Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  server winyo formázási problémáim (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) parkolo35


parkolo35
csendes tag

Szóval, kaptam egy winchit, 400 gb sata 1, seagate, model st3400832ns. Állítólag új. Segítsetek, mert kifogytam az ötletekből. Berakom a gépembe: 775dual-vsta alaplap 1.5ghz-s sata-s csatijára, próbáltam felrakni a win. xp prof-t. Elkezdi formázni, vagylegalábbis azt gondoltam, de miután egy félóra mulva is neminult a sárga csík már gyanakodni kezdtem... leálítottam. Van egy vistám, gondoltam hátha, az meg látszólag megformázta de a programbetöltés nem indult. Hdd sentinel azt mondta 100%-os, a particion magice meg, hogy 1024 cylinderes és nem akarja kezelni. Teljes képzavar, ennyire nem értek hozzá! Hogyantudné már végre egy op.rendszert felvarázsolni, segítsen valaki!!!!!

csak a korrekt üzlet, és a korrekt emberek érdekelnek, a többi kiméljen ui: e-mailben telefonon engem mindig el tudsz érni...

(#2) CactuS válasza parkolo35 (#1) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ide fáradj át a kérdéseddel pls, ide egy gyors újraolvasás erejéig, ide pedig egy topik záratási kérelemmel plusz egy szolid "bocs/elnézést"-sel megtoldva ;)

Modiknál már jeleztem 1el kevesebb gond :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3) Racecam válasza parkolo35 (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A linkelt topicban próbáld meg légy szíves, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  server winyo formázási problémáim (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.