Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Bizonyára már többetek tudja mi a gondom :)) Van esetleg valakinek valami jobb tanácsa, hogy mit válasszak? Ami fontos az az, hogy a lap a lehető legjobban kihasználja az 1,8+-os XP proci, és a ram álltal nyújtott sebességi lehetőségeket. Nem vagyok egy tuningbarát, ezért ez egyálltalán nem számít!
A segítségeteket előre is köszönöm, remélem okosabb leszek :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) karyo válasza klepto (#1) üzenetére


karyo
senior tag

Nézd meg a DFI-s socket-A lapokat. Anand-nál van teszt a legújabb amd-s DFI lapról, igen jó a verdict. Ja, MO-on az e-connect-nél találsz ilyen lapokat.
(www.e-connect.hu)

Enjoy the silence.

(#3) Polesz válasza klepto (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Első körben megfogod és visszaviszed a deszkát a boltba és kéred a garanciális javítását. Ha ez nem lehetséges akkor csere vagy levásárlás. Szerintem egy ilyen lapot amivel ennyi a baj simán cserélni kell. Ha rendes a boltos, akkor értékegyeztetéssel simán kaphatsz egy másik deszkát is. Legalábbis nálunk ez a gyakorlat :))

Sok szerencsét és fagyásmentes ph!-t :DD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) klepto válasza Polesz (#3) üzenetére


klepto
addikt

Nálunk, csak a garis cserére hajlandó az eladó ahol vettem, más termékre értékegyeztetéssel sem hajlandó lecserélni, csak beszámítani egy új alaplap vásárlásakor! De ez is nagy kegy tőle :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) klepto válasza Polesz (#3) üzenetére


klepto
addikt

Még valamit elfelejtettem! Ez már a második alaplap, ahogy írtam, és ez sem tökéletes, innentől kezdve márkát akarok válltani!!! Az eladórol, ahol vettem meg csak anyit, hogy a VGA kártyám is szarakodik, néha naponta többször is becsikozza a képernyőt, néha hetekig jó, és arra azt mondta, hogy amig nem állandósul a hiba, addig ne is vigyem vissza, tipuscseréről meg szó sem lehet!!! Esetleg azt is beszámítja 14-be, ha veszek egy újat, de semmi több. A kártyámat júniusban 28500.- vettem, természetesen tőle :(((
Ez Dunaújváros :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) Polesz válasza klepto (#5) üzenetére


Polesz
addikt

Hát nem akarok itt idegesítőt játszani de költözz Egerbe :)):DD

Jó bocs. megkövezem magam ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) klepto válasza Polesz (#6) üzenetére


klepto
addikt

:P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) rudi válasza klepto (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

[L]http://www.asrock.com.tw/product/amd/index.htm[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Polesz válasza klepto (#5) üzenetére


Polesz
addikt

Még valami. Jelentsd fel a fogyasztóvédelemnél :(((

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) danteshell


danteshell
aktív tag

ECS L7VTA Via KT400, audio, lan, sok usb2.0, szép lila és 19-21e Ft körül van.

7447 óta folyamatosan...

(#11) klepto válasza Polesz (#9) üzenetére


klepto
addikt

Mijen alapon jelentsem fel? Ő hajlandó kicserélni, ha állandósult a hiba, vagyis bekapcsolásnál már azonnal jelentkezik, de addig nem! Arra, meg nem hiszem, hogy kötelezni lehet egy kereskedőt, hogy ha a tőle vásárolt termékkel nem vagyok maximálisan elégedett, akkor az árkülömbözet megfizetésével adjon egy másik terméket. :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) klepto válasza danteshell (#10) üzenetére


klepto
addikt

Köszi a tanácsot :)) , de ahogy mondtam, az ECS-ben nagyot csalódtam, és semmiképpen nem akarok megmaradni ennél a márkánál :(
Más ötlet esetleg? Vagy vélemény az Acorpról?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) Robin


Robin
csendes tag

Cseréltél már lapot? Szerintem inkább várj egy kicsit amíg több pénzed lesz és vegyél egy tisztességes lapot egy tisztességes boltban! Azt a szart meg vidd vissza a köcsögnek és egy balhorog kíséretében bazd hozzá! Vagy irány a fogyasztóvédelem!

(#14) Viper


Viper
csendes tag

Szerintem add el valakinek az ECS alaplapot és egy normális helyen vegyél egy jó alaplapot. Nekem ASUS A7S333 van, nagyon olcsó (kb 14200+áfa, integrált cmedia 5.1 hang). Nekem bevált az ECS K7S6A után, sokkal gyorsabb. Jobb helyeken 3 év garit adnak rá. Ha mindenképpen VIA-sat akarsz, akkor ASUS A7V333 = kb. 18600+áfa.
Találkoztam már Acorp 7KTA333 alaplappal is, az a példány kicsit macerás volt a ramokra (pedig márkás volt benne), a teljesítménye kicsit jobb, mint az ECS K7S6a teljesítménye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.