Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-01 09:16:38

LOGOUT.hu

Üdv a SkyShowtime Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) erahurka


erahurka
félisten

Ezt a fost, regisztráltam az appban és 2000-et akar levonni... Gondolom weben kell regisztrálni az 50%-ért? Ott belépek akkor is 2000-et ír. Hihetetlen.

(#152) Arolotifar válasza erahurka (#151) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam weben és Android appban is 999 Ft.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#153) Chris0321 válasza erahurka (#151) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak el kellett volna olvasni amit leírtak!
"
50% kedvezmény a havi SkyShowtime-előfizetés árából, amíg le nem mondod. Kizárólag új és havi előfizetők részére. Csak a SkyShowtime.com webhelyen érhető el. Az április 11. 23:59-ig . Az életre szóló fél árú promóciós ajánlat részletes feltételeiért kattints ide."

(#154) Kaba válasza erahurka (#151) üzenetére


Kaba
veterán

Már kaptál választ.

[ Szerkesztve ]

(#155) Kronk válasza erahurka (#151) üzenetére


Kronk
őstag

Mi történik, ha már regisztráltam a SkyShowtime alkalmazásban, de a fizetéskor felhagytam a folyamattal?
Ha ezt megtetted, majd bejelentkezel a skyshowtime.com címen a regisztrációs folyamat befejezéséhez, a fizetéskor a teljes árat fogod látni. Akár hiszed, akár nem, már csak két lépés választ el attól, hogy egy életre féláron kapd meg a SkyShowtime-ot:

Lépj tovább, és fejezd be a vásárlást teljes áron

Ezután vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal

Visszatérítjük a befizetett összeg 50%-át, és egész életen át féláron számlázunk majd a fiókodban.

Siess, itt az idő!

http://totesz.myminicity.com/

(#157) erahurka válasza Chris0321 (#153) üzenetére


erahurka
félisten

Igaz nem olvastam, de gondoltam ha van egy ilyen akció az a lejáratig mindenhogy érvényes. Mindegy, csináltam egy új fiókot.

Kicsit csalódás a horror kínálat amúgy, de már találtam néhány bakancslistás filmet. És még a Zombeavers is fenn van :C

(#159) Zoshi85 válasza Kronk (#155) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Vagy csinálsz új fiókot.. 🤔😁 Amúgy szép lassan indul a dolog. Play és LG Store app ✅

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#160) Polgesz


Polgesz
tag

PayPal-lel sikerült valakinek fizetnie?

[ Szerkesztve ]

(#161) cris78 válasza Polgesz (#160) üzenetére


cris78
őstag

Nekem, simán ment.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#162) Polgesz válasza cris78 (#161) üzenetére


Polgesz
tag

Nekem sztornózta az 50%-os árat, utána már csak a teljes árral tudtam próbálkozni, de azt is törölte. Sose volt ilyen gondom idáig a PayPal-lel.
Arra gondoltam, hogy nem azzal lehet-e a gond, hogy a PayPal beállításainál, az időzónánál csak a Csendes-óceáni időt lehet beállítani a profilban, ezért a PayPal 13-án számolja el a fizetést, a SKyShowtime indulása viszont 14-e, és ez okozhatja a gondot.

(#163) hadam98


hadam98
senior tag

Közben kint a iOS app is. Az új Star Trek sorozat magyar szinkronnal :C :DD

(#164) erahurka


erahurka
félisten

Vicces hogy a thriller sorozatokat Dexter feje jelenti, de nincs fenn :DDD

(#166) hadam98 válasza erahurka (#164) üzenetére


hadam98
senior tag

Majd fent lesz, most indult.

(#167) Trailbreaker válasza Polgesz (#160) üzenetére


Trailbreaker
kezdő

Igen, de az OTP alkalmazás azt mutatja hogy duplán vonta le a 999 Ft-ot.
PayPal oldala szerint meg 1x lett levonva...

(#168) Polgesz válasza Trailbreaker (#167) üzenetére


Polgesz
tag

Nálam, a PayPal szerint függőben van, az OTP alkalmazás szerint meg, sikertelen a tranzakció. A levont pénz vissza is került az OTP-s kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#169) erahurka


erahurka
félisten

Találtatok valami feliratbeállítási lehetőséget a droidos appban? Vagy weben lehet mint Netflixnél? :F

(#170) rothfb válasza Polgesz (#160) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem sikerült.

(#171) Polgesz válasza rothfb (#170) üzenetére


Polgesz
tag

A PayPal-es fizetés után, átdob a SkyShowtime Netherlands oldalára, ahol ez jelenik meg:

[ Szerkesztve ]

(#172) rothfb


rothfb
veterán

Amúgy jól átverik a jónépet ezzel a applikációs regisztrációval. Ha valaki ész nélkül regisztrál az applikációban, simán a teljes árat fogja fizetni...
Én is így tettem annyi különbséggel, hogy megszakítottam a folyamatot. Magyarul a fizetésig nem jutottam el. Viszont így már nem tudtam a féláras promócióért regisztrálni az oldalon ezzel az email címmel. Regisztráltam egy másik email címmel, az elsőt meg majd törlöm. De erről mondjuk tájékoztathattak volna előre. Kisstílű a próbálkozás. Mondhatni szánalmas.
Meg mi ez a hülyeség, hogy applikációban nem lehet a promócióért regisztrálni és figyelmeztetés nélkül próbál teljes árat levonni. Itt nem a pénzről van szó.

(#173) Arolotifar válasza erahurka (#169) üzenetére


Arolotifar
őstag

Weben, beállítások alatt ott van. Droid appban sajnos nem lehet.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#174) rothfb válasza Polgesz (#171) üzenetére


rothfb
veterán

Holland ip címed van, vagy holland kártyával fizetsz? Vagy nem Magyarországon vagy?

(#175) Polgesz válasza rothfb (#174) üzenetére


Polgesz
tag

Magyar IP-cím, magyar kártya. Más szolgálatóknál is ugyanígy fizetek, sehol sem volt még ilyen problémám. Ezért nem értem, most mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#176) zsoltyy


zsoltyy
tag

1000 pénzt megér, de többet nem. Mondjuk egyik se ér ennél többet.

(#177) erahurka válasza Arolotifar (#173) üzenetére


erahurka
félisten

Mindegy csak lehessen.

Elég foghíjas a filmkínálat még. Van aminek csak az első része hiányzik, másnak csak az első és a harmadik része van fenn :DDD Gondolom bővül majd, bár HBO Maxon is vannak lyukak amiket egy éve nem tömtek be.

(#178) Polgesz válasza Polgesz (#175) üzenetére


Polgesz
tag

A PayPal-es fizetős oldalon ez szerepel:

(#179) erahurka válasza zsoltyy (#176) üzenetére


erahurka
félisten

Attól függ mennyit nézed. Én úgy számolok hogy egy film vagy sorozat jöjjön ki 350 forintból. Havi 3 filmmel már jó vagyok. HBO Maxon havi 5-tel.

(#180) kovjoe válasza rothfb (#172) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Mondjuk azóta már jelezték, hogy az is féláron kapja, aki az appból indult, mint én is, és nekem is ugrott az általában használt címem. Viszont a másikra meg nem jön meg -többszöri próbálkozásra sem -a visszaigazoló, így hiába van már előfizetve, ott vigyorog, hogy igazolni szükséges az email címet. Ráadásul, hiába írnék nekik, mert ránézésre a felület több, mint érdekes. Pedig jó lenne visszaszerezni az eredeti mail címet, és arra módosítani ezt a tartalékot :) .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#181) konci79


konci79
őstag

Ti böngészőből tudtok nézni bármit?
Nekem meg a főnökömnek se sikerül, de nekem az alkalmazásból megy , neki az sem...
Se Firefox, se Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#182) Arolotifar válasza erahurka (#177) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nekem csalódás, hogy a Péntek 13 első két része van fent, a többi sehol... :(
Azért vannak gondok a felülettel weben is. Lejátszás folytatásából nem tudok semmit törölni, elég idegesítő... Plusz a felirat csak felül jelenik meg böngészőben :W

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#183) Luissimo válasza erahurka (#169) üzenetére


Luissimo
veterán

Nekem az app ma vegre feltelepult, de amikor elinditom akkor regiokorlatozasra hivatkozva nem jelenik meg semmi, nincs ajànlat sem, nem tudok belèpni.
Xiaomi boxrol van szó.
Ez normàlis?

(#184) rothfb válasza kovjoe (#180) üzenetére


rothfb
veterán

Most törölni szerettem volna az app-os félbehagyott előfizetés nélküli regisztrációmat, de azt meg nem lehet, mert ahhoz elő kellene fizetni. Azt meg nem fogom csinálni, nem fogok kétszer fizetni. Ráadásul még akkor is csak magát az előfizetést lehetne törölni, a regisztrációt nem, magyarul a app-os regisztrált email címem ebből a szempontból "elveszett".
Mit mondjak, eléggé gáz ez az előfizetőkhöz való hozzáállás. Most abban bízom, hogy mivel az app-os regisztrált email címemet nem erősítem meg, idővel törlődik magától az a reg. Marad az oldalon megadott 999 Ft-os cucc és majd ha megszűnik az app-os, frissítem arra a fő email címemre a másodlagost.

[ Szerkesztve ]

(#185) ArGab


ArGab
őstag

5.1 hangot hogy lehet kicsikarni az Android TV app-ból? Nem igazán találtam semmi ilyesmi beállítást, de eddig minden amit próbáltam csak PCM sztereót küld ki erősítőbe.

(#186) ArGab válasza ArGab (#185) üzenetére


ArGab
őstag

Ja, visszakeresve látom hogy az oldalon lévő ígéretekkel szemben nincsen 5.1 hang. :(((

(#187) Arolotifar válasza Luissimo (#183) üzenetére


Arolotifar
őstag

Weben csináld, le volt írva.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#188) poci76


poci76
aktív tag

Nekem ezt írja ki: "SkyShowtime is not available in your location." Pedig Budapestről internetezek.

(#189) lybra válasza ArGab (#186) üzenetére


lybra
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#190) erahurka válasza Luissimo (#183) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem most települ. Azt hiszem nem is lehetett magyar régiót választani a boxon, de lehet rosszul emlékszem. Ez probléma lehet. Szerintem ránézek majd Peacock Kodi addonnal is, elvileg azon alapul a szolgáltatás, hátha megy, de nem fűzök hozzá sok reményt.

Kipróbáltam közben. Mi Box S-re probléma nélkül települt és be tudtam jelentkezni. Belenéztem filmbe, van felirat, és olyan, amit weben beállítottam.

Kicsit lassúcska amúgy az alkalmazás, és nem tetszik a filmközbeni tekerés sem (nem előre-hátra lehet x másodpercet ugrani hanem teker mint egy videokazettát).

[ Szerkesztve ]

(#191) Luissimo válasza Arolotifar (#187) üzenetére


Luissimo
veterán

Weben is ugyanaz, "nem elèrhető az ön lokàciojàban"
Nem is enged eljuni a reisztrációig.
Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#192) Arolotifar válasza erahurka (#190) üzenetére


Arolotifar
őstag

Weben regisztráltam, utána telepítettem MiBoxra az appot és beléptem, nem volt semmi gond :U

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#193) ArGab válasza lybra (#189) üzenetére


ArGab
őstag

Minden mással működik az 5.1 (Netflix, Prime, HBO, Kodi), csak itt nem. Nem hinném hogy az én oldalamon van a gond.

Szerk: találtam egyet, a Top Gun Maverick megy 5.1 hanggal, Dolby Digital Plus. De úgy fest szinte majdnem minden csak sztereó hanggal érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#194) Arolotifar válasza Luissimo (#191) üzenetére


Arolotifar
őstag

Firefoxot használok, ott nem volt gond. Lehet, hogy ügyfélszolgálathoz kell fordulnod.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#195) pogi1


pogi1
tag

már február 14-től nézhetik a kiválasztott Samsung Smart TV-ken a SkyShowtime műsorait.
Ezt ma írták a streaming indulásakor a műsoron portálon

[ Szerkesztve ]

(#196) Kaba válasza pogi1 (#195) üzenetére


Kaba
veterán

Már volt.
2017-től vagy Tizen OS 3.0-tól kezdődően.

(#197) Luissimo válasza Arolotifar (#194) üzenetére


Luissimo
veterán

Mi az elérhetősége :F

(#198) Arolotifar válasza Luissimo (#197) üzenetére


Arolotifar
őstag

Esetleg próbáld a Súgót :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#199) Kronk válasza pogi1 (#195) üzenetére


Kronk
őstag

Én még nem tudtam a TV-hez letölteni, 2018-as ue55nu8002, elméletileg tizen 4.0 van rajta

http://totesz.myminicity.com/

(#200) Arolotifar válasza Kronk (#199) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nyugi, nekem sincs 2021-es Samsunghoz...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.