Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) putti


putti
aktív tag

Volna egy nagyonnagy és egyben igen érdekes problémám.

A sim city 4 install után nem akar elindulni. Felinstallálom, rákattintok az indítóikonra, egy darabig tölt (közben a window felületét lehet látni) és egyszer csak megáll a töltés, közben minden változatlan marad. Mitől lehet ez???
A konfigom a hozzászólás alatt van. Haveromnál ugyanez a gond, csak neki ati 9100-e és 2500+ bartonja van. Viszont van nekem még két haverom(nem ilyen konfiggal, akinek ugyanez a verzió tökéletesen működik. (addig nem hittem el, amíg saját magam meg nem győződtem róla).
Van a sim city 4-nek egy file-ja amiben megtalálhatóak azok a videókártyák,amiket támogat a program, de az enyémet konkrétan nem írja.(felsorol egy csomó atit,nvidiát, stb) Mondjuk nem hinném hogy e-miatt van a gond, mert haverom ati-ját írja és neki sem megy. Próbáltam már nem eredetit crackeléssel, de nem segített rajta.

MI LEHET A GOND????

(#2) jenicel válasza putti (#1) üzenetére


jenicel
tag

Érdekes...
Nálam Winfos újrainstall után is megy (Simcity újratelepítés nélkül).
Cseréljünk gépet! :)
1700+ TbredB, 768MB, Sapphire 9100, 40+30 GB Maxtor, 17'' Samsung 757P, Teac CDRW...

Tisztelem az egyenes embereket.

(#3) putti válasza jenicel (#2) üzenetére


putti
aktív tag

Esetleg még elképzelésed sincs miért van ez ??

(#4) jenicel válasza putti (#3) üzenetére


jenicel
tag

Ha ezekről a cdkről csak korábban futott, vagy korábban sem, valamint ezen cdkről installálva más gépén sem megy, akkor vmelyik cd a ludas.
Ha ezekről a cdkről más gépén megy (most installálva), csak a tieden és a haverodén nem, akkor némi ráfizetéssel cserélhetümk gépet.... :)
Na jó, előtte próbáld ki másik cd olvasóban is, hátha...

Tisztelem az egyenes embereket.

(#5) jenicel


jenicel
tag

Hogy én mennyire nem tudok már gépelni!!! Szörnyű! :O

Tisztelem az egyenes embereket.

(#6) putti válasza jenicel (#4) üzenetére


putti
aktív tag

Semmi gondom nincs az olvasómmal. 3 db is van belőle és mind színte új. Az érdekesség az az egészben, hogy nekem meg a haveromnak nem megy, ja és kihagytam az uncsitesómat is ( neki intelje van és olyan nvidia kártyája, ami szerepel a listában).

Hardverproblémám nincs. De valami akkor is meggátolja hogy elinduljon a program. Mi a fene lehet ez. Az xp-t újrainstalláltam, semmi. Drivert kipróbáltam 3 félét is (detonatort) akkor sem indul. Mi akadályozza meg, vagy mi szól közbe???
Most komolyan kérdezem???

Nem cserélünk gépet!! :DD

(#7) putti


putti
aktív tag

Senki több??????

Talán tegyem fel hozzá a patchet???

A másik sim city 4 fórumban mellékelik a linket ahonnan le lehet tölteni a patchet, de onnan nem lehet!

Help már valaki!!

(#8) putti válasza putti (#1) üzenetére


putti
aktív tag

Eladtam a videókarimat (Asus4800TiSe) mert veszek egy nagyobbat(tudásban).
Addig kaptam kölcsibe egy Sapphire 9100-ast és röccenés nélkül megy.
Jól sejtettem, videókari gond. Haveromnak az ASUSTi4200-asán sem ment. érdekes jelenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.