Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

a következő a gondom. van egy biztonsági másolatom és ezt nehezen olvassa minded DVD legyen az ROM, DVD-RW vagy asztali. ezt szeretném lementeni, mert az egyik kedvenc filmem. próbáltam a badcopypro-t az megáll menetközben. az alcohol120% a vége felé 80% körül behal! :F van valakinek valami jó módszere, hogy menthetném meg ezt a filmet?

tr00p3r

(#2) turho válasza tr00p3r (#1) üzenetére


turho
őstag

Nekem ilyen lemezről dvddecrypterrel sikerült megmenteni filmet. Bekapcsoltam benne a hibajavítás-résznél hogy menjen tovább ha helyreállíthatatlan hiba van.
2 .5 óra alatt végzett de megcsinálta. Kaptam 3xx helyreállíthatatlan blokkhibát, de mivel sokkmillió blokk egy dvd, gyakorlatilag egy villanást sem venni észre az anyagon :)
Iso-ba nyomasd le és már írható is.
Ha nem film akkor izgalmasabb.

(#3) turho válasza tr00p3r (#1) üzenetére


turho
őstag

Ja és ez tuti, sajna többször csináltam már, őskövület Fibra-ról pl. Sokáig tartott de sikerült.
Ha túl nagy a sérülés mértéke akkor lehet baj.

(#4) tr00p3r válasza turho (#2) üzenetére


tr00p3r
őstag

a Decrypter egyből kivágja, hogy nem tudja olvasni. be sem olvassa a lemezt.

szerinted ha az alcohol-ban is bekapcsolom ezt a funkciót akkor az lefut??

(#5) turho válasza tr00p3r (#4) üzenetére


turho
őstag

Nemtom, próba szerencse.
Nomeg többféle drive-val is próbáld ki /a decryptert is/ ugyanis nálam a 2 dvd íróm /LG gsa 4040 és 4081b/ sem mindig egyformán viselkedett ''bajos'' lemezeknél.
Lemez felülete tiszta?

(#6) tr00p3r válasza turho (#5) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát is most a mh-en csak egy DVD-ROM van. az egyből kivágta. otthon az MSI DR16-B2 is kvágta a Decrypterrel, de a PowerDVD kisebb olvasási gond után lejátszotta a filmet.

a felülete tulajdonképpen tiszta. van a szélén ugyan egy 2 cm-es folt, ami úgy tűnik elszínezte a lemezt. fura. mintha ráfolyt volna valami ami oldja a lemezt.

(#7) turho válasza tr00p3r (#6) üzenetére


turho
őstag

Nah, az a drive ami powerdvd-vel elkezdte játszani, decrypterrel yoól beállítva le is fogja szedni valószínűleg.

(#8) tr00p3r válasza turho (#7) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát az otthon van. akkor majd este kirpóbálom. köszi

leszedtem még az ISObuster-t, a RetroBurn-t és a CDRoller-t. ezek mind CD/DVD recorvery eszközök! kirpbóálom itt a mh-en hátha ezek is megoldják.

[Szerkesztve]

(#9) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Hi! tudtok valami jó adatmentő programot? Egy két dvd-m hibás. Az Isobuster nem teljesen vált be. Hátha van új a nap alatt 2005 óta

(#10) ambudriver


ambudriver
tag

Sziasztok!

Van egy Maxell DVD+R DL lemezem. A második réteget már nem olvassa a gépem, se másik három laptop.. Hogyan tudnám lementeni valahogy az adatokat? Isobustert próbáltam, nem vitte.
Valakinek ötlete vagy tapasztalata?

Köszi előre is!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.