Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek plz!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Markgx10


Markgx10
őstag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni olyan ügyben, hogy:

Van egy 6,4GB-os vinyó most kaptam, formázva stb., amit én mobilvinyóként szeretnék használni. Amikor beteszem és bootol a gép szépen felismeri, kiírja a szokásos dolgokat, viszont amikor elindul a windows (Win98SE), már nem látom. Néztem sajátgépben, total commanderben de nem látja. Ez mitől lehet? És mit tegyek?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat:

(#2) Angie™ válasza Markgx10 (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Mondjuk lehet hogy ntfs-re van formázva a vinyó, és akkor 98 nem látja.. érdemes lenne egy f-disk-et ráfuttatni..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Markgx10 válasza Angie™ (#2) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszi a választ. Akkor mi a teendő? Otthon az XP alól meg tudom formázni FAT-ra?

(#4) maszat válasza Markgx10 (#3) üzenetére


maszat
senior tag

Igen


Látom olvasod az ALAPELVEKET

Idézet belőle:

a topic címét gondosan válaszd meg:
kerüld a túl általános címeket (''Segítsetek plízzz!!!!!'') A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél.


[Szerkesztve]

(#5) Gismo válasza Markgx10 (#3) üzenetére


Gismo
addikt

Beteszed a Win98 indítófloppy-t a meghajtóba és arról butulsz! majd beírod hogy FDISK aztán törlöd a régi NTFS partíciót(télleg az FDISK tudja azt törölni? Látja?)
majd létrehozol egy FAT partíciót!
De úgy is csinálhatod hogy beteszed az XP cd-t a meghajtóba és arról butulsz! Majd particiónálod a hdd-t és megszakítod a telpítést!

(#6) Loretto válasza maszat (#4) üzenetére


Loretto
veterán

:C :C :C

Soirée...

(#7) Angie™ válasza Markgx10 (#3) üzenetére


Angie™
addikt

Már válaszoltak is helyettem..:D Sok sikert!:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) Markgx10


Markgx10
őstag

Bocs, tényleg nem olvastam még, ezentúl figyelmesebb leszek. Azért kösz:

(#9) Loretto


Loretto
veterán

esetleg partitio manager?

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek plz!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.