Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Ha már a sorozatoknak van külön topikjuk szerintem megérdemel ez a műsor is egyet. - Ha van hasonló témával foglalkozó természetesen zárható. Rákerestem, nem találtam.
Szerintem az egyik kereskedelmi csatarona jelenlegi legjobb műsora.
Lényegében az Esti Showder - Stand Up Comedy részének felel meg.
Ide jöhetnek hozzászólások ezzel kapcsolatban, és gondolom sokan örülnénk néhány linknek is ahol össze vannak szedve az adások.

(#2) Integra


Integra
titán

borzalmasan gyenge

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) Wolverine válasza Blackhole13 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán az sem véletlen, hogy a másik legjobb műsora meg a Beugró :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) CséZé


CséZé
őstag

ez a mai (máj. 5. ami végülis tegnap :DDD ) rész elég gyengus volt :(

(#5) trassher


trassher
addikt

a jobbak nem voltak. azért szerintem Kiss Ádámot hallgatva a legnagyobb fapofa is borulni tud a nevetéstől.

Redmi Note 7

(#6) concret_hp


concret_hp
addikt

hanyattesve nem vagyok tőle, de sztem egész jó :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) KMan válasza Blackhole13 (#1) üzenetére


KMan
őstag

Szerintem az egesz stand up iszonyatosan nagy.

Kohalmi Zoli, Bodocs Tibi, Kiss Adam, Beliczai Balazs a legnagyobbak.
Heten tf napok amire nem tudok elmenni, esetenkent bme r klub bejutni egyszeru belepo nem tetel, godot draga nincs hely. UP :K

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#8) peterszky válasza KMan (#7) üzenetére


peterszky
őstag

Beliczai Balazs -> szerintem ő a legjobb, nagyon jó :D A tegnapi tényleg nem volt egy nagy eresztés. Lassan újra képernyőn kéne lennie Belicuainak, mert eddig csak az elsőben volt benne.

What else you gonna do on a Saturday?

(#9) KMan válasza peterszky (#8) üzenetére


KMan
őstag

tegnapit nem lattam meg nincs fennt a youtubon kik voltak?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#10) peterszky válasza KMan (#9) üzenetére


peterszky
őstag

Nem emlékszem a nevekre, ha mutatsz az összesről képet, akkor megmondom :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#11) Blackhole13 válasza KMan (#9) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Ha emlékeim nem csalnak: Kőhalmi Zoltán, Lórán Barnabás, Szupkay Viktor, sajnos annak a színésznek nemtudom a nevét, aki uri-t parodizálta.

[ Szerkesztve ]

(#12) Overlocker


Overlocker
veterán

Eddig az összeset láttam és a tegnapi nap kivételével az összes rész meg is van. Sztem jó a műsor. Amúgy Kiss Ádám rulezz:D :R

(#13) t1 válasza Overlocker (#12) üzenetére


t1
addikt

Az az... ne dobáld a buzit Héééééééy:D

(#14) Overlocker válasza t1 (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

?

(#15) bnss válasza t1 (#13) üzenetére


bnss
veterán

"Mé vannak itt buzik is?" :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16) Bibby válasza t1 (#13) üzenetére


Bibby
addikt

Jaaaj, lelkifurkám van... Mi a *****anyád van???? :DD

Ελευθερια η θανατος

(#17) concret_hp


concret_hp
addikt

hát a tegnapi tényleg nem volt olyan jó mint a korábbiak, de azért elment. gondolom majd beindul a szelekció :D meg lesznek még új arcok is majd :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18) Gyusz


Gyusz
őstag

Kiss Ádám a legjobb szerintem, a többiek nevét meg nem is sikerült megjegyezni, mert nem nevettem rajtuk annyira, bár még Beliczai Balázs paródiái is elég jók. Az a baj, hogy jó páran elég jó poénokkal jönnek, csak elég vacakul sikerül előadniuk.

(#19) koxx válasza Gyusz (#18) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kiss Ádám mellett még Bödöcs Tibor nagyon jó a többi átlagos

(#20) Gyusz válasza koxx (#19) üzenetére


Gyusz
őstag

Tényleg, őt kihagytam.

(#21) KMan válasza bnss (#15) üzenetére


KMan
őstag

"Maga ne haragyuggyon ma' ! En a rendoroknek kiabalok! " :D

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#22) KMan válasza peterszky (#10) üzenetére


KMan
őstag

Have fun! Itt az osszes eddigi adas :)

[link]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#23) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom mennyire követitek a magyar standup előadásokat, de ami a tévében megy, az szánalmas, és én úgy látom, hogy az egész standup lufi is kezd kipukkadni. Bödöcstől egyetlen új ponét sem hallottam, KAP műsorát gyakrolatilag az elejétől a végéig ismertem, Kiss Ádám pedig egyetlen új poént mondott. Sajnos ugyanez igaz a többiekre is. Mindezt úgy, hogy idén még csak 3-4 alkalommal voltam élőben megnézni őket. Várom, hogy tudnak-e újat mutatni, vagy szép lassan ellaposodik az egész.

less qq more pewpew!

(#24) Pompi válasza Polacheck (#23) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"ami a tévében megy, az szánalmas"

Élőben tudnak újat mutatni?

Feel Good Inc.

(#25) Bibby válasza Polacheck (#23) üzenetére


Bibby
addikt

Sajnos nekem is ez az ézésem, hogy ez a heti egy adás sok. Nem tudnak megújulni ilyen sokszor, még akkor sem ha a nagyok (Beliczai, Bödőcs, Kőhalmi, KAP, Kiss) nem mindig szerepelnek, és sok a töltelék, gyengébb fellépő. De azért nem bánkódom, mert fogunk még sokat röhögni rajtuk. :) Csak az az első nagy lendület csökkent.

Ελευθερια η θανατος

(#26) Polacheck válasza Pompi (#24) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Előfordul, ott elég sok a bekiabálásra reagálós poén, amik tényleg interaktívvá teszik a műsort. Anno a Repetában egyszer KAP fél órán keresztül egy iskolás osztályt szivatott, majd 20 percet töltött azzal, hogy vajon milyen barom tanár lehetett az, aki elhozta őket egy dumaszinházba. Szóval élőben sokkal jobbak. Az előadásuk is sokkal profibb, a tévében kapkodnak, látszik rajtuk, hogy zavarban vannak.
Kiss Ádámnak volt olyan poénja, amit gyakorlatilag elrontott.

MOD: Pont az nem jön át, amit írni akartam. Szóval, látszik, hogy ezek a srácok nagyon tudnak, csak nincsenek rákényszerítve a megújulásra és szerintem ellustultak.

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#27) Polacheck válasza Bibby (#25) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem a bajom leginkább az, hogy idén áprilisban nem megújulást látok, hanem a tavalyi poénok visszaköszönését. A "nagyoknál" is. KAP például legalább 6 hónapja nyomja a GPS-es poénjait, ami tényleg nem rossz, de gyakorlatilag már csak nagyanyám nem hallotta kétszer.

less qq more pewpew!

(#28) Bibby válasza Polacheck (#27) üzenetére


Bibby
addikt

Nézd, azért ez így ebben a formában nem igaz. Mármint hogy a nagyanyád is... ezek az előadók eddig rádiókabaréban, valamint élőben szerepeltek igazán sokat. Az rtl klub közönsége pedig egy jóval nagyobb réteg, tehát nem csoda hogy előveszik a régebbi poénokat, amiket a "rajongók" már ismernek, de a tágabb közönség még nem. Ez lassan lecseng, és akkor tényleg újat kell mutatni, majd arra leszek kíváncsi. Nyilván később is lesznek átfedések, de ezért nem hibáztatnám őket, nem várható el hogy minden fórumon, minden héten teljesen új műsort adjanak elő.

Ελευθερια η θανατος

(#29) Polacheck válasza Bibby (#28) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem a TV-s ismétlés a legnagyobb probléma. A legnagyobb gondom az, hogy élőben is ismételnek, nagyon-nagyon durván. Mára eljutottunk oda, hogy 2-3 új poén hangzik el egy-egy szám alatt a nagyoknál. Emlékszem a legelső standup előadásra, amin voltam (valamikor tavaly volt) és Bödöcs simán nyomja ugyanazokat a poénokat idén is. Nem várom, hogy teljesen megújuljanak, mert nyílván nem lehet, de azt elvárom, hogy kb 10 előadással a hátam mögött ne ismerjem a nagyobb nevek előadásának 90%-át.

A tévés szereplés miatt félek, hogy még jobban elkényelmesednek.

less qq more pewpew!

(#30) koxx válasza Polacheck (#29) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Mára eljutottunk oda, hogy 2-3 új poén hangzik el egy-egy szám alatt a nagyoknál." Fábry évek óta ugyanazokat a poénokat nyomja (mondjuk már elég unalmas)

(#31) Polacheck válasza koxx (#30) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez hülyeség.

Az tény, hogy a Fábry műsorában elhangzó dolgokat egész csapat hozza össze, de ez csak hülye általánosítás, hogy ugyanazokat a poénokat használja azok részéről, akik nem szeretik. Pontosan ugyanolyan divat Fábryt fikázni, mint Győzikét.
Ő tényleg folyamatosan megújul, de úgy nem nehéz, hogy egy egész stáb hozza össze a poénjait.

less qq more pewpew!

(#32) Integra válasza Polacheck (#23) üzenetére


Integra
titán

nézd, ne várj chris rock-ot...

ez van, mi ezt tudjuk és ennyit, olyan amilyen, de legalább van.
különben is, fábry szánalmas erőlködésénél még mindig jobbak mindannyian:)
és még mindig jobb mint az brazil szappanoperák...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) KMan válasza Polacheck (#29) üzenetére


KMan
őstag

Ha te hetente ketszer fellepnel a godotban es meg ugyanennyiszer mashol az orszag kulonbozo pontjain rendezvenyektol kezdve egyetemekig a radion keresztul a kul versenyekig arra az evi 100 eloadasra mindig fel tudnal keszulni olyan uj 12-15 percekkel amit meg senki sem hallott? Es mindenzt mondjuk 10 evig csinalni? :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#34) Polacheck válasza KMan (#33) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Havi átlag 6-7 fellépésük van összesen Budapesten. Erre még rájön a tévés fellépés és a rádiós, ami barátok között is 1-1 darab. Hát, ha nem is várom el, hogy minden egyes előadásra 10 percnyi új anyag jöjjön, de annyit igen, hogy két-háromhavonta teljesen megújuljon a műsoruk. Igen, elvárom, hogy az egy évvel későbbi előadáson ne 50%-ban ugyanazt kapjam, mint egy évvel azelőtt.
Jó gyerekek ezek, tudnak, ha akarnak, megfizetik őket, szóval csak akarniuk kellene. Szerintem, de lehet, hogy túl sokat akarok.

less qq more pewpew!

(#35) Integra válasza KMan (#33) üzenetére


Integra
titán

nézd, legkésőbb a közönség fogja megbüntetni őket.
elmennek hogy na ma újat hallunk. erre kijönnek, hogy ez nulla volt..
elmennek másodszorra is, ugyanaz..
harmadszorra már talán a magyar se megy el.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) fokukac válasza Polacheck (#34) üzenetére


fokukac
nagyúr

nincsenek egy picit túlzott igényeid?

Nem tudom, láttál-e valaha Hofit élőben.
Habár minden nap más és más volt a műsor a MAdách Kamarában, az 50%-os egyezés még nála is megvolt egy éves távlatban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37) Polacheck válasza Integra (#35) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mit értünk legkésőbb alatt?
A godotba gyakorlatilag egy hónapra előre kellett jegyet foglalni eddig is, gondolom ezután még durvább lesz. Én úgy gondolom, hogy 2-3 évig még ugyanezekkel a poénokkal is elélnének, annyira felkapják most őket. Ne legyen igazam, és kapjanak észhez.

less qq more pewpew!

(#38) Bibby válasza Integra (#32) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem viszont a te kritikád erős, már a második hsz-re is akartam reagálni... Elég igényes paródiákat is láthatunk közéleti személyiségekről, ezenkívül hozott vicceket is, kis magánvélemény, és ráadásul minden egyes fellépő külön jellem. A magyar humor régen nem járt ilyen magas szinten mint most általuk.
elfogadom hogy nem tetszik mindenkinek, pl neked, de láthatod hogy nagyon sokakat megfogott, így azért a borzalmasan gyenge jelző nem állja meg a helyét.

(Én most elsősorban arról az 5 emberről beszélek akiket már említettem, rajtuk kívül eddig nem fogott meg más, úgyis mondhatnám hogy erősen az ő színvonaluk alatt maradtak.)

Ελευθερια η θανατος

(#39) Integra válasza Bibby (#38) üzenetére


Integra
titán

erős? neked.
szerintem meg pont megfelelő.
a humor relatív és szubjektív.

ha ez a magas szint, ezek a személyek képviselik ezt, akkor gondban vagyunk.
mit mondjak? sajnálom, nem látok semmi humort benne, gyenge szóvicceket látok, amik azt hiszik hogy poénosak. ráadásul egyik másik keményen küzd a szinpadon, hogy egyáltalán folyamatosan beszélni tudjon.

szét kéne nézni a világban, különösen nekik.
igaz, lehet hogy én vagyok a barom, hogy túl korán megtanultam nyelveket és így chapelle, rock alap nálam... ez van, nem vagyok rtlklub generáció.
jó érzés nem annak lenni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Polacheck válasza Integra (#39) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Élőben láttad már őket? Szerintem össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

less qq more pewpew!

(#41) Integra válasza Polacheck (#37) üzenetére


Integra
titán

úgy értem hogy ha nem újulnak meg, akkor előbb-utóbb úgyis ítéletet mondanak róluk azzal, hogy senki sem megy el.
ha meg elmennek, egészségükre.
ha pedig ezzel amit most művelnek ennyi ideig kibekkelik és még meg is fizetik őket ezért... az pedig biztos, hogy a hájp megy tovább. a média csodákra képes, még ha nincs is igazi tartalom mögötte. majd csinálnak azt is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) KMan válasza Polacheck (#34) üzenetére


KMan
őstag

ja akkor ne legyen evi 100 ahogy en irtam maradjunk annal amit te:
havi 7 atlag + 1 radios = 8*12=96 valoban erre mar fellehet(ne). :U

mas kerdes hogy ha egy ev mulva elo tudna adni a KA vagy KAP 50%-ban ua mint most eloben, szerintem te lennel az egyetlen aki taps helyett rohadt paradicsommal dobalna.

Azt azert szerintem bele kene venni, hogy nekik ez nem elsodleges forras, KA meg tanul ahogy Bodocs is, KAP tanar, Beliczai tanar, Kohalmi tavaly vegzett (nalunk mellesleg) es most is es mellette vegig dolgozott, nekik is csak 24 ora egy nap, nem azert csinaljak hogy milliardosok legyenek. szerintem.

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#43) Bibby válasza Integra (#39) üzenetére


Bibby
addikt

Árnyaltan azért lenézted azokat akiknek tetszik... hát ez van nem vagyunk egyformák. Mi a haverokkal rengeteget röhögünk rajta, baráti társaságban sokat idézett mondatok vannak, és nagyon nagyon örülök hogy láthatom őket a tévében is. Ha ez az ára legyek rtl-klub generáció, így cseppet sem bánom. :U
Nekem kicsit felsőbbrendű volt a hozzászólásod, de ez biztos az érzékeny lelkem miatt van.

Ελευθερια η θανατος

(#44) KMan válasza Bibby (#43) üzenetére


KMan
őstag

detto :K

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#45) BITBOYS válasza Bibby (#43) üzenetére


BITBOYS
addikt

Barátaim és haverjaim, velem együtt mind kedvelik ezt a műsort. Ha már tragikomédiáról van szó arra ott a győzi só, na arra lehetne köpködni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46) Polacheck válasza BITBOYS (#45) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ne keverjük bele ezt a témát ebbe a topikba, mert erre ráadásul ugrom. Győzikét mindenki utálja, mindenki szerint primitív, senki nem nézi, mindenki elkapcsol róla, viszont azonnal tudja, hogy mi történt vele az elmúlt egy hónapban.

less qq more pewpew!

(#47) Integra válasza Bibby (#43) üzenetére


Integra
titán

ne legyél már se anyámasszonykatonája, se kereszteslovag könyörgöm...
döbbenet, hogy véleményt, kritikát nem lehet modnani, de csontig benyalni azt lehet és akkor meg jól megveregetitek egymás vállát, hogy milyen fasza gyerekek vagytok...
bravo, komolyan...
ennyire nehéz elhinni, hogy van aki azt gondolja hogy erőltetett az egész és cseppet sem vicces?
ne legyél már mimóza..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) VladimirR válasza Polacheck (#46) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hallotta a szomszedjatol/munkatarsatol/haverjatol, de igazabol az is olyan sotet, mint a gyozike, nem is tudja, miert all szoba vele....

(#49) Integra válasza BITBOYS (#45) üzenetére


Integra
titán

ollé, itt kezdődik a ferdítés meg az összemosás.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) BITBOYS válasza Polacheck (#46) üzenetére


BITBOYS
addikt

Rendicsek, győzi részét visszaszívtam. De az elöbbiekhez ragaszkodom :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.