Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Downlander


Downlander
csendes tag

Hoszabb állás után inditanám a gépet sipolo hangot hallat. Nem is hagya aba, csak 3-4x-i restart után mit lehet neki csinálni hogy abahagya. :F

hellllpppp

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#2) (Kolombusz) válasza Downlander (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Lehúzhatod a ház hangszóróját az alaplapról, ha más baj nincs a géppel. ;)

(#3) Downlander


Downlander
csendes tag

ja es a proci hutö eindul és leál, azért sipol

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#4) (Kolombusz) válasza Downlander (#3) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem gondolod, hogy akörül kellene nézelődnöd?
A BIOSban kapcsold ki azt a lehetőséget, hogy kikapcsoljon a gép, ha leáll a procihűtő.

Milyen hűtő ez?

(#5) Downlander


Downlander
csendes tag

Silent ultra 64 ventilátoros

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#6) (Kolombusz) válasza Downlander (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Na erről még nem hallottam. Igazitsd meg a csatlakozóját és próbáld ki másik procihűtővel is, hogy csinálja-e.

(#7) Downlander


Downlander
csendes tag

De ha a biosban kikapcsolom akorsem indul el hanem tulmelegsik a proci és azért állitja le a gépet

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#8) Downlander


Downlander
csendes tag

a gyári hutövel is csinálja

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#9) (Kolombusz) válasza Downlander (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor próbáld meg másik csatlakozóra kötni a procihűtőt. Lehet szar a csatlakozó.

(#10) Downlander


Downlander
csendes tag

Ez az 1 van rajta

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#11) Downlander


Downlander
csendes tag

Ráadásul senkit nem ismerek akinek ilyen alaplapja lenne mint az enyém

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#12) föccer


föccer
nagyúr

előbb sípol, és utánna áll le, vagy fordítva?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13) Downlander


Downlander
csendes tag

Elindul és utána áll le és sipolás

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#14) Downlander


Downlander
csendes tag

Köszönök mindenkinek mindent elmentem aludni jo éjszakát mindenkinek.

az utolso szava az volt hol az erkély?.

(#15) kapcs-ford válasza Downlander (#14) üzenetére


kapcs-ford
őstag

hogyan sípól? vedd fel vagy kottázd le. ;)

szerintem táp lesz.

Aláírás

(#16) adik válasza Downlander (#1) üzenetére


adik
őstag

puceváld ki a hűtő ventilátorát... esetleg a bordát is érdemes lenne megigazítani, pasztát újrakenni.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#17) adik válasza kapcs-ford (#15) üzenetére


adik
őstag

tényleg, van vmi, hogy ha rövid, szaggatottan sípol, akkor az asszem vga környéki problem, vagy proci, nem tom. a hosszú, mint mondjuk egy ''nem veszik fel a telefont'' az meg mintha memória lenne.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#18) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Hali!
Nekem is hasonló problémám van, csak nálam akkor csinálja, ha úgy gondol a gép, hogy resetelnie kell. A következő induláskor éles sípolás, egészen addig míg a win be nem tölt. Mindig ugyanakkor hagyja abba, és nekem nincs rádugva a hangszóró. Szvsz a tápegység lesz, mert amikor a kapcsolóüzemü tápokat túlterhelik, az áteresztő tranyót alacsonyabb frekin kapcsolgatja, ami ebben az esetben beleér a hangfrekvenciás tartományba. Ezt hallom szvsz. Bár szerintem nem csak a táppal lesz gond hanem az alaplappal sem stimmel valami. Majd egyszer kipróbálom más deszkán, meg tápon a rendszert. A resetet meg ne kérdezzétek miért van. Lehet azt kéne kideríte, és akkor minden jó lenne. Nincs túlmelegedés sehol sem. A házam nyitva, és a zalmik rendesen vannak felrakva, és hűtenek is.

(#19) Ivan15 válasza Downlander (#1) üzenetére


Ivan15
senior tag

Az sípol, ami forog -sokszor addíg amíg be nem melegszik, utána abbahagyja: ilyenek a ventik: (a tápban, cpu-n, vga-n egyaránt sípolhatnak), és a wincseszter/ek. + a monitor is sípolhat, amíg be nem melegszik. Mennyi ideig sípol, szerintem ha nem restartolnál akkor is abbahagyná...

(#20) aXXon válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


aXXon
senior tag

en ismerem a hutot is meg a jelenseget is, de a problema meg a huto leallas kozt nem hiszem, hogy osszefugges van, az ugyanis valszeg a CnQ miatt all le es a gep mas miatt sipol

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#21) almi


almi
senior tag

Halihó!

Nekem a tápom sípol éles hangon, de kikapcsolás után is még le nem áramtalanítom.Előtte ha rátolom az áramra semmi, a bekapcsolással indul.
Ez mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.