Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-01 09:16:38

LOGOUT.hu

Üdv a SkyShowtime Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

A Star Trek filmek/sorozatok szinkronosak ?

(#452) Tonyk válasza sith7 (#451) üzenetére


Tonyk
veterán

Is-is. Pl.: NG csak felirat van magyar. Strange new worlds magyar szinkronos.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#453) hadam98


hadam98
senior tag

A próbaterhelést (250 Ft) vissza kapod. Ez minden ilyennél normális.

A Star Trek ahogy írták úgy van szinkron és felirat, viszont jönni fog még régi és új sorozat. Jelenleg több Star Trek sorozat készül. Tegnap fejeztem be a SNW-t és nagyon imádtam.

(#454) AMD Power válasza Kolorista (#364) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm a tippet és a leírást!! Egyik kollégámnál is ez volt. Mire hivta a Digi már reflexből tudták mi a teendő! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#455) AMD Power válasza cactuar (#443) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam a K&H sima 1x terhelés volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#456) pockos13


pockos13
aktív tag

Nekem semmi problémám nem volt a regisztrálásnál. Levonták a 250ft amit utána vissza is utaltak. 999ft a havidíj. Az ismerősömnek az istenért sem akar összejönni, neki mindig a nagyobb összeget dobja ki. :F :F :F :W :W

(#457) sith7


sith7
nagyúr

Köszi a válaszokat, még egy kérdés

Csillagközi romboló szinkronos ?

(#458) Tonyk válasza sith7 (#457) üzenetére


Tonyk
veterán

Az

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#459) vacs válasza pockos13 (#456) üzenetére


vacs
veterán

Ezzel a kóddal próbáljátok meg.

(^)(>.<)(^)

(#460) l.skywalker válasza AnonymusX (#446) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi a kiegészítést :RIgazából ezért írtam, hogy a legújabb, mert annak az a neve, hogy Chromecast with Google TV :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#461) #46824192 válasza zseko (#450) üzenetére


#46824192
törölt tag

Minek a próbaterhelés próbaidőszak nélkül?
999ft havi dij kifizetéssel talán kamu kártyás vagyok??

Megérteném ha adnak valamennyit ingyen , hiszen akkor kell a valós kártya.
a, hogy ne játszd el végtelenszer az ingyen lehetőséget
b,valós kártyával már fizető ügyfél lehetsz.

(#462) erdey_a válasza #46824192 (#461) üzenetére


erdey_a
őstag

eldobhatós egyszerhasználatos kártyát lehet így pl. szűrni

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#463) pockos13 válasza vacs (#459) üzenetére


pockos13
aktív tag

Köszönöm

(#464) Mr K válasza #46824192 (#461) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha már informatikai fórumon vagyunk, akár mögé is képzelhetünk valami informatikai folyamatot. Pl. feltételezhetjük, hogy a próbaterhelés a regisztráció előfeltétele, azaz pl. ezzel ellenőrzik, hogy az előfizetni próbálkozó az adott országban lakik (adott országbeli előfizetést adott országbeli bankkártyával lehet fizetni általában). Ha a próbaterhelés sikeres, akkor megtörténik a regisztráció, elindul az első számlázási ciklus, és elindul az első havi díj lehívása.

Ezt a két lépést össze lehetne vonni, de az sokkal zavarosabb szituációt eredményezne: ha előbb megcsinálják a regisztrációt, és rögtön havidíjat próbálnak számlázni és lehívni, akkor egy csomó mindent sztornózni kell, ha kiderül, hogy az előfizető nem is jogosult az előfizetésre, vagy technikailag nem megfelelő bankkártyát próbál használni. Továbbá az is felmerülhet, hogy most ugyan nincs ingyenes próbaidőszak (nálunk), de később még lehet, és ennek megfelelően alakították ki a regisztrációs folyamatot.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#465) sith7 válasza Tonyk (#458) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

utolsó kérdés a témában:

A régi Star Trek filmek, pl, Star Trek III: Spock nyomában, sznkronos vagy feliratos, és milyen a képminőség ? Full HD ?

(#466) pockos13 válasza vacs (#459) üzenetére


pockos13
aktív tag

Működött. :R :R :R :R

(#467) 4Grider válasza Mr K (#464) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én belga kibocsátású kártyával fizettem...

(#468) Franky2Ster válasza ArGab (#401) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Nekem az 1883 4K HDR-t ír ki a Samsung TV a TV HDR10+ módban van és az AppleTV 4K is HDR10+ ha olyan anyaggal etetem. Ezért is mondtam, hogy az 1883 sorozat szerintem 4K HDR mert a TV is azt írja ki ha info gombal nézem milyen a felbontás.

Az elképzelhető ha nincs alatta elég erős hardver akkor nem fogja tudni a 4K minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#469) #46824192 válasza erdey_a (#462) üzenetére


#46824192
törölt tag

Vagy Te nem érted,vagy én :)

A lidl bejáratnál sem nézik meg van e nálam pénz, elég ha a pénztárban tudok fizetni.

Egyébként ha kamu a kártyám ,akkor nem fog átmenni a 999ft, ha nmeg valós akkor átmegy. Szóval maga a fizetés a szűrés.

[ Szerkesztve ]

(#470) Mr K válasza 4Grider (#467) üzenetére


Mr K
senior tag

Belga lakcímmel? Az jó, mert akkor rengeteg "magyar" előfizető lesz, és így fontosabb piac leszünk. :DDD

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#471) cactuar válasza sith7 (#457) üzenetére


cactuar
aktív tag

Még csak az első részhez van magyar szinkron.
Szerk: A 2. részhez nincs szinkron, de a 3. részhez megint van. Érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#472) 4Grider válasza Mr K (#470) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bankkártyás fizetéskor miből derülne ki/hogyan lenne ellenőrizve a lakcím? Max. a kártyakibocsátó bank/ország/alapértelmezett pénznem.

(#473) ArGab válasza Franky2Ster (#468) üzenetére


ArGab
őstag

Akkor viszont úgy tűnik különböző platformokon eltérő minőségben szolgáltatnak. Android TV appal Sony 4K Dolby Vision képes tévén csak SDR. Felbontás megtekintésére nem találtam módot, de érzésre nem tűnik 4K-nak.

(#474) Fandango válasza #46824192 (#469) üzenetére


Fandango
veterán

Minek problémázol ezen ennyit, nem értem. :U

(#475) sith7 válasza cactuar (#471) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

köszi, képminőség ? :B

[ Szerkesztve ]

(#476) fairlane75


fairlane75
csendes tag

Sziasztok! Amazon fire stick-re van valami megoldás, hogy letölthető legyen?

(#477) l.skywalker válasza sith7 (#475) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak FullHD van jelenleg (hivatalosan)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#478) Franky2Ster válasza ArGab (#473) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Hát ezt nem tudom én jelenleg az 1883-at nézem és infó szerint ez a felbontása.

[kép]

(#479) Fandango válasza fairlane75 (#476) üzenetére


Fandango
veterán

Ha kicsit visszakeresel itt, akkor találsz megoldást.

(#480) l.skywalker válasza Franky2Ster (#478) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen már vannak UHD tartalmak a tapasztalatok szerint, de a hivatalos kommunikáció az, hogy csak HD-ban érhető el a szolgáltatás. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#481) sith7 válasza l.skywalker (#477) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#482) fairlane75 válasza Fandango (#479) üzenetére


fairlane75
csendes tag

Köszi!

(#483) Mr K válasza 4Grider (#472) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem tudom, nem értek hozzá, de a az egyes szolgáltatók API-jai (Visa, PayPal, stb.) tartalmaznak mindenféle érdekes adatelemeket és funkciókat. :B

Amúgy a 250 forintos levonásról van külön help oldal:
Miért kaptam a SkyShowtime-tól kétszeri terhelést?
Ebben "engedélyezési díjnak" nevezik, és elvileg arra szolgál, hogy "Így tudjuk ellenőrizni, hogy az általad használt fizetési mód elegendő fedezettel rendelkezik-e".

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#484) #46824192 válasza Fandango (#474) üzenetére


#46824192
törölt tag

Neked nem is kell, mert Te valszeg pont le...od.

Én szeretem tudni ,mi miért és hogyan működik.
Illetve szeretem tudni, mennyi pénzem merre mozog és miért.

(#485) Mr K válasza #46824192 (#484) üzenetére


Mr K
senior tag

Amúgy most olvasgatom a Felhasználási feltételeket, és egy külön fejezet foglalkozik a próbaidőszakokkal, meg az ahhoz kapcsolódó kártyahasználattal. Szóval feltehető, hogy a későbbiekben (vagy más piacokon) terveznek próbaidőszakot, és a regisztrációs folyamatot ehhez igazítva alakították ki.

A kezdeti, bugokkal terhelt időszakban feltehetően hasznosabb a félárú akció, mint egy ingyenes próbahónap.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#486) creed33


creed33
aktív tag

Üdv!
Bankkártya, illetve folyószámla nélkül van lehetőség előfizetni? Ha igen pontosan hogyan?

(#487) beherit válasza creed33 (#486) üzenetére


beherit
tag

Visa, MasterCard, American Express, Discover, Paypal van feltüntetve, mint opciók.

amor fati

(#488) Zsolty20 válasza beherit (#487) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Tehát lényegében nincs más opció.

(#489) Mr K válasza beherit (#487) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha Magyarországon próbálkozik, akkor csak Visa, MasterCard vagy PayPal. [link] A PayPal-on elvileg lehet feltöltött összeggel is operálni, de 1) ahhoz is kell folyószámla, 2) nem feltétlen fogadják el a feltöltött összeget fizetési módként a SkyShowtime részéről.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#490) beherit válasza Mr K (#489) üzenetére


beherit
tag

Most elgondolkodtam, hogy egyébként mi mással lehetne még fizetni elméletileg? Kártya, számla, ilyesmik nélkül.

amor fati

(#491) Hrabovszki


Hrabovszki
csendes tag

sziasztok, a felirat stílusán, árnyékán stb. hol lehet változtatni? nem találok ilyen menüpontot sehol, se belépve, se a profilomnál. Rossz helyen keresek? Köszi

(#492) erahurka válasza beherit (#490) üzenetére


erahurka
félisten

Droidon lehet telefonszámlával, nekem azt ajánlgatta mindig.

(#493) creed33 válasza beherit (#487) üzenetére


creed33
aktív tag

Van PayPal regisztrációm. Korábban ezzel tudtam bankkártya illetve folyószámla nélkül rendelni külföldről. A többi verzió eleve bankkártyás vagy folyószámlás azok nem jók nekem.
Unicredit bankos a paypal, oda szoktam bemenni és egyszerűen paypalos számlámra szoktam fizetni a szükséges összeget.
A kérdés hogy működne e a havidíj befizetése ugyanígy a műsorszolgáltató részére?

(#494) skroy válasza creed33 (#486) üzenetére


skroy
senior tag

HBO Max és Disney+ előfizetést appból regisztrálva a google play fiókkal fizetem, hozzáadódik a Telekom mobilszámlámhoz. Skyshowtime-ot böngészőben regeltem, így nem tudom hogy ez az opció működne-e, de következő hónapban új fiókkal regisztrálok appból, és ha lehet, szintén azzal fogom fizetni.

(#495) erahurka válasza Hrabovszki (#491) üzenetére


erahurka
félisten

Weben itt: [link]

Középen beállítások fül, aztán lent a szöveg megjelenítése. Android TV-re is hatással van, de a telefonos appnál nem láttam hogy változott volna mikor növeltem a méretet.

(#496) creed33 válasza Mr K (#489) üzenetére


creed33
aktív tag

Üdv!
Ahogy fentebb írtam külföldi internetes rendeléshez elég volt ha az Unicredit bankban fizettem be a PayPal számlámra. Ezután pár napra volt szükség míg a befizetett összeg jóváíródik a paypal számlámon és onnan utaltam a szükséges helyre tovább. Működne így is a SkyShowtime havidíj rendezés?

(#497) creed33 válasza skroy (#494) üzenetére


creed33
aktív tag

Feltöltőkártyás vagyok. Kérdés hogy így is működne e?

(#498) Hrabovszki válasza erahurka (#495) üzenetére


Hrabovszki
csendes tag

tehát csak web-en lehet, a tv-s applikációban nem?

(#499) skroy válasza creed33 (#497) üzenetére


skroy
senior tag

T-nél Domino és havi díjas előfizetés is működik Google play fizetési módként, szóval elvileg működhet.

(#500) Mr K válasza creed33 (#493) üzenetére


Mr K
senior tag

Jó pár éve a Spotify megszüntette a pre-paid fizetési módot, és csak a havi előfizetés maradt. Nekem viszont csak egy olyan internetes fizetésre használt bankkártyám volt, amit minden tranzakció előtt telebankban kellett engedélyeztetni. Ergo arra nem volt jó, hogy minden hónapban ráterheljék a díjat. Ekkor csináltam egy PayPal account-ot, és feltöltöttem rá bnankszámláról összeget. Viszont a Spotify ezt nem fogadta el. Végül az lett a megoldás, hogy beregisztráltam PayPal-ba a nevezett bankkártyát (engedélyeztem, hogy a paypal megterhelje a próbaösszeggel), és ezek után a Spotify már elfogadta a PayPal fizetési mód beállítását, és később a havi díjlehívások már gond nélkül mentek a feltöltött összeg terhére.

Fenti történet szerint vagy sikerül fizetned a SkyShowtime-ot bankkártya nélküli PayPal-lal, vagy nem. Egy próbát megérhet. :)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.