Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LineLord


LineLord
tag

Hi!

Shuttle Av61-es alaplapom van az alaplap manualjáan ( Bővebben: link ) az van írva a biosbeállításoknál, hogy tudja mérni a hőmérsékletét a gépnek, stb. De akkor az én biosomban ez miért nincs? Nem is lett frissítve a bios.

A másik, hogy Samsung SPO411N 40GB-s hdd-m van. és a gép bekapcsolásakor 9°C, késöbb MAXIMUM 15°C-t mutat a szobába 18°C-nél sosincs hidegebb, több hdd temp mérő progival próbáltam,de mind ezt mutatta. A winyó max 5 hónapos. Árt neki ez a hőmérséklet ha tényleg ennyi, vagy 5hónap után a winyó kezd gajramenni?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2) steve@prhw válasza LineLord (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

''bekapcsolásakor 9°C, késöbb MAXIMUM 15°C-t mutat a szobába 18°C-nél sosincs hidegebb ... Árt neki ez a hőmérséklet?''

Ne fogadj el mindent, csak azért mert leírják! Ez úgy általában igaz az életre, de a vinyó hőmérsékletére is. Ugye nem hitted el, hogy olyan hideg? Én tudom, hogy nem...

A vinyó SMART-értékeiből szedik a hőmérsékletet a progik, valszeg szegény egyszerűen félremér. (Egyáltalán be van kapcsolva a SMART engedélyezése a BIOS-ban?)

Vedd le a ház oldalát, tedd rá a kezed, és nagyjából besaccolhatod a hőmérsékletet!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#3) LineLord


LineLord
tag

Igen, levettem és megnéztem már, hozzá is raktam 1 kis digitális hőmérőt a tetejéhez, az 23°C-t mutatott. szal msot a winyó döglik vagy cska 1*űen rosszol méri a tempet? :F

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4) steve@prhw válasza LineLord (#3) üzenetére


steve@prhw
őstag

Szedj le egy Everest-et, nézz rá azzal is a SMART értékekre, hátha... Ha nem tudja kiolvasni, akkor valszeg biosból nincs engedélyezve.

Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy döglik, nyugi! (Egyébként meg ha félremér, akkor is a 15 - 9 = 6°C hőmérsékletváltozás bekapcs után. Ez -a szobahőmérsékletet 18°C-nak véve 24°C terhelten.)

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#5) LineLord


LineLord
tag

Hi!

Shuttle Av61-es alaplapom van az alaplap manualjáan ( Bővebben: link ) az van írva a biosbeállításoknál, hogy tudja mérni a hőmérsékletét a gépnek, stb. De akkor az én biosomban ez miért nincs? Nem is lett frissítve a bios.


Igazából ez fontosabb lenne ::DD

Szoval miért van az, hogy az alaplap leírásában benen van hogy tudja mérni a temp-et. de a biosomban még sincs. MIÉRT? :((

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#6) LineLord


LineLord
tag

az a baj, hogy ahol vettem (hasznaltan) az alaplapot ott se tudták hogy mier van ez, nekik is mutattam manualt, ok se ertettek :O

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#7) LineLord


LineLord
tag

up :) :P :((

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#8) LineLord


LineLord
tag

2 pécés újságtól kérdeztem meg, ök se tudtka miért, enyire nehez ez a kerdes? :(

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#9) LineLord


LineLord
tag

hahó, segítsetek plz :)

ÁááppPpP :D

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#10) LineLord


LineLord
tag

Bios frissítésben kéne még ma help!
shuttle av61s02s v1.4 -es lapom van award bios v4.51pg -vel.
kéne új bios link & help hogy mégis mit hogyan . leehtőleg meg ma :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#11) LineLord


LineLord
tag

upppp

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#12) LineLord


LineLord
tag

Nah egy esti up

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#13) LineLord


LineLord
tag

up!Üzenet

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#14) LineLord


LineLord
tag

http://prohardver.hu/rios3_popup.php?mod=40&id=131814&start=0&len=1

UPP!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#15) LineLord


LineLord
tag

up plz valaszoljtaok help me

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#16) LineLord


LineLord
tag

egy utolsó up me ma nagyonunom :) :( :(( :((( :O

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#17) LineLord


LineLord
tag

up

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#18) LineLord válasza LineLord (#17) üzenetére


LineLord
tag

UP

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.