Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ocean


Ocean
tag

Sziasztok!

Múlt hétvégén megvettem az említett fülest, és bizisten elégedett lennék vele, szépen szól.
Telefonnal működik is rendesen, semmi gond nincs vele.
Ám én elsősorban PC-vel használnám, és itt már nem felhőtlen a viszonyunk.
Van egy aqprox márkájú bluetooth adapterem, és valahogy nem akarnak együttműködni.
Ez abban nyilvánul meg, hogy egyre nehezebb őket egymáshoz csatlakoztatni, a fülest megszólaltatni.
Első nap még elsőre ment, aztán második nap már vagy harmadikra, stb.
Ma konkrétan ott tartok, hogy fél óra alatt nem sikerült megszólaltatni, pedig Win10 alatt 1-2 kattintás minden.

Van esetleg bárkinek tapasztalata bármelyikkel? Vagy merre induljak, mi lehet a gond?
Sajna másik bluetooth eszközöm nincs, de a füles hibátlannak tűnik.

(#2) Gercsa válasza Ocean (#1) üzenetére


Gercsa
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert sem a win7-es asztali PC+ USB bluetooth adapter sem a win10-es laptop a beépített bluetooth moduljával nem tud rá csatlakozni nálam.

Eddig azt hittem én vagyok a béna felhasználó.

Telóval nálam is pikkpakk azonnal megy.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#3) stellaz válasza Gercsa (#2) üzenetére


stellaz
addikt

Hátha ez még érdekes valakinek:

Tapasztalatom szerint a pc mindig macerásabb, még a márkásabb BT eszközökkel is. Ami szokott segíteni, egyrészt legyen rendesen feltöltve az eszköz, gyenge aksival sokszor nem is megy a párosítás vagy nehezebb, illetve érdemes bekapcsolva hagyni a BT funkciót a pc-n és akkor valahogy könnyebben megy az automatikus csatlakozás, amikor a fejest is bekapcsolod.

(#4) Ocean válasza stellaz (#3) üzenetére


Ocean
tag

Elnézést, erről meg elfelejtkeztem.

Nálam az lett a megoldás, hogy visszavittem a PC-boltba a BT adaptert, eleinte értetlenkedtek egy sort, hogy soha nem vittek még vissza ebből, el is mondtam én is, hogy valszeg működik, csak pont az enyémmel nem, hagy próbáljak már meg egy másikat.
Most ha agyonütnének sem ugrik be ennek a típusa, de majd otthon megnézem.

Ami a lényeg, hogy ezzel tökéletesen működik!
Ehhez kell egy külső program, a BlueSoleil, ezt használja, de nincs gond vele.
Szóval úgy tűnik a másikkal valahogy nem volt kompatibilis, de ezzel megy.

(#5) Ocean


Ocean
tag

Update: a füles továbbra is szépen szól, a bluetooth-al sincs gond, viszont eltört...
Ez ugye állítható, és ahol egymásba csúszik a két műanyag, a belső elég vékonykának tűnik, és hiába semmi extrém használatban nem volt, sőt, egyszercsak reccs és eltört a belső műanyag.
Nem hiszem, hogy ezt garanciában cserélnék.
Kár érte, mert tényleg jól szól, de egyéb szempontokból sajnos úgy tűnik átlagon aluli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.