Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yurop


yurop
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék gépet fejleszteni és ehhez kérnék néhány tanácsot a hozzáértőktől néhány éve kijöttem a gyakorlatból (elnézést, hogy itt nyitok neki külön topicot, de sok apró kérdésem van nem szeretném szétszórni őket :) )
szóval van:
Asus A8N alaplap
3000+ proci
2*521 ram és
6600gt videókártya

Ezt szeretném minden fronton, de (lehetőleg) költségkímélően fejleszteni.
kérdések:
-milyen procit tudok a jelenlegi alaplapomba tenni? ha jól emlékszem 930-as foglalatú mostanában meg főleg valami am és am2+ foglalatú procikat láttam boltokban. szóval mennyit tudok még javítani a rendszeren alaplapcsere nélkül?

-szeretnék minimum 2 giga ramot. valami rémlik a dual channelről és hogy az milyen jó, mennyit számít az hogy
a,: veszek 2*1gb ramot (eladva a mostani 2*512-t) vagy
b,: a meglévő ramok mellé veszek még 1gb-t és azt berakom a 3. slotba (azt hiszem van 3)
ha jól tudom ebbe a lapba csak sima ddr memoriák mennek, az AM foglalatúakba mehet ddr2-3 is? (azok a memóriák olcsóbbnak tűnnek és ez is szempont lehet ha esetleg alaplapcserénél döntök)

videókártya: azok alapján amit olvasgattam a 8800gt tűnik jó választásnak, esetleg van más olyan videokártya is ami pénzben és teljesítményben hasonló? pl 8800gs miben jobb rosszabb? mennyit számít, hogy a kártya 512 mb-os vagy 256-os?

előre is kösz a válaszokat!!

Doom3warez-t bannoltam, igaz nem volt még hozzászólása, de erős a gyanúm, hogy készült valamire.. Bash (mod)

(#2) nike_ válasza yurop (#1) üzenetére


nike_
addikt

Szia!

Nézz be ide: Milyen gépet vegyek?

(#3) Racecam válasza yurop (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves a linkelt topicban tedd fel a kérdésedet, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.