Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) onlysony


onlysony
tag

A következő boltról van, de mivel nem akarok ráklámozni nagyon csak utalok rá,....vagyis nem megmondom mert így lesz jó..
Extreme Digital
2x rendeltem , mind2x mondták hogy már elfogyott sajnáljuk de érdekes előtte meg lebeszéltem... nem veszik fel a telefont..stb.....

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#2) newman2000 válasza onlysony (#1) üzenetére


newman2000
csendes tag

Csak, hogy növeljem a hozzászólásaim számát, én ígérem, nem veszek tőlük semmit. Persze fogalmam sincs merre vannak, nem is halottam róluk eddig. :)

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#3) Intelligencs válasza onlysony (#1) üzenetére

Szerintem viszont tuti jó áraik vannak, most vettem ott egy Canon A95-ös fényképezőgépet. Igaz, A85-öset akartam, de az elfogyott, gondolom vitték, mint a cukrot, hisz jó olcsó volt. Ha digitális fényképezőgépet akarsz vásárolni, akkor szerintem mindenhol hiányokba ütközöl majd, mert Karácsony apropóján kifosztották az üzleteket.

The Amiga, Born a Champion

(#4) Kraptor


Kraptor
őstag

Nekem egy régebbi reklámjuk nem nagyon tetszett, eddig nem volt hozzájuk szerencsém és nem is lesz. A reklámot lehet, hogy ti is láttátok. Valami olyasmi volt, hogy xy dogot fényképező 10000Ft vagy valami hasonló ár, nem tudom a pontos árat de marha olcsó volt, persze volt egy csillag az ár felett...apróbetű: 20db vagy annál nagyobb tétel esetén, lol...kicsit röhejesnek tünt a reklám.

(#5) Flashy válasza onlysony (#1) üzenetére


Flashy
veterán

á, szerintem ezért még nem kell őket leírni. aki volt már boltos, vagy legalábbis adott már el dolgot, az tudja hogy előfordul ilyen, főleg karácsony környékén van nagy kavarodás.

(#6) LukE válasza onlysony (#1) üzenetére


LukE
veterán

nemtom, en voltam naluk nehanyszor szemelyesen, es semmi gond. Az, hogy nem veszik fel a telefont, elkepzelheto, legalabbis a Visegradi utcaban mind2x eleg nagy sor allt:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#7) Magnat


Magnat
veterán

Hi,


én is vettem már náluk dolgokat és az áraik elég jók (fényképezőgépben ők az 1ik legjobb sztem), de a rendelés elég macerás ... rendeltem 1 lapot, procit, vga-t, a procira kb 6 alkalommal kérdeztem rá, h Nw v Prescott-e, mert a Depon a NW rovatban volt de a lapjukon már 1 mega cachet írtak rá ... mindig azt modták, h nw lesz ... of course, h Prescottot hoztak ... szervizük mennyire korrekt, tudja valaki? Elszállt a vga-m,egy kis 8 lábú cucc meg is égett rajta, kíváncsi vagyok, mit mondanak rá ... pedig nem volt húzva, sőt nem is game közben szállt el ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8) Den válasza Intelligencs (#3) üzenetére


Den
veterán

jó áraik vannak csak semmi nincs. ironiks hogy pont ők reklámozták magukat úgy hogy náluk nicsenek fake árak

www.simson4t.hu

(#9) Speccy


Speccy
senior tag

Eddig 1x vásároltam náluk (Visegrádi str.), semmi gond nem volt...

There is hope!

(#10) User64476


User64476
őstag

Faterom berendelt egy digi fényképezőt, kikötötte, hogy KIZÁRÓLAG fekete kell neki, a gépből volt fekete és ezüst. (Nemtom miért ragaszkodott a feketéhez, kissé bogaras az öreg). Megígérték, hogy ha lesz fekete, telóznak. 2 hét múlva csörög a telefon, megjött a gép. Fater megkérdezte, hogy fekete-e. Persze, szólt a válasz, ahogy megbeszéltük, ide van írva hogy önnek csak fekete kell. Remek, rohanás át a város egyik végéből a másikba, bevágódunk a boltba, kéri a nevére a cuccot. Egyet találhattok. Ezüst volt a gép. Ott is hagytuk, szó nélkül kimentünk. :)

(#11) Magnat válasza User64476 (#10) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, nem is értem, minek ezt csinálni, amikor árban tényleg nagyon jók...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12) Cane válasza User64476 (#10) üzenetére


Cane
őstag

lehet hogy faterod ninja? :DDD (sötétben no csillanás!)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#13) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Én karácsony előtt akartam ott fényképezőgépet venni.

Kinéztem, hogy mi kell és megrendeltem a netshopban, és az érte megyek opciót választottam.
Gondoltam, mielőtt a gépért megyek még felhívom őket.

Nagynehezen sikerült felhívnom őket és elmeséltem mi kellene, a srác azt mondta, hogy a netes rendelések másnapra kerülnek feldolgozásra és utána veszik fel a kapcsolatot a rendelőkkel. Telefonon nem tudott gépet félretenni azt javasolta, hogy menjek be és személyesen vegyem meg a gépet.

Bementem, a boltban hatalmas tömeg 3 hosszú kígyózó sor.

Végre sorra kerültem, kértem a gépet, megkaptam, szóltam a srácnak, hogy ezt megrendeltem a netshopban is. törölje azt a rendelést, mondta ok!

Rá 3 napra hívott egy srác az ED-tól, hogy megrendeltem náluk egy gépet, mondtam neki, hogy ja és már a boltjukba meg is vettem és ők sztornózták is a netes rendelést. Elnézést kért és elköszönt.

SZVSZ az év végi hajrában meghalni sincs idejük, bejönnek ilyen kisebb bakik.

Üdv

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#14) turho válasza User64476 (#10) üzenetére


turho
őstag

Színtévesztőt már ismertem, de olyat nem, aki negatívba lát.... :)

(#15) Tűzkígyó válasza User64476 (#10) üzenetére


Tűzkígyó
tag

Na ez mondjuk durva :C, szétbaszott volna az ideg. :((

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#16) sakál válasza Intelligencs (#3) üzenetére


sakál
tag

''Szerintem viszont tuti jó áraik vannak''

Messze nem a legolcsóbbak. Bármely kategóriában van náluk - sok esetben lényegesen - olcsóbb üzlet. Én pl. két hete vettem xd kártyát (Olympus) közel feléért - pár utcával odébb...!


[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#17) Pet_i


Pet_i
senior tag

Én Sony digit gépet vettem náluk még a nyáron, semmi gond nem volt velük, rendesek voltak, jók az áraik és +1év garit vállalnak rá (így össz. 2 év van rá.:D)
Ráadásul, akkor még nem volt magyar nyelvű leírás a géphez és amikor megjött, kiküldték postán.:)

Most viszont még Karácsony előtt próbáltam őket elérni: telefonon képtelenség, de ami a legnagyobb gáz, hogy a kb. 10 napja írt érdeklődő e-mailemre se válaszolnak...:(

(#18) Moloko


Moloko
csendes tag

m,ost melyik boltról beszélek nemlenne egyszerübb simán leírni a nevét !! ez nem a TV hogy nemszabad !! És ha iogaz amit irtál ha tudjuk a nevét ha em akkor se rendelünk.

Djsaabe The Only One

(#19) Pet_i válasza Moloko (#18) üzenetére


Pet_i
senior tag

Talán olvasd el a topicot.:(((

#1

[Szerkesztve]

(#20) Moloko válasza Pet_i (#19) üzenetére


Moloko
csendes tag

Talán elolvastam !! :(((:(((
ÉS csk utal rá amiböl a tököm se jön rá melyik is az a a bolt a sok 100 küzül

[Szerkesztve]

Djsaabe The Only One

(#21) Tűzkígyó válasza Moloko (#20) üzenetére


Tűzkígyó
tag

Én úgy tudom, csak 1 ilyen van...

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#22) Pet_i válasza Moloko (#20) üzenetére


Pet_i
senior tag

Talán mégsem olvastad el rendesen...keress...erősen!

(#23) viharhozo


viharhozo
addikt

Nem igazan ertem, mi az ertelme az ilyen topikoknak. Karacsony van/volt, mindenki megorul, a keszletgazdalkodasi problemakat nem feltetlen ilyenkor kene hozongve eloadni. Ez mar csak igy megy.
Egyebkent az ismerettsegi koromben tobben vettek ott gepet, es nem volt semmi gondjuk.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#24) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

vásároltam náluk 2x... semmi gond.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#25) sakál válasza viharhozo (#23) üzenetére


sakál
tag

Nekem ''csak'' a sorbanállással, az igéretekkel, és az igért ''legjobb'' árakkal van bajom.

[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#26) sakál válasza viharhozo (#23) üzenetére


sakál
tag

Nekem is van egy ismerősöm, akinek a rokonának a barátja már majdnem vásárolt ott..
Az a baj hogy én már személyen is..

A szépség az eszed rovására megy

(#27) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

10 nappal karácsony előtt rendeltem tőlük egy Canon PS A 85-öt, másnap jött az e-mail, hogy átvehetem a boltban. Hosszú sor állt az kétségtelen, de 30 perc alatt eljutottam a pultig. Mondom, hogy ezt és ezt rendeltem náluk, a srác előszedett egy nagy paksamétatát, 10 másodperc alatt megtalálta a rendelésemet, újabb öt perc és távoztam a géppel. Szerintem sincs semmi gond velük. Most először vásároltam náluk, de visszatérek!

Mellesleg ha itt a fórumon 100-an is reklamálnak, szerintem többezer vevőt szolgálnak ki. A nagy számok törvénye alapján elő kell forduljanak hibák.

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#28) onlysony


onlysony
tag

akkor elmondom részletesen hogy mi volt:
Hétfői nap megrendeltem egy Nikon Coolpix 3700-es digit. fényképezőt. Másnap kedden jött egy SMS hogy 3napig vehetem át az árut a viságrádi utcában. a Haverokkaol úgy tervezük hogy Pénteken bemegyünk a westenbe és akkor elugrok a gépért. Igen de a gépet csak csütörtökig lehetett átvenni mivel ugye 3 nap (kedd,szerda,csüt.) felhívtam őket hogy csak pénteken tudok bemenni kledves aranyos csajszi azt mondta hogy semmi akadálya átírta péntekre.
Eljött a pénteki nap indulás előtt egy órával mondom felhívom őket.
Csörög felveszi megkérdeztem hogy megvan e a gép? , utánna néz kb 1 perc és nini nincs meg mert tegapig szól az sms.De mondom én lebeszéltem péntekre.
erre áá ő erről nem tud semmi mondom kur*a jó,erre azt mondja hogy megvették már.Ez rátett egy lapáttal lebasz*am a telefont és kerestem gyorsan más boltot, találtam is AV Planet nagyon segítőkész bolt volt bementünk és pillantok alatt meglett a gépem még 2500 ft-vel olcsóbban is:DD
Nos ez a storym:D

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#29) sharker válasza onlysony (#28) üzenetére


sharker
aktív tag

Hát nemtom...
Azért mert eddig csak neked volt problémád a boltal azért nem kell rontani az üzletüket:((
Ha garancilás problémák lettek volna a háttérben, akkor mondjuk jogos a felháborodásod.De egy ilyen piti ügy miatt:F
Arról meg nem tehetnek hogy te különcködöl...
Ott volt kedd,szerda,csütörtök.Így jártál.Nehogy azt hidd hogy csak miattad megtartanak egy gépet.:FVki jött pénz volt nála.Ennyi.A bolt sokkal jobban megbízik egy emberben aki ott vár cash-el a kezében mint egy olyan ember aki még bizonytalan...

Véleményem ennyi a storyról:)

(#30) PrinczA válasza onlysony (#1) üzenetére


PrinczA
őstag

Nekem a Sziget elott kellett egy digit gep gyorsan, vegignyaltam a netet es nalluk talatam, megrendeltem, felhivtam oket, mondtam, hogy sietek, bediktaltam az adataimat es kertem, hogy mire odaerek legyen szamla, mag minden, ne keljen varakoznom.Lass csodat mire odaertem dobozon a szamla, garanciapappir, gepbe ellem, kiprobaltam, fizettem, leleptem.
Sacc/kb 2 perc volt az egessz.
Nekem semmi gondom nem volt veluk !

(#31) sharker válasza PrinczA (#30) üzenetére


sharker
aktív tag

Semmi gond nincs a boltal csak onlysony fikázza le...:(((

(#32) PrinczA válasza sakál (#16) üzenetére


PrinczA
őstag

Hol?
a gepek milyen arban vannak?

(#33) sakál válasza sharker (#29) üzenetére


sakál
tag

Abban teljesen igazad van, hogy nem kell rontani senki boltját.
A topic címválasztása e tekintetben valóban nem szerencsés..
Azonban a leírtak megtörténtek.(úgyhiszem) Akkor mi a baj? Mindenki maga-maga eldönti, hogy ezek után is ott vásárol, vagy sem. Egyébkén pedig : aki nagyon nyomul -azt többen figyelik...A több figyelem pedig észre vesz dolgokat.
Nekem kifejezetten visszatetsző az a típusú reklám,(mindenkitől) mikor a másik fikázásával akar előrébb kerülni. Jelesül: nagy mellénnyel hírdetik, náluk nincs olyan, hogy valamit jó áron hírdetnek csalogatóként... pedig....
Azonkívül én egyszer átnéztem az árlistájukat : egy tételt sem találtam amit nem lehet máshol olcsóbban megkapni. Hogy is hírdetik az áraikat?

A szépség az eszed rovására megy

(#34) PrinczA válasza sharker (#31) üzenetére


PrinczA
őstag

megesik ez minden jo csaladban is .)

(#35) sakál válasza PrinczA (#32) üzenetére


sakál
tag

Az említett kártyát a Digitalmind-nál.
Gépek után pl. az AV-Planet-nél érdeklődj.

A szépség az eszed rovására megy

(#36) viharhozo válasza sakál (#26) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha sorban allnak az emberek, akkor valoszinuleg jok az arak, tehat a ketto egyszerre nehezen lehet hamis.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#37) sharker válasza sakál (#33) üzenetére


sharker
aktív tag

Nincs sok érteleme amit írtam:DDD
vegyük UP-nak;]

[Szerkesztve]

(#38) sakál válasza viharhozo (#36) üzenetére


sakál
tag

Kár lenne a nyakamba varni, hogy azt mondtam volna - szarok az áraik.
Én csak azt kívántam közölni, hogy nem ők a legjobbak.
Az aki a MM-ből, vagy az EW-ből beszédül ide, valóban felüdülést nyújtó árakat is láthat. Aki az interneten keres, az kevésbé..

A szépség az eszed rovására megy

(#39) viharhozo válasza sakál (#38) üzenetére


viharhozo
addikt

Marhasag. Nyilvan talalsz olyat, ami dragabb, de a gepek arai mindenutt eleg nyomottak.
Az altalam megnezett slagertipusok (A75, S1, 3200, A85, S5500) arai teljesen rendben vannak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#40) zabla


zabla
aktív tag

hát én netem rendeltem az edigitalnál a fényképezőmet, memóriát, elemtöltőt és eddig minden teljesen rendben volt velük

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#41) gyufa


gyufa
tag

Az Extreme Digital marhajó hely. Az áraik is a legjobbak :)

[Szerkesztve]

(#42) sakál válasza viharhozo (#39) üzenetére


sakál
tag

Ha rákacsintasz most a Depo-ra kiderül, hogy az általad felsorolt gépeket ők adják egy-két másik céggel karöltve a legolcsóbban(azonos árak)
A garanciaidőben van csak különbség : míg a E.D.két évet ad, a többiek hármat..
Persze még így is a legjobbak között vannak.


[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#43) sakál


sakál
tag

Egy biztos: A topic címét meg kellene változtatni !
Akár így: Érdemes itt vásárolni?

[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#44) Magnat


Magnat
veterán

Ezek szerint a szervizükkel senkinek sincs tapasztalata?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45) Flashy válasza Magnat (#44) üzenetére


Flashy
veterán

nincs, a náluk vett dolgok nem romlanak el :D

(#46) Magnat válasza Flashy (#45) üzenetére


Magnat
veterán

Csak az enyém ... :(

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#47) Den válasza sharker (#29) üzenetére


Den
veterán

nem csak neki volt vele rossz tapasztalatuk,nekem, is és a körnezetemben több embernek is. persze el lehet ezt intézni azzal hogy ezek csak piti ügyek, mrt nem garanciális, meg stb... de korrektnek azért nem mondanám őket.

és ezek az esetek nem karácsony előtt történtek, szóval még a szokásos sablon szöveget sem lehet ráhúzni, hogy persze az ünnepek előtti roham..

a legnagyob baj az a sajnos tipikus magyarmisker mentalitás, hogy minden benne van az árlistában, olyan is amit hónapok óta nem is láttak, ha történetresen a vevő olyat keres akkor hitegetik, hogy persze lesz, hogyne, aztán a végén lesz de nem az nem annyiért, stb...

Az egész azért bosszantó mert pont ők reklámozzák magukat úgy nagy arccal hogy ők nem írnak ki olyat ami nincs...

na mindegy, azt nem mondom hogy senki ne vegyen náluk semmit, mert sajnos máshol sem jobb a helyzet, de én inkább rendelek ezután külföldről, minthogy magyar kiskerrel vesződjek

www.simson4t.hu

(#48) viharhozo válasza Den (#47) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem igazan ertem a dolgot. Nem adnak a gephez gyartoi garjegyet? Eleg sok gep ment at a kezeimen, de egyetlen esetben sem a kiskerhez szolt a gari, hanem a gyartohoz.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#49) Intelligencs válasza Den (#47) üzenetére

O.K. Én pl. a Neten kerestem, hogy lehet legolcsóbban venni Pentaxot. Ki is néztem magamnak egy Bartók Béla úton lévő boltot. Elmentem, persze Pentax nem volt. Canon A85 nem volt, sem A95. Minolta Dimage X31 sem. Ez még nem is lett volna gáz, csak az eladó lökte a rizsát, h a Canon A széria rossz, a Minolta gagyi, Pentaxszal rengeteg gond van a szervizben, egyszóval ami nekik nem volt épp, az mind hulladék. Ellenben ami raktáron volt, arról csak jót tudott mondani, még a Canon-t is dicsérte, aztán észrevette az ellentmondást, hogy az előbb szidta a Canont, ezért azzal egészítette ki, hogy ez ''másfajta'' Canon, máshol készül. Közben a kis eladócsajok meg ott skubiztak, biztos azt hitte a mesélő ember, h mekkora karakter. Annyira idegesített az arc, h elkezdtem neki elmagyarázni, h a Steve's Digicam és egyéb fórumok szerint a Canon A széria a legjobbak között van ár/érték arányban, továbbá a Minolta alapkészülék ugyan, de igenis szép képeket csinál, és különben is, nem karácsonyra akarok gépet venni, nekem NEM életbevágó, hogy még ma megvegyem a gépemet. Aztán kijöttem, és elmentem az Extreme Digitalba, ahol készségesen elmagyarázták amiket kérdeztem, és nem akartak rámtukmálni semmi szart.

Ha külföldön vásárolsz, akkor mi van a garanciával? Én nem szeretnék Bécsbe járni a gépemet garanciálisan javíttatni.

The Amiga, Born a Champion

(#50) Magnat válasza Intelligencs (#49) üzenetére


Magnat
veterán

Mióta a ZEU-ban vagyunk, nem kell kimenni, úgy tudom.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.