Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MementoMori


MementoMori
csendes tag

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem, a minap kimásoltam hely hiány miatt az eddig készült fotóimat gopro videóimat egy külső adathordozóra és amikor vissza néztem a videókat képeket mindegyik hibás, vissza másolva ssd re ugyan úgy fenn áll ez a probléma, a képet töredezettek a videók mennek de a képkockák szétesnek a színek összeesnek, rengetek pótolhatatlan videó és kép megy így kárba. Volt valakinek hasonló problémája vagy esetleg valami ötletet tudtok e adni ezzel kapcsolatban, kb 50 videó és mintegy 600 képről van szó....

Köszi
Roadie

(#2) Muerte68 válasza MementoMori (#1) üzenetére


Muerte68
addikt

ha esetleg egy olcsó kártyaolvasóval csináltad az is szokott ilyet csinálni :K
Egy telefonnnyi kép ment tönkre egy occsó kártyaolvasó miatt-de erre vannak programok amik helyre tudják állítani.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#3) MementoMori


MementoMori
csendes tag

A GoProt csatlakoztattam a géphez úgy másoltam fel anno a videókat most viszont hely miatt átraktam egy külső hdd-re 500 as Western Digire, de azóta megnéztem a rajta lévő rendes filmeket is mindegyik ugyan ezt produkálja. Biztos hogy a vinyóval van valami ami nem kérdés kipróbáltam már egy két programot a helyre állításra de kevés sikerrel, az mp4 et nem is mindegyik ismeri....

Feltöltettem egy képet pontosan miről van szó, az összes többi kép is ilyen illetve a videók filmek...[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.