#705) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azért téma mert vannak akiknek nem tetszik a véleményem és bizonygatják hogy márpedig jó és akkor nem kell fizetni. Én rég lezartam volna mert nekem is unalmas.

hmm...

(#708) Kiskutya válasza kl122 (#706) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szép! :((

hmm...

(#709) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Azért a témából fakadó vitát jobb lenne privátban intézni!
Köszönjük

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#710) erahurka


erahurka
félisten

Jövő heti várható premierek: [link]

Egyelőre elég véknya, reméljük márciusban már itt is felpörögnek a dolgok.

(#711) beyruth82 válasza kl122 (#696) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor az viszont még cikibb.... :Y

(#713) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.
Esetleg arról van-e valakinek tudomása hogy, lesz e konzol támogatás. Jó lenne nem nem monitoron nézni a filmeket. A sorozatok nem zavarnak de egy jó mozi filmet inkább TV-n nézném.

(#714) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Na ilyen volt már valakinek? Sikeres regisztráció, profil, fizetési adatok, és egyszeri sikeres belépés után (az egész digi workaround mobilnetes hotspotról ment) most visszadugtam a vezetékes netet a gépen, "természetesen" a Where can I stream oldalra dobott a bejelentkezési adatok (hibátlan) megadása után (minden böngészőből ami csak létezik a gépen).

Majd most gép restart után ha beírom a weboldal címét, egy koromfekete https://www.skyshowtime.com/watch/home?orig_ref=direct URL-re irányít (normál böngészéskor, privát módba váltva Where can I stream oldal, bejelentkezés után is).

Mobilon felraktam az appot hogy kipróbáljam, "A megtekintés leállt" hibát dob majd kilép :(( Ezekre vajh mi a workaround?

Nem ez lesz a kedvenc szolgáltatóm :U

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#715) l.skywalker válasza Dagohun (#713) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha abból indulunk ki, hogy a Paramount+ (a kvázi amerikai változata a SkyShotime-nak) mind PS-en mind Xbox-on támogatott, akkor remélhető, hogy ide is fog érkezni ilyen alkalmazás. Habár reddit-en már 2 hónapja is feldobták ezt a kérdést...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#716) erahurka válasza l.skywalker (#715) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom inkább a Peacockon alapul a cucc. Már technikailag. A tartalom Paramount és Comcast. Sky a Comcast márkája, Showtime a Paramounté.

(#717) venom8888


venom8888
őstag

A regio miatt nem lehet regisztralni, az erre vonatkozo megoldast nem artana betenni az osszefoglaloba, ha nem akartok meg 1500x kerdest latni rola. Koszi. Ez a topik gazdanak szolt!

(#718) Chris0321 válasza updog (#714) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
digi. Finoman fogalmazva nem valami jó szolgáltató, én már rég otthagytam volna.

(#719) updog


updog
senior tag

Soha semmi gondom nem volt velük :) Most sem velük van a (teljes) probléma, úgy érzem. A skyshowtime app-ba közben sikerült belépnem úgy hogy mobilneten megnyitottam, beléptem, azóta a digis wifin is játssza a filmeket... de gépen a weboldal még mindig gatter. Pedig location Budapest(HU) IP alapján.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#720) erahurka válasza updog (#719) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem sem tisztán a Digi sara, hiszen máskülönben minden régiózáras szolgáltatásnál előjönne a probléma.

(#721) beyruth82 válasza erahurka (#720) üzenetére


beyruth82
veterán

Biztos, hogy nem általanos digis probléma mert akkor nálam miert nem volt semmi gond regisztrációval, filmnézéssel tv-s és mobilos appban, pc-s böngészős streamelessel se wifis se vezetekes digis neten?

(#722) kl122 válasza erahurka (#720) üzenetére


kl122
tag

És ilyenkor milyen jó lenne a Skyshowtime ügyfélszolgálat legalább panaszt felvenni. Ha létezne...

(#723) Mr K válasza updog (#719) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha a whatismyip címkereső oldalán megadod az IP címed, akkor mit ír ki? Két találat van: én pl. az egyik szerint Baranyában vagyok, a másik szerint Budapesten, az irányítószámom egyik esetben sem pontos. (Tegnap viszont az egyik pontos volt, a másik eléggé mellé ment...) Szóval lehet, hogy a SkyShowtime egyszerűen egy másik szolgáltatást használ, ami pontatlanabb. Az is lehet, hogy más szolgáltatók nem IP cím alapján szűrnek.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#724) updog válasza Mr K (#723) üzenetére


updog
senior tag

Heh, na jó, ezen az oldalon nem ad vissza lokációt, ha a routerem WAN IP címével nézem.

Viszont ilyen IP detector oldalak (ahol Budapest(HU) lokáció jött ki) nem ezt az IP-t mondják vissza, mint amit a routerem hazudik WAN IP-nek :D (digi optika jön be a lakásba, a Digi router (ONT) van bridgelve az én routerembe)... lehet itt a trükk? De még mindig igaz hogy ugyanezen router által biztosított wifin, telón megy az appon keresztül...

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#725) zseko válasza updog (#724) üzenetére


zseko
veterán

Nem hazudik az szerintem... valószínűleg NAT-olva vagy. Ha a routeredben lévő IP úgy kezdődik hogy 10.xxx, akkor gyakorlatilag 100%. Amennyire tudom.

HR24.hu

(#726) Mr K válasza zseko (#725) üzenetére


Mr K
senior tag

A natolás elvileg nem érdekes. A kívülről látható IP címem nekem is más volt tegnap, mint ma, de mindez mindaddig elvileg nem számít, ameddig magyarként szerepel az adatbázisokban. A WAN IP címen nem tudom, hogy mit kell(ene) érteni: az én routeremnél mindig azt látom külső IP címként, amit pl. a whatismyip oldal mond. Nyilván a SkyShowtime is ezt fogja látni, azaz ennek a földrajzi elhelyezkedése számít, mármint hogy mit mondanak róla az adatbázisok.

Az, hogy a fentebb linkelt kereső nem ad vissza lokációt, az lehet maga a SkyShowtime anomália oka, de az is lehet, hogy véletlenül rossz IP-t sikerült bemásolni (pl. a lokálist).

Az, hogy a router által osztott wifi-n megy, kábelen meg nem, az egészen meglepőnek tűnik. (Sőt, számomra kissé hihetetlennek is... :F )

Szerk: illetve ha mobilon nem böngészőn keresztül történik a használat, hanem az app-on keresztül, az lehet magyarázat, mert az app-nak lehetnek egyéb forrásai a lokációra (telefonszám, mobil szolgáltató, stb.), azaz a mobilos appnál nem feltétlen IP cím alapján történik a földrajzi lokáció ellenőrzése.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#727) updog válasza Mr K (#726) üzenetére


updog
senior tag

whatismyip alapján: 92.249.xx.xx, itt van location is, Budapest(HU).

A WAN IP alatt a router konfig oldalán (a WAN port, vagyis jelenleg digi ONT felől routerbe bejövő port) 100.68.xx.xx IP-jét értem, erre nincs infó az ilyen lookup oldalakon.

Mivel a CCNA-t 2003-ban csináltam, azt most meg nem mondom miért látszik két különböző publikus IP címem kifelé, vagy mi miért nem jó :D Mindegy, én egyelőre feladtam a dolgot, annyit nem ér most hogy ezzel szórakozzak.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#728) Tonyk válasza Mr K (#726) üzenetére


Tonyk
veterán

"A natolás elvileg nem érdekes. "

Hát pedig bőven az lehet, mert ha egy ip-ről -amin natolva több száz előfizető is netezhet-, túl sok kérés fut be, akkor mondhatja a kiszolgáló, hogy 1 ip-ről max 3 hozzáférés biztosítható .

"A kívülről látható IP címem nekem is más volt tegnap, mint ma,"

Ennek nem sok köze van a NAT-hoz. Natolt IP-cím is más-más lehet, de a kapott lan is más és más.

"A WAN IP címen nem tudom, hogy mit kell(ene) érteni"

Egyszerűen a WAN címet. Azaz a publikus címed. Amivel az internettel kommunikálsz.

"az én routeremnél mindig azt látom külső IP címként, amit pl. a whatismyip oldal mond"

azért mert nem NAT-olt címed van, hanem publikus címet kapsz a routered WAN oldalára.

#727 updog
A címed 100.68.34.73 Ez NAT-olt cím, nem publikus cím...
(100.64.0.0 / 10)

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#729) Lei559


Lei559
tag

Nálam is hasonló NAT probléma miatt elérhetetlen a szolgáltatás az itthoni Wifiről , mobilnetről megy szépen.

Fel is hívtam a Digi technikai vonalát , hogy segítsenek , ahol konkrétam elmondták , hogy utasításba adták már nekik , hogy nem állítgathatják át mindenki IPjét egyedire , mertel fog fogyni nekik.. ezt a problémát oldja meg a Sky... :C

Ilyenkor mi a fene van? IJ az ember azt ennyi? Majd egyszer valaki megoldja valahol?

(#730) Mr K válasza Tonyk (#728) üzenetére


Mr K
senior tag

Igazad lehet, alighanem nem NAT-olt a címem. (Ami azért érdekes, mert korábban az volt, és én nem kértem, hogy ne legyen az...)

"akkor mondhatja a kiszolgáló, hogy 1 ip-ről max 3 hozzáférés biztosítható"
Ez valószínűtlennek tűnik: a login-t csak figyelembe veszik... (Azért a NAT-olt IPv4 cím eléggé elterjedt lehet a világban.)

Szerk: Viszont ha mégsem, az magyarázhatja, hogy egyeseknek miért volt megoldás, hogy átálltak IPv6-ra.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#731) Tonyk válasza Mr K (#730) üzenetére


Tonyk
veterán

"alighanem nem NAT-olt a címem"
Nem, hogy alighanem, hanem nem NAT-olt címed van.

Azért a NAT-olt IPv4 cím eléggé elterjedt lehet a világban.

Nem nagyon érted ezt a LAN/WAN/NAT témakört :) , ami nem gond.
A NAT-tolt címed nem látszik kívülről, mivel ez egy ergo LAN cím. Kívülről az az egy public ip látszik, amin meg osztozol sok előfizetővel (a gondot ez okozza).

IPV6-tal nem lesz gond, mert pár ezer évig elég lesz a tartomány.

#729Lei559

Rosszul kezdtél neki. Ilyenkor ha át akarsz kerülni publikus tartományba, azt céleszrű mondani, hogy "Biztonsági kamerák felügyelete,ó meg a munkád miatt otthoni szerver elérése elengedthetetlen, ezért adjanak public ip-t"
A diginek ha nem tesztik vagy ipv4-et még. Az pár hónap alatt 2x emeltek árat, férjen már bele. Amióta ez a gittegylet átvette a digit, ezek csak rombolnak. Pénzszámoláshoz értenek max.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#732) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Digi vonalat engedjük el mostmár,
a topikjában bátran folytatható!
Köszönjük

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#733) AMD Power


AMD Power
titán

Ma kivételesen a tv néztem a Kaliforgiát, hiába csak FH a kép, elég szépen nézett ki.

(#734) zoyoxy válasza Tonyk (#731) üzenetére


zoyoxy
tag

Az az IP-cím: "Shared address space[4] for communications between a service provider and its subscribers when using a carrier-grade NAT."
Forrás: Wikipédia

(#735) Tonyk válasza zoyoxy (#734) üzenetére


Tonyk
veterán

Tehát NAT-olt eszközök mögött van többedmagával... Amyúgy linkeltem én is....
És ez az, ami valószínűleg nem tetszik a SkyShowtime-nak.
Viszont ebben meg a hálózati szolgáltatónak is igaza van, oldja meg a streamingszolgáltató, mert azért elsősorban ők programoztak félre valamit az authentikációban.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#736) Luissimo


Luissimo
veterán

Letöltĥetö a tartalom késöbbi megnézésre?

(#737) l.skywalker válasza Luissimo (#736) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összefoglaló!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#738) pourri válasza Luissimo (#736) üzenetére


pourri
aktív tag

Igen.

(#739) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

PC-n a böngészőben minden okés, viszont androidos TV boxon nem akar elindulni semmi (telepíteni hivatalos Play Store-ből telepítettem), nem ír ki semmilyen hibaüzenetet, egyszerűen csak nem indul el a tartalom.

erre ismert valamilyen workaround? vagy csak várjam a frissítést? :) (annyira nem gáz amúgy, mert anno az indulásuknál a Prime Video, HBO MAX és a Disney+ is hasonlót csinált, igaz utóbbi kettőnél elindult a kép, csak hang nem volt :D )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#740) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én is belefutottam egy érdekes anomáliába. A gyerekek miatt állítok be mindig PIN kódot a felnőtt fiókokra. Itt is így tettem regisztrációkor. Utána az app-ban ez így nézett ki:

A PIN kódom nullával kezdődik, ami vagy nincs, vagy a numerikus billentyűzet alsó sora nem játszik.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#741) konci79 válasza l.skywalker (#740) üzenetére


konci79
őstag

Fordítsd el a telefont ;)

(#742) l.skywalker válasza konci79 (#741) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Erre nem gondoltam, köszi. De sajnos nincs fekvő mód itt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#743) konci79 válasza l.skywalker (#742) üzenetére


konci79
őstag


Igazad van, azt hittem itt is van.
Viszont nekem hozza rendesen, akkor nálad van valami gond.

[ Szerkesztve ]

(#744) blg válasza l.skywalker (#740) üzenetére


blg
senior tag

ez csak tipp, de az android beállításban vedd kisebbre a betűméretet

(#745) user12


user12
őstag

Sziasztok

Csak én nem találtam meg vagy valóban nincs olyan keresési mód, ahol nem a film címére, hanem a szinkronnyelvre lehet keresni (többször is találtunk szimpatikus filmet és csak akkor derült ki, hogy nincs magyar hang, amikor elkezdődött)?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#746) l.skywalker válasza blg (#744) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ez iOS, gondolom jelezhetném a support-nak, de mint halottnak a csók.

Átállítottam a PIN-t egy másikra, ez gyorsabb megoldásnak tűnt.

Köszi mindenkinek, hogy csekkoltátok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#747) l.skywalker válasza user12 (#745) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én még nem láttam ilyen opciót, de úgy általában sem. (Netflix-nél pl. van az uNoGS, ahol lehet országra, felirat vagy szinkron nyelvre is szűrni) A Sorozatjunkie szokott ilyen folyton frissülő cikkeket csinálni, lehet, hogy lesz ide is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#748) bepken válasza l.skywalker (#747) üzenetére


bepken
veterán

netflix (webes) keresőjében van konkrét szinkron/felirat nyelv szerinti szűrés (hogy ez milyen pontosságú, azt nem tudom, mert talán 2x használtam eddig)

azonban ja...szerintem sajnos semelyik másik streaming platform sem tudja ezt... (se) :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#749) l.skywalker válasza bepken (#748) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R én hamarabb találtam meg az uNoGS-t, szerintem azért nem tűnt fel ez a Netflix-nél

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#750) erahurka válasza bepken (#748) üzenetére


erahurka
félisten

Netflix keresője brutális, országra, műfajra, évszámra, mindenre tudsz keresni és nem is kell állítgatni, egyszerűen beírod hogy koreai akciófilm és dob rá valamit.

Ami alap lenne szerintem, hogy filmenként ne csak 3 színészre lehessen kerensi hanem jóval többre, és rendezőre is. A szinkron dolgon mindig meglepődöm, mármint hogy 2023-ban az embereknél még ezen áll vagy bukik egy szolgáltatás, felirattal sokkal jobb. Persze mondjuk a Csupasz Pisztolyt én is szinkronnal szeretem, de ha csak felirattal lenne fenn, hát akkor úgy nézném.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.