Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Segítség! Melyik kártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) socheater


socheater
csendes tag

Sziasztok!

Másfél évig voltam boldog tulajdononsa egy MSI 8800GTS 320MB-os kártyának. 76 fok volt már asztalon is... Játék közbe meg... No comment. De amúgy nagyon jó volt. Hétvégén becsíkozott, és most garis cserén van. Nem tudom mit kapok helyette, lehet ugyanolyat, de az lenne a kérdésem hogy:

Milyen kártyára tudnám becserélni, ami hidegebb lenne, és max 15 ezer forintot kellene ráfizetnem? Kicsit lehet gyorsabb, lassabb semmiféleképp, semmilyen esetben sem. :D Ha ez segít a tanácsadásban, az élsimításokat alapból tiltom.

Néztem már az MSI 8800GT Zilent 515mb-os kártyát. Teljesítményben okés, de most az is cél lenne, hogy HIDEG legyen a dolog.

A boltban rendesek voltak, mert adtak egy cserekarit, egy MSI 9600GSO-t. Ez a kártya nagyon jól meg van tervezve hűtés szempontjából, mert a gép háta mögött a kártya két slotjának fémét taperolva az szobahőmérsékletű. a 8800GTS-emet meg se lehetett fogni hátul. ( !!! ) Sebességben úgy vettem észre, ez a kártya sajnos nem kicsit lassabb a megpurcant 8800GTS-emnél.

Tehát, mi az, ami gyorsabb mint a 8800GTS 320MB és hidegebb is! Tudom most jöttek ki új ATI kártyák, de légyszi nVidia-t mondjatok. MSI-vel szimpatizálok, de ha tudtok mondani jobbat, akkor hajrá! Jah, és azért nagyon ne szaladjunk el az árral, 8800GT 8800GTS512-től feljebbi teljesítményre nincs szükségem. (Asus P5B, Core2Duo 6300 gyári órajelen, + 4x1GB 800 Mhz DDR2 van a gépben)

Várom a válaszokat! Remélem sok okosságot fogtok írni nekem! A prohardver teszteket néztem, de olyat nem találtam ahol nagyon különböző kártyákat hasonlítaanak össze tesztben. a elnézterm, jöhetnek a linkek.

Érdekességként itt van hogy mit produkált a VGA-m:
http://data.hu/get/371099/8800GTS.ZIP.html
a zip NINCS jelszavazva. Két darab Mpeg4-es AVI-t tartalmaz.

További szép napot mindenkinek! A helyesírási hibákért elnézést! :)

[ Szerkesztve ]

-=ChEaTeR=-

(#2) littlelion21 válasza socheater (#1) üzenetére


littlelion21
addikt

Van erre topic, kereső használata egyébként nem büntetendő... :U

(#3) socheater válasza littlelion21 (#2) üzenetére


socheater
csendes tag

Szia!

Köszi a gyors választ, és köszi a linket is, de nekem olyan kérdésem is van mint hőmérséklet, nem csak mint sebesség...

-=ChEaTeR=-

(#4) littlelion21 válasza socheater (#3) üzenetére


littlelion21
addikt

Arra is van topic... :)

(#5) Loretto


Loretto
veterán

Picit olvass, keress mielőtt topicot nyitsz, ezt zárom.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Segítség! Melyik kártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.