Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Schromi1989


Schromi1989
csendes tag

Sziasztok!

Házat fogok vásárolni a közeljövőben, mégpedig egy CoolerMaster Elite 334U Black ATX-et. Sajnos nem beszélek angolul így a gyártó oldalán a hivatalos információkat nem értem teljesen. Azt sikerült kiderítenem, hogy van hozzá gyárilag egy venti, ha minden igaz akkor hátul, de ez nem tuti. A ventilátor slotok helye a következő:

Front: 120/140 mm fan x 1 (optional)
Rear: 120 mm fan x 1, 80/90mm (optional)
Bottom: 80/90/120 mm fan x 1 (optional)
Side: 120 / 140 mm fan x 2 (optional)
(Can accommodate Cooler Master Cooler "Hyper 212 Plus")

Annyit kéne segíteni, hogy meg kéne erősíteni, hogy ezen a házon akkor tutira hol van gyári ventilátor és hogy befele vagy kifele fúj e. Ha hátul van és befele fúj azt le tudom szerelni és meg tudom változtatni arra, hogy kifele menjen a levegő (mmint a gyári ventilátort)

Kinéztem még egy ARCTIC F12 Pro TC 120x120x38,5 1300RPM rendszerhűtőt, ebből szerelnék be egyet előre úgy hogy befele fújjon, meg felülre egyet hogy kifele.

Tehát összegezve, lesz 1 gyári venti-m +2 ARCTIC, ezekkel ki tudom úgy alakítani a rendszert, hogy elöl befele fúj, hátul és fent meg kifele.

Ez a struktúra lehet nem a legjobb, kezdő vagyok, ha kell módosítani az elrendezésen vagy vannak hasznos tanácsaitok nyugodtan írjátok. Előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.