Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nakahara


Nakahara
csendes tag

Kb. 1 hete elkezdett ciripelni a 300w-os mercury tápom, rá 2 napra (már vagy 5 napja) meg elkezdett olyan büdöset árasztani magából, hogy nehéz elviselni.Mi lehet a baj??????? Semmi működésbeli különbség nincs azóta, semmi reboot, semmi fagyás, semmi ilyesmi, csak nagyon büdös.Lehet hogy valami kiégett benne? Véleményeket várok, mert iszonyatos szaga van.

(#2) klepto válasza Nakahara (#1) üzenetére


klepto
addikt

Ami jellegzetesen büdös tud lenni, azok a kondik, de álltalában ha elszáll az egyik, nem műxik tovább. Szvsz sos kapcsoldd ki, tegyél be másikat, és ezt nézesdd meg, amíg műxik. Talán még menthető :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) Atom


Atom
aktív tag

Nos a Mercury táp nem is vmi minőségi, szerintem ha a gépedet szeretnéd még használni, akkor a tápot most cseréld ki, nehogy 1ik nap elvigye magával a full cuccost. Nekemis volt 1 tápom ami ciripelt. Cseréltem is loe azonnal, és nemmerném betenni még1szer a gépbe.
Érdemesebb lenne minimum egy 10e körüli értékben vmi középszintű tápot venni legalább.

Konfig: Már nincs

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

OFF

Bocsi de amikor megláttam a címet röhögtem egy jót :)) Ez kb. olyan mint amikor én bevittem a bótba a tápomat hogy sziszeg benne valami és a kollegák megállapították hogy kígyó,az nincs benne :DD

ON

Vegyél gyorsan egy új tápot..

(#5) JaniS válasza Nakahara (#1) üzenetére


JaniS
senior tag

Amit hypo szagnak vélsz az lehet elektromos szikra miatti ózonillat.
A ciripelés is ezt támasztja alá.
A megfigyelés esetleg vicces, de szerintem igaz...

JaniS

(#6) _George válasza JaniS (#5) üzenetére


_George
senior tag

SZVSZ a Mercury tápokról nincs jo vélemény. Egyik ismerősnek P4-e van Mercury táppal, aminek az 5 és a 12 Vos kimete +-0,5 Voltokat váltakozik, sőt van hogy többet is! Ez azt eredményezi, hogy a gép nem kapcsol be/ki és lefagy! Egyszóval NE Mercury-t!

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#7) Gaius


Gaius
tag

Addig is, amíg nem veszel új tápot (én ezt tenném...), javaslok valamit. Lehet kapni az Ambi-pur-féle autóillatosítót, amit a levegőfúvókákba lehet tenni. Használd... :))

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#8) turho


turho
őstag

A ciripelés valószínűleg egy zárlatba átmenő kondi műve, ami túl is melegedett és kipukkantt => friss illat és steril érzés a szobában. Most kapcsold ki ha ezt a levelet még el tudod olvasni. Lássa szerelő, de inkább Recycling :)

(#9) eziskamu


eziskamu
addikt

Ne szomorkodj! Gondolj bele, hogy 3-4ezerért van egy ózongenerátorod, bár az más kérdés, hogy ezt a képességét ki tudod-e használni. Amugy DTK rulez.
Bocs ha megbántottalak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.