Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsééééé


zsééééé
csendes tag

Mint nagy PC guruk, kérlek segítsetek nekem, hogy a tönkrement Shuttle Spacewalker AI61 alaplapomat mivel helyettesíthetném, ha semmi mást nem akarok/tudok (no money) cserélni?
650-es AMD procim van, természetesen SD ram, és ami megnehezíti a dolgot, A-slot-os.
Nagyon szükségem lenne egy ilyen lapra, vagy egy olyanra, amivel elmenne a meglévő proci meg minden, de sajna nem negyon értek a dologhoz, és használtan nem találok ilyet.

Egy link a lapról:

http://www.eaonline.com.my/product/motherboard/M107.htm

Előre is köszönöm a segítséget.

Help me!!!:F:F:F:

(#2) aXXon válasza zsééééé (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

a forum hardver piac reszeben lattam valamelyik nap egy slot a alaplapot, keresgelj szerintem megtalalod, bar nem lesz egyszeru!! de ha nagyon kell ugysem adod fel :DD max ha nagyon nem talalod, nyiss a hardverpiacra egy topikot, hogy slot a lapot keresel azt ugy fogjak utanad hajigalni az ilyen deszkakat, cask gyozz elhajolni :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3) zsééééé válasza aXXon (#2) üzenetére


zsééééé
csendes tag

Sajna nem találok ilyet, de megfogadtam a tanácsod és nyitottam topicot.
Egyenlőre úgy néz ki, az ASUS K7M is megfelelne, de várom a további segítségeket, és köszönöm.

(#4) Ivicc


Ivicc
csendes tag

feeeeeel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.