Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pitikee


Pitikee
csendes tag

Sziasztok! Pitikee vagyok és csúnyán átvertek minket! Képzeljétek el talloztam az http://apronet.hu-n amikor találtam 1 aprohirdetést miszerint Maxtor 160 Gigás winyó 13000ezeréert eladó felhivtam a srácot és alkudoztunk amikor kiderült ,hogy több is van neki. Erre mondom ,hogy mennyit kell vennem ,hogy olcsó legyen. Hát legalább 6 ot. Kérdeztem töle hol lehet megtkinteni ezeket a winyókat és mondta ,hogy a 13.kerültben mondom neki jó. Késöbb felhívtam és egyeztettünk ,hogy holis a 13.kerületben. Mire mondta ő ,hogy a westend parkoló és oda mentem megnéztem a kezemben a winyókat és kifizettem a kialkudott 50 ezer forintot. Haza vittem a winyókat és kiderült ,hogy mind rossz! Erre felraktam 1 hirdetést hogy ha valaki tud segiteni szóljon. Találtam 4 embert akit úgyanigy átvertek. Erre ma kaptam 1 mailt amibe megfenyegetett a kis köcsög ,hogy ha megtalál megöl!!! vagy valami hasonló. tehát ha tud valaki segiteni elöre is köszönöm. Pitikee Mobilom: 06705165705 Emailom: crg200@freemail.hu

(#2) twollah válasza Pitikee (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Nagyon sajnalom az esetet...

Tudom nem a legszebb dolog a sajat szarodba beleverni az orrod, de nem volt gyanus a dolog, hogy egy parkoloban adja oda a cuccot?
Ki kellett volna probalni az osszes HDDt.

A fenyegetesrol meg csak annyit, hogy ne foglalkozz vele, szerintem TI tobben vagytok akiket atvertek.

Talan meg egy feljelentest is tehetnel a rendorsegen, es ok (rendorseg) majd eldonti, hogy milyen hivatalos megfogalmazas alapjan fogjak rahuzni az emberetekre e vizeslepedot.

(#3) válasza Pitikee (#1) üzenetére



addikt

A fenyegetést nem kell komolyan venni, viszont a mailen amit küldött el lehet indulni.

Amúgy meg ha találtál másik 4 embert akit átvert azt jelenti hogy nagyüzemben csinálja, fogjatok össze, rendeljetek még vinyót és az átadásnál el lehet kapni.


szerk: amúgy mi a fenét akartál kezdeni annyi vinyóval?:) Kicsit sem volt gyanús? Tényleg nem azért de aki mohó az így jár...

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4) neongorack válasza Pitikee (#1) üzenetére


neongorack
senior tag

Szerintem kellett volna rá kérni, kipróbálási garanciát és akkor nem lett volna gond!

(#5) válasza neongorack (#4) üzenetére



addikt

Az semmin nem változtatott volna, megigéri a garit, aztán ugyanúgy lelécel, ahogy tette most.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6) Integra válasza Pitikee (#1) üzenetére


Integra
titán

ha meglátsz ilyen hirdetést megit akkor palizzátok be....
aztán elkell törni kezét lábát, ha ugyanaz a gyerek megy megint el

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) twollah válasza (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

''szerk: amúgy mi a fenét akartál kezdeni annyi vinyóval? Kicsit sem volt gyanús? Tényleg nem azért de aki mohó az így jár...''

Elso sorban szerintem semmi kozod hozza, hogy miert vette a HDDket.

Ha a te 50ezer local credited banna az uzletet, es egy IJ vagnanak az arcodba TE nem lennel egy kicsit ideges az IJzore?
Mert en igen...

(#8) neongorack válasza (#5) üzenetére


neongorack
senior tag

Nem, nem úgy, hanem, hogy mondjuk nem egy parkolóban hanem gépközelben kellett volna az üzletet nyélbe ütni és akkor már ki is lehetett volna prószálni!Ez nálam alap, nem veszek meg semmi olyat amiről nem tudom biztosan, hogy müxik-e (de kinél nem?)

(#9) Joco válasza Pitikee (#1) üzenetére


Joco
aktív tag

Mivel gondolom papírt nem írtatok róla így a rendőrök sok okosat nem tudnak csinálni. Múltkor egy ilyen tróger lopott tölünk, elkaptuk és láma módon rendőrt hívtunk. Járőr odajött és mivel papír nincs, szava a milyenkel szemben, azt mondta nem tud mit csinálni. Utánna félrehívott és azt mondta, ha legközelebb ilyen van ne szórakozzunk agyaljuk meg és felköhögi a cuccot, jobbat ő sem tud. Szóval álljatok össze, szervezetek be vlkit, akit nem ismer, rendeljetek tőle, utánna meg ahogy a katonaságnál volt szokás, addig kell rúgni a zsákot, amig mozog. :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#10) bobsurf válasza neongorack (#4) üzenetére


bobsurf
senior tag

személyit kellett volna kérni...:(
hogy nézett ki a srác? kocsival volt? milyen kocsi? Száma?

(#11) twollah válasza Integra (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Ugyan mar.

Irany vele az elso rendorors, es feljelentest tenni ellene.

Par honap, ev a huvoson az sokkal elgondolkoztatobb mint egy keztores ami miatt akar TE is mehetsz a huvosre sulyos testisertes miatt.

(#12) Joco válasza twollah (#11) üzenetére


Joco
aktív tag

[link] Üdv a balkánon! :(((

Elmondom neked bemész az örsre, a végén még téged vágnak meg, mert semmi papírod nincs a vinyóról, sima feketekereskedő vagy ő meg tagad, bizonyítani nem tudod és röhögve elsétál, esetleg mikor kiengednek az előzetesből tényleg ott vár a kapunál pár haverjával.

'Szal ez tipikusan az, hogy vagy benyeled vagy lenyeleted vele. Ennyi

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#13) Pitikee válasza twollah (#11) üzenetére


Pitikee
csendes tag

Köszi a sok hozzászólást. A srác a nyugatinál ügyködik. Drogos kinézetü barnás börü 20 év körüli genya.Tel száma: *moderálva Bash email: Az aproNeten feladott hirdetesedre az alabbi valasz
erkezett:
*moderálva
Személyiségi jogok megsértése miatt eltávolítva.
Bash

(#14) Pitikee válasza Pitikee (#13) üzenetére


Pitikee
csendes tag

Jahh. kértem személyit ,de moho voltam és mondta ,hogy csak leugrott a fenti házból és ezért nincs nála papir! Loser voltam!

(#15) twollah válasza Pitikee (#13) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem volt gyanus a kulse alapjan sem?

Az ilyen fenyegetessel meg tenyleg nem kell foglalkozni.
Tobb vaj van a fule mogott, hogy ugraljon, es jatsza az ''igazsagosztot''.

(#16) Szabesz válasza Pitikee (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Részvétem :(
Adás-Vételi? Személyi? pedig ilyenkor erősen ajánlott!

¯\_(ツ)_/¯

(#17) Joco válasza twollah (#15) üzenetére


Joco
aktív tag

Nekünk viszont nincs, úgyhogy játszhatnánk :DDD
Száma megvan, flashmob jelleggel bealázhatnánk :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#18) Pitikee válasza twollah (#15) üzenetére


Pitikee
csendes tag

Gyanús volt de ezt azzal magyarázta ,hogy a tesója 1 számitástechnikai boltban dolgozik és igy tudja áfa nélkül kihozni. Az összes winyó nekem kellet volna!Szerintem a winyók javíthatóak darabja 9ezer forint.
Én nem félek mert ha ök 100an jönnének 200an várnánk rájuk :DDD .

(#19) válasza Pitikee (#13) üzenetére



addikt

ÉS NEM EGYEDÜL LESZEK... hát ez lol :DD :DD Tudja ám, hogy kell fenyegetőzni...

Amúgy ha megvan a telszáma, és van olyan hülye hogy továbbra is használja, akkor azon keresztül meg lehet találni. Fake tali, vagy akármi.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20) V_Zoli


V_Zoli
tag

Ez a dolog gáz egy kicsit (részvétem)...én is jártam hasonlóképpen sajnos :(
Ezért inkább hanyagolom az apronetet.

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#21) georgeeboy


georgeeboy
tag

Vannak high tech rézbőrűek is már akik kikukázzák a kidobott vinyókat is? gecc.. Ez kb. úgy hangzik, mint az aluljáróban a poshadt pari meg a penészes csoki.
Szvsz bepalizás a legjobb ötlet. Azt jól visszavetetni vele a vinyókat :U

[Szerkesztve]

::Ez van...::

(#22) jerry311


jerry311
nagyúr

Hány vinyót vettél tőle 6-ot?
Szerintem ha feldarabolod 6-ba az egész jó lecke lenne...
Legalábbis én elégedett lennék az eredménnyel :))

(#23) Calibos válasza Pitikee (#1) üzenetére


Calibos
addikt

ez gáz :(((

ismerőst is átverték, pont tőlem akart kölcsön kérni lóvét hogy nagyobb mennyiségben vásároljon! Rossz előérzetem volt, így nem adtam.

(#24) chop válasza Calibos (#23) üzenetére


chop
őstag

ekkora pondro szart..le kene tolni a torkan a szar vinyoit..ahh, tetu

(#25) cskamacska válasza V_Zoli (#20) üzenetére


cskamacska
addikt

Én is jártam már így, az óta nem is vásároltam(sőt nem is látogattam) az aprónetről. Igaz nem buktam annyira nagyot, s a megmaradt jó proci miatt végül igen jó üzletet sikerült özzehoznom, de ez nem változtat azon, hogy akár el is bukhattam volna az egész átadott pénzösszeget. Igaz én is láma voltam, nem kértem igazolványt, nem volt adásvételi, nem írtunk a garanciáról papírt, pedig ez ismeretlennel való nagyértékű üzleteléskor alap kellene hogy legyen.

Más: Petiike, a heves fizikai kontaktuskereséssel meg vigyázni, lehet, hogy azért nagypofájú, mert nem fél a haláltól ;] , de lehet hogy azért, mert jogosan nem fél a haláltól! :Y
Nehogy ők legyenek többen!(pl mert nagyban átbaszósdit játszanak, de ezt 1,90 centi fedezékek mögül teszik, vagy sok a tesó)
Ezért adott esetben a helyet jól válasszátok meg.

Persze nagy az esélye, hogy csak a szája nagy és jól tud futni. :U

[Szerkesztve]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#26) Calibos válasza chop (#24) üzenetére


Calibos
addikt

az is a nyugati környékén volt, na meg barna bőrű srác volt...
véletlen egybeesés?

(#27) tiv61us


tiv61us
őstag

hat ha en egy barnas boru, drogos kinezetu akarkitol vennek fel tucat vincsit a piaci arnal sokkal olcsobban a parkoloban, akkor azt itt nem hiresztelnem:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#28) nRu3 válasza Pitikee (#1) üzenetére


nRu3
addikt

Milyen kailiber a gyerek, szivesen segitek ha kell talizni vele.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#29) Morris válasza nRu3 (#28) üzenetére


Morris
veterán

:D :D :D :D
:C
gyúrunk vazze?

vagy zúzunk vazze?

[Szerkesztve]

(#30) maddog


maddog
tag

____-tol meg papirlapot se vennek
az sem mukodne

bar egy haverom egy nem ------tol vett memoriat ami nem mukodott es a csako inkabb eltunt

tetuseg

(#31) Morris válasza maddog (#30) üzenetére


Morris
veterán

Bár mondjuk nekem is volt olyan hogy a szerintem jó és általam kipróbált videókártyát eladtam, azt másnap zörög az új tulaj, hogy márpedig én szart adtam el neki. Mondom no problem, hozd vissza, megnézzük, oszt döntünk..
Visszahozta - tényleg szar volt. Ergo visszaadtam neki a zsetont. Ennyi.

Bár mondjuk az egy 12eHUF-os karesz volt. Az annyira nem vágna földhöz, mint mondjuk 50ropi... :(

(#32) Gh0sT válasza neongorack (#8) üzenetére


Gh0sT
addikt

Általában én is úgy vásárolok használt, vagy akár új hardware-t, hogy nincs lehetőség a kipróbálásra. Illetve lenne, de ''praktikus'' okok miatt a két fél a legtöbb esetben valahol az utcán bonyolítja le az üzletet (legalábbis akik nem üzletszerüen űzik az ipart).
Lehet, hogy ez hiba és egyszer én is megjárom, de:
1. egy gyanús kinézetű ürgét nem szívesen invitálok meg a lakásomba
2. hasonlóan nem szívesen megyek el vele az ő lakásába kipróbálni az árut.

Marad a papír a két tanuval, az elkért személyi, és a bizalom. Ha meg valami hibádzik, akkor nem kell boltolni.


Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#33) laci80 válasza Pitikee (#18) üzenetére


laci80
tag

kapál tőle e-mailt akkor meg tudod nézni az IP-jét onnan már nem tart soká meg tudni, hogy lakik.( ha saját címről tolja a netet, ha meg nem akkor ki lehet indulni)
a fentebb emlitett be palizás szerintem is jo ötlet.
A rendőrséget fölösleges lenne be voni.Inkább rendezétek le magatok közt ( az emberi elme nagyo találékony és legalább szorakozhatnál is egy kicsit.Csak ne hagy 8 napon tul gyogyulo ebeket ;] .
Speciál én tuti meg fognám és ki probálnék rajta egy-két finom dolgot amiket olvastam, halotta innen onan csak a magam szorakoztatására (lehet a lovét sem akarnám annyira visza) ;] :)

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#34) oceanearth


oceanearth
őstag

Szia Petike!


Te ezt a dolgot marhára túlragozod. Megkérsz egy havert, hogy rendeljen tőle merevlemezt. magyarul csináltok egy fake üzletet. a westend parkolója épp jó is, ti ültöük a kocsiba nézitek messziről mikor ott van a csávó elkapjátok be a kocsiba és elindultok vele a pénzért, ha nem viselkedik jól meg lehet ütni viperával, boxerrel, no para. ki kell verni belőle azt csá

(#35) #70869248


#70869248
törölt tag

Sztem ezt megbuktad, és elítélhető módon még azt is gondolom hogy megérdemelted.
50rugával az ember nem játszik, ha igen akkor majd legközelebb nem fog.
Ha nincs rá mód megbizonyosodni, akkor nem kell belemenni...venni nem muszáj, egy jól jövedelmező ága a bünözésnek az ami az emberek 'olcsón venni'-'lehetőséget nem elhalasztani'-ra épül. Lakás és autó árával is vernek át embereket.
Szal ha tudod fogd meg, már csak a jóérzés kedvéért.
Viszont itt nyíltan adatokat írni, az nem túl jó, ez csak egy történet amit te mondasz, és ennek alapján kivülállóként bebüntetni, akár ip-re, akár ténylegesen, elég nagy könnyelmüség.
Szal nagyon sajnálom hogy kijjebb vagy 50ezerrel, de a pénzre figyelni kell.

(#36) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

Szerintem meg simán a rendőrséghez kell fordulni, hülyeségeket beszélnek itt páran. Először is te nyugodt szívvel vehetsz használtan ilyen cuccokat magánszemélytől, ez nem törvényellenes. Másodszor meg van bizonyíték: ott vannak a vinyók, az apronet szvsz simán kiadja a hirdetést, még ha törölték is, és még emilt is kaptál, telszámot is tudsz. Ráadásul megfenyegettek, úgyhogy ezért kell őket feljelenteni, rögtön komolyabb lesz az ügy :)

(#37) sekta válasza (#3) üzenetére


sekta
csendes tag

Lehet hogy most éppen olvassa ezt a topic-is!!!!! :Y

(#38) Joco válasza sekta (#37) üzenetére


Joco
aktív tag

Akkor, ha ismeri azokat, akik írtak, a helyében már emigráltam volna franciába :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#39) sbazsi válasza GP-Sz (#36) üzenetére


sbazsi
veterán

és mit csinál a rendőrség?
most komolyan!
lecsukják?
odamennek hozzá a sráccal, elviszik a vinyót, visszaadják neki, és azt mondják, hogy add vissza a pénzt + egy ejnyebejnye, ilyet többet ne csinálj?
:F

(#40) sbazsi


sbazsi
veterán

most abba ne menjünk bele, hogy a srác azt fogja mondani, hogy a vinyok működtek, a vevő cseszte el.
(azón tulmenően, hogy 4 vevő is elcseszte... :D)

(#41) Jégkokó válasza GP-Sz (#36) üzenetére


Jégkokó
veterán

A rendőrség az nem fog a semmin kívűl mást csinálni.Nekünk anno ellopták a kocsinkat a ház elől, és kijöttek a rendőrök és elvitték a kocsi öszes papírját meg a pótkulcsot is.Na de minek kellet az nekik?Tuti hogy tudták hogy kik voltak, de mégse tettek semmit.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#42) Joco válasza Jégkokó (#41) üzenetére


Joco
aktív tag

Te mindig meg tudsz lepni :DDD
Asszonypajtással mi lett? Voltál nála? Jelentést várok a nőügyek topicba! Most!! :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#43) GP-Sz válasza sbazsi (#39) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Pénzt itt már úgysem fog látni, de a fazont még megszívathatja.

(#44) prmcsk válasza GP-Sz (#43) üzenetére


prmcsk
addikt

Egyetértek. Szerintem a pénz már az agyán keresztül, '' elpárolgott ''.

Én sem hagynám annyiban, de mint megoldás, csak az elégtétel marad.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#45) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ez túl kicsi ügy a rendőrségnek, kijönnek és még téged kezdenek el szopatni. A fenyegetőzést sztem se kell komolyan venni, de a revansot nem ajánlom semiképp főleg pénzt visszavenni erőszakkal. Mert vagy jól megveritek, de pechetekre felelősségre vonhat a rendőrség (bár ennek kicsi a valószínűsége, de lehetnek tanúk és ismer téged), vagy jól meggyepálnak. Ne felejtsd el, hogy ő is meg tud találni, ha nagyon akar, miután jól elvertétek!

Az a baj, hogy sokan nem gondolnak a következményekre. És csak mondják, hogy így megverni, úgy megverni, itt könnyű nagyszájúnak lenni.

Szóval 1 jó tanács: el kell kerülni az ilyen ss alakokkal történő üzletelésből.

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#46) nRu3 válasza Morris (#29) üzenetére


nRu3
addikt

az a körülményektöl függ vazze :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#47) maddog


maddog
tag

az igaz hogy o baszta el csak az a gaz ezzel hogy rohadt sokan erre epitve meg megszedik magukat
(persze ez legalis szinten is mukodik sajnos- a sok remlamozott markas szarsag)

(#48) Pitikee válasza maddog (#47) üzenetére


Pitikee
csendes tag

Köszi a hozzászolásokat!
gondoltam lesznek itt ''RAMBOK is'' és segit valaki!
pl: ip lenyomozás számkiderités gyilokolás vagy valami hasonló!
gyilokolásos ember segitség volt köszi

(#49) aXXon


aXXon
senior tag

amint elindul a topik abba az iranyba, hogy verjuk meg, gyilkoljuk meg, oljuk meg - azonnal zarni fogjak, ugyhogy amennyiben a topiknyito komoly segitseget var az ittlevoktol es az ittlevok is komolyan segiteni akarnak, szvsz mellozzek az ilyen jellegu hozzaszolasokat. persze ez csak jotanacs, mindenki azt csinal amit akar. mellesleg 13k -ert nem olyan gyanusan olcso a 160as winya, havernak is volt olcso 160asa par honappal ezelott, igaz 13500ert

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#50) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

add meg a mailcimet amirol a fenyegetos mail jott

jo lesz privibe is

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.