Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Segítség kéne... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Diavolo


Diavolo
csendes tag

Gépvásárlás előtt még legalább két hónapig kellene együtt élnem az alábbi konfiggal: Acorp Ali chipsetes alaplap, AMD K6-2 450, Voodoo 3 2000, 320 Mb ram. A probléma: NHL 2001 800x600 - ban majdnem full beállításokkal, még 64 MB rammal simán futott, NHL 2002 320 Mb-tal 640x480 - ban minimumon diavetítés. Win98SE újrainstall segíthet? Vagy csak a ráolvasás?

(#2) Parci válasza Diavolo (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha a régi játék most is ugyanúgy frankón megy, tehát a konfiggal minden rendben, akkor egyszerűen arról van szó, hogy az új játék ennyit zabál. Akkor ráolvasás...

Ha a régi sem megy most jól, akkor reinstall.

De nem tökmind1, hogy NHL '99 vagy '02? :)) Szerintem tök ugyanaz mind, én nem 2001-est már nem is vettem se ebből, se a FIFÁból... :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Diavolo


Diavolo
csendes tag

Hja kérem, a fanatizmus...a remény hal meg utoljára.
Amúgy az zavar, hogy másnál 533 Celeronnal, RAM, VGA dettó, 800x600 - ban fullon simán fut. Igazad lehet, a 2001 - et nem raktam vissza...köszi!

(#4) karib válasza Diavolo (#3) üzenetére


karib
addikt

Esetleg nem árt patch után nézni a játékhoz, hátha segít valami zűrt orvosolni. Grafikai opciókat nem árt átnézni, ne próbáljon antialiasingot, stb. bekapcsolni a V3-nak... (nem ismerem a játékot, csak tippelek).

Department of Redundancy Department

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Segítség kéne... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.