Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriny


oriny
csendes tag

Új egeret és billentyűzetet szeretnék venni Logitech bluetooth.De nagyon sokat játszom FPS-en de nem tudom igazán elképzelhető,hogy a bluetooth-os vagy rádíós egér nem olyan gyors adatátvitelű mint a vezetékes ???
Aki tud segítsen Köszi

(#2) Szalma


Szalma
őstag

(Egerészni Mac-en, Amigán, BeBox-on és C64 a legjobb... A legjobb madzagos boomslang is csak ugatja a témát... Mert egy PC van mögötte... :))

Természetesen vezetékes a nyerő, jól látod... (Érdekes kérdés egyébként, mert valahogy Mac-en a bluetooth egér is *rva jó...))

Szeretettel:
Szalma

(#3) Zenty válasza oriny (#1) üzenetére


Zenty
őstag

Sokan kapásbol rá fogják vágni vezetékeset!Ha ilyen proffesionális szinten akarod üzni az fps gamek-et(hozzá teszem hogy igazán profi nincs még és nem is lesz egy jó darabig magyarszkiba) akkor usb vezetékes persze a neked való!
Én anno pl rádiosal is nyomtam a cs-ét és full jóh volt ,persze logitech.
Szerintem ki kéne probálnod ,hogy milyen azon milyen ezen stb. Ugy a legegyszerüb eldönteni!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#4) -Jackson- válasza oriny (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

ha tényleg sokat fps-ezel, egyértelműen madzagos, azon belül is logitech mx510 vagy razer diamondback. hiddel megérik az árukat, de a tökéletes érzéshez szükséged lesz egy jó egérpadra is.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#5) oriny


oriny
csendes tag

Köszönöm a segítséget megpróbálom letesztelni Sziasztok

(#6) #32070144 válasza Szalma (#2) üzenetére


#32070144
törölt tag

Mac -en volt szerencsém... az az egygombos pogácsa, amit egérnek csúfolnak meg a többi szörnyszülött... volt Kensington egerünk (5 év garis) talán egy év elteltével tönkrement benne egy műanyag görgő. A Mac-es driverek meg nullák, a beépített és a külső programok is, a Logitech driver pld. kiütötte az ATM-et.... :( :(

(#7) yksz válasza oriny (#1) üzenetére


yksz
aktív tag

Rádiós: Ha mobiltelefon van a kozelben és hívnak...
Bluetooth: Még nem próbáltam:O
vezetékes: Ha a vezeték nem akadályoz a szabad mozgásba, tehát ha van elég helyed(ami elengedhetetlen az FPS-hez) akkor szvsz feltóetlen ez.:C
De használd a keresot és olvasgass véleményeket...
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Fly away my precious knowledge fly far away

(#8) Tégla


Tégla
tag

Én CS-hez használok Microsoft Inteli 4.0-át!
Kicsit ugyan drága de jó!

Nem holmi beépített tégla!! Ez eredeti BLOCK Tégla!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.