Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Megjelent a Sevend Deadly Sins Android, és IOS platformra is.
Android
IOS

Legújabb patchel kiadták a Piros Gowthert, aki a játék egyik legfontosabb karaktere, így mindenképp érdemes megszerezni.

Ha bármi kérdésetek van kérdezzetek, szívesen segítek.

(#2) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Láttam RGowthert, rá is repültem, de 120 kristályból nem adott egy ssr-t sem :(

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3) kicsako válasza Rigormortiis (#2) üzenetére


kicsako
őstag

120 Kristálynál járok én is, de még falvakat kipucolom hogy legyen 60 és a 100% SSR-el hátha beadja. de nem szomorkodok, mert van kb. 10 platina coinom, így legrosszabb esetben 2 hét múlva coin shopból megveszem :DDD

(#4) Rigormortiis válasza kicsako (#3) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Platina coin miből esik?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5) kicsako válasza Rigormortiis (#4) üzenetére


kicsako
őstag

Ha olyan SSR hőst kapnál meg aki már megvan, akkor platina coin lesz belőle. Ugyanúgy mint a Gold és Silver coinnál. Van aki azt mondja, hogy érdemes platina coint úgy szerezni, hogy a gold coinjaidat beváltod olyan SSR hősre, ami már megvan, így 20(30) gold coinból lesz 1 platina coin.

(#6) wayne1


wayne1
senior tag

Király, követem a topikot. Ha lesz kérdésem majd felteszem :)

(#7) kicsako válasza wayne1 (#6) üzenetére


kicsako
őstag

Csak nyugodtan, viszonylag up-to-date vagyok a dolgokkal kapcsolatban :DD

(#8) fabokf


fabokf
tag

Azokat az event ticketeket, amiket mostanság harc után dobál a játék, hol lehet beváltani? Van már vagy 80 darab de még mindig csak eladni tudnám, valahányszor rajuk bökök...

(#9) kicsako válasza fabokf (#8) üzenetére


kicsako
őstag

Tavern-> bal felül vannak az eventes táblák váltakozva, rányomsz, utána a 3. fül, és ott lesz nem tudom fejből a nevét. holnap csekkolom majd.

(#10) kicsako válasza kicsako (#9) üzenetére


kicsako
őstag

Adós maradtam ezzel:
Szóval Tavern, vagy térkép nézetben bal felül vannak az eventek. Azok közül a Power Up Exchange-re nyomj.

Mindig nézegesd milyen eventek vannak, mert rengeteg ingyen cuccot lehet így szerezni. Már napok óta megy az event hogy oszd meg az eventet és kapsz egyik dungeonhoz + kulcsot. De pl. Enchantol geart 10x, és kapsz gemet. stb. érdemes figyelni.

(#11) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak meglett RGowther.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#12) kicsako válasza Rigormortiis (#11) üzenetére


kicsako
őstag

Irigyellek. PVP-ben nincs olyan csapat akinek nem lenne meg. PVE-ben is hatalmas segítség.

(#13) Rigormortiis válasza kicsako (#12) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nincs erőm őt is felhúzni :( Még GMerlin sincs teljesen kikupálva. Mostanában nem játszom vele sokat, szinte csak a napi küldetéseket csinálom meg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14) kicsako


kicsako
őstag

Új patch jön, rengeteg eventel, 3 új hőssel.
Röviden:
Új hősök
- Piros Helbram (PVP-hez must have)
- Zöld Deathpierce (elhanyagolható)
- Piros Dogedo (elhanyagolható)

Hawk Pass:
Olyasmi mint egy Season Pass. Feladatokat kell megcsinálnod és ahogy léped benne a szinteket kapsz jutalmat. Van ingyenes, és fizetős verziója, utóbbi elvileg 8 dollár lesz ~2500Ft.
Fizetős ennyivel ad többet ami lényeges:
Megkapod az új Deathpierce és Dogedo hősöket,
15gem
Seven Deadly Sins SSR ticket
2 SSR Pendant
néhány szürke démon szárny, és piros démon szarv
Teljes lista itt(hatalmas kép ezzel inkább nem terhelek senkit) [link]

Hawk's baby book:
Event pályákat kell csinálni, és kapsz gear awakening köveket

Szerelmes Fa event:
Event pályákat kell csinálni, kapsz érte 4 féle cuccot amit be tudsz váltani mindenféle jóságokra.

És még jönnek naponta változó eventek is:

(#15) Rigormortiis válasza kicsako (#14) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Örülök, hogy vannak új tennivalók!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#16) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet lenyomni a keményebb guild bosst?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.