Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sega rally (2007)

Hozzászólások

(#1) snecy


snecy
senior tag

A kilenvenes években debütált méltán híres játéktermi autóverseny folytatása megérkezett :)
Megjelenés a napokban..

Galéria: [link]

Rendszerkövetelmény:

o play SEGA Rally your PC must meet the following minimum requirements:

DVD-ROM Drive
2.0 GHz Pentium 4« or equivalent AMD« Athlon 64
1 GB RAM
128 MB Graphics Card supporting Shader Model 2.0 - 100% DirectX« 9.0c compatible
DirectX« Compatible Sound Card*
5.0 GB of free Hard Drive Space
Microsoft« Windows« XP (SP2) or VistaÖ
DirectX« 9.0c (Included on the disc)
Monitor with minimum resolution 640x480
Internet Play - Broadband required - 512kbs connection minimum

*Turtle Beach« - Catalina model needs hardware acceleration setting to 'normal'

Recommended requirements:

Core Duo 2« 2GHz or an equivalent AMD« Athlon 64
2 GB RAM
Graphics cards - Nvidia« Geforce 7800 or ATi Radeon« X1800 with Shader Model 3.0, 256MB or greater - 100% DirectX« 9.0c compatible

Supported Graphics Chipsets:

NVIDIA« GeForce FX 5 series
GeForce 6 series
GeForce 7 series
GeForce 8 series

ATi Radeon« 9600 pro and above
Radeon« X200 series**
Radeon« X300 series
Radeon« X550 series
Radeon« X600 series
Radeon« X700 series
Radeon« X800 series
Radeon« X850 series
Radeon« X1300 series
Radeon« X1600 series
Radeon« X1800 series
Radeon« X1900 series
Radeon« HD2000 series

Limited support for the following Intel« Graphics integrated graphics cards:

Intel« Graphics i945 series
Intel« Graphics i965 series

**Graphics cards with integrated chipsets have limited support. User may have to switch to low quality details in order to play the game.

Anything outside this list is not supported.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2) Viktor77 válasza snecy (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A régit Dreamcast-en nagyon szerettem.

Az újról reggel írok bővebben, ha megnéztem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) snecy válasza Viktor77 (#2) üzenetére


snecy
senior tag

Kiváncsi vagyok :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4) .:Kristian:. válasza snecy (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Jónak tűnik :) legalább lesz mivel játszani

(#5) snecy válasza .:Kristian:. (#4) üzenetére


snecy
senior tag

Egy külföldi fórum szerint viszont elég nagy gáz van a beviteli eszközökkel, ugyanis csak külső kontrollert fogad el..nagyon nem lenne jó ha így lenne.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#6) snecy válasza snecy (#5) üzenetére


snecy
senior tag

Közben kiderült hogy megy, de teljesen lehetetlen helyekre helyezték el a keyboardon, ráadásul a portolásnak köszönhetően nulla konfigolási lehetőség :((

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#7) athomi


athomi
veterán

A képek alapján tetszik, de snecy nem sok jót írt...

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

Na, megnéztem.

Alapvetően jó lenne, de:

A hangok valamiért szarok nálam (ezt betudom a KX driveremnek).
Minden opciót fényképről kell kiválasztani (pálya, autó, stb.,), ráadásul egy ilyen egymásutáni rendszerben, szóval ha megnézted az utolsó autót, akkor lapozhatsz vissza az elsőhöz, ilyen konzolos formában és nem is túl gyorsan, hanem szépen egyenként. Bosszantó.
Amit írtak már, nem veszi be a Logitech gamepadom. Pontosabban a játék elötti beállításoknál beveszi, de játék közben már baszik rá, csak bill (A,Y,M,?). Lehet azért van mert bugos, mivel ha Alt+F4-el kilövöm a játékot, látszik, hogy ez a beállítópanel végig ott van a játék alatt, ezért valószínűleg nem mentődnek a beállítások.
Sebességérzet. Na, itt kicsit nagyobb a gáz, mert én kevésnek találom. Nem szaggat, hanem mintha egy kicsit lassított filmet néznél.
A grafika amúgy nagyon jó. Nálam ment szépen (pici röccenésekkel, de nem volt kedvem szórakozni elsőre) full High beállítással, 2X-el FSAA-val.
Van jópofa sár (amit a víz viszont lemos), ugratásnál látszik a felfüggesztés alulról), a mélyebb keréknyomok megmozdítják az autót, a táj szép, szóval tetszetős.
Van jópár autó (a szokásos WRC autók, a Modified race cars, és a régiek).
Van visszajátszás is.
Az egész ilyen arcade, konzolos, de szerintem pont ez a jó benne.

Szerintem alapvetően tetszett, csak javítsák ki a bugokat.

MOD: Ja, hozzátenném, nekem jobban tetszik mint a Dirt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) Remington


Remington
őstag

nah kipróbáltam a gamet. az irányítás tényleg gáz de megszokható. a grafka tűrhető és egész jól is megy, az én gépemen 1280-ban maxon sm3.0-val bőven játszható volt.
sztem már túl árkádosra vették a figurát, a hajtűkanyarokat is simán be lehet venni padlógázzal..
még annyit mondanék h inkább a dirt mint ez:)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#10) Xelo


Xelo
addikt

én videókat láttam a játékról, hát :F a sár atomjól néz ki az autókon, de nem igazi szimulátornak tűnik. vidiben a csávó végig nyomta a gázt, nem fékezett, és még így is ment normálisan. persze ettől még jó lehet, csak más célközönségnek, nem feltétlen a hardcore szimulátor-rajongóknak (én nem vagyok az :D ) maj'meglessük

(#11) snecy válasza Xelo (#10) üzenetére


snecy
senior tag

Mondjuk aki ismeri a játék előéletét, az eleve tudta hogy fényévnyi távolságra lesz a szimulátortól :)
Egyébként kipróbáltam én is, egy masszív fél órás játékot megért, aztán uninstall. A dirt azért minőségibb.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#12) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Nekem mindig azt írja ki a game, hogy hibát észlelt ezért leáll..
Bármilyen verseny típust válsztok mindig ezt csinálja.. loading, bejön a hang, és utánna leáll.
Volt már valakinek ilyen?

(#13) t1


t1
addikt

Kipóbáltam...hááát.... ezek az árnyékok :D lol...amúgy besetom állítani a contorls-t szal érzésem szerint uninstall lesz

(#14) SEMTEX válasza t1 (#13) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Az elején (intro után) kiírja:
Press any key: és ekkor ha entert nyomsz billentyűzettel tudod csak irányítani.(A:gáz Y:fék ,:balra .:jobbra control:kamera)
ha viszont a controller configban beállított kormány vagy gamepad start gombját nyomod meg akkor az lesz aktív.
enjoy :DDD

...

(#15) t1 válasza SEMTEX (#14) üzenetére


t1
addikt

már kidobtam ;]

(#16) SEMTEX válasza t1 (#15) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Pedig szerintem jó kis játék, Dirtnél sokkal jobban tetszik..
Igaz h arcade, de élményre nagyon szuper... :R

...

(#17) t1 válasza SEMTEX (#16) üzenetére


t1
addikt

nekem nem jött be annyira... D.I.R.T annál inkább csak nem fut annyira jól :(((

(#18) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Esetleg aki játszik a játékkal segíthetne....
Hiába megy agame 100-150 fps-sel, folyamatosan olyan érzésem van, mintha laggolna...
Több drivert is próbáltam,de még most is fennáll a helyzet...Tök mindegy, h minimumon, vagy maxon van 16X élsimítással... :R

...

(#19) Gyusz


Gyusz
őstag

Jó lenne egy PC demo, hogy megtudjam, érdemes-e kipróbálni, bár engem nem zavar, ha túl arcade egy játék, de valami támpont nem ártana...

(#20) snecy válasza Gyusz (#19) üzenetére


snecy
senior tag

Egyelőre még csak Xbox demó van...csak tudnám kinek jó az, ha a teljes játék megjelenése után tolják ki a demót, már ha kiadják persze..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#21) Gyusz válasza snecy (#20) üzenetére


Gyusz
őstag

Igen, láttam, hogy X360-ra van. Nekem nem számít igazán, hogy megjelenés után adnak-e ki valami demonstráció, de ha fél évvel a teljes után, vagy esetleg soha nem is adnak ki ilyesmit, annak nem nagyon látom értelmét.

(#22) Viktor77 válasza SEMTEX (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Elsőre nekem is furcsa volt, mindent maxon próbáltam és nem szaggatott, hanem mintha egy kicsit lassított filmet néznék. Most nem High-on játszok, hanem Normal-on és ott nyomok fel mindent (élsimítás off)(így Custom lesz belőle). Egycsapásra megoldódott a fentebb írt sebességérzetbeli gondom, veszettül gyors lett minden.

A gamepados irányítás megoldást meg köszi, működik ahogy leírtad.

Így már semmi gondom, egyértelműen jobb lett mint a Dirt. :) (Bár sztem felesleges összehasonlítani, az szimulátor (akar lenni) ez meg full arcade eszetlen száguldás.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) SEMTEX válasza Viktor77 (#22) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Szívesen!

NEkem nem az a gond, h lassú, hanem h akad...bár most több játéknál is észrevettem, vsz a driveremmel lesz gond (163.69)

...

(#24) Silenzio


Silenzio
addikt

Ezt a szopást hogy nem lehet irányítást állítani... Kormányt legalább kezel?!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#25) snecy válasza Silenzio (#24) üzenetére


snecy
senior tag

Elsősorban én is amiatt uninstalláltam. Fene fog össze vissza nyúlkálni a billentyűzeten, hogy sikerüljön normálisan irányítani az autót. 2007-ben így kiadni valamit égés, még akkoris ha a játékmenet jó.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#26) SEMTEX válasza Silenzio (#24) üzenetére


SEMTEX
senior tag

NEM :))

...

(#27) Silenzio válasza SEMTEX (#26) üzenetére


Silenzio
addikt

Remek. :W

Kipróbáltam. A sebességérzettel nem volt bajom, másokkal ellentétben állati fürge és igazi száguldós a képfrissítés és a sebességérzet is. A grafika korrekt, bár a Dirt-szintű vizuálforradalmaktól messze van. Legalább igen jól fut. Az irányítás érdekes, nem ma kezdtem a szakmát, hanem még a Whiplash és a Screamers idején, és nem ez az első Sega Rally amit nyomatok, de mindig meglepődöm hogy még kipörögni se tud az autó. Aztán nyomtam egy quick race-t és úgy ott hagytak mint eb a Sza(ha)rát... Pedig egész jól vettem a kanyarokat, és hiába mentem egyre jobban, a végére már fél pályás hátrányom volt. A tócsák szépek, meg a bukkanók. A külvilág is érdekes. De ebből uninstall lesz :( Kár érte, a Dirt se jött be nagyon...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) athomi


athomi
veterán

Nekem a DIRT nem jött be. Kicsit örültem mikor megláttam ezt a játékot, én szeretem ezt az arcados sega rally-t, de az irányításról olvasottak után nem teszem fel a játékot. Ez nem gyengén ciki (2007.szept.).

(#29) aya


aya
addikt

Kicsit a Top Gear rally-ra hasonlit, amit még n64-en nyomtam.
Ott is az volt a gond, hogy nehéz és irányithatattlan volt amig meg nem szoktad.
Utána viszont 1st :R
Ami nem tetszik az a gép olyan szintü nehézsége, hogy a három futambol kettön simán nyerek, egy meg kökeményen szivat :W és ugye 30 pontot kell összeszedni és nem kevesebbet.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#30) enterlaci


enterlaci
senior tag

Help!

Nekem a sega rally launcher valami hibát okoz, ezért nem indul el :( Volt már valakinek ilyen problémája?

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#31) SEMTEX válasza aya (#29) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Jaja, Quick Race-ben is őrült nehéz a játék, jó ha dobógóra tudok kerülni...Nem értem, hogy ezt miért csinálták.... Én sem ma kezdtem az autós játékokat, de ez valami...pfff...hard... :((

...

(#32) SEMTEX válasza enterlaci (#30) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Van olyan, hogy vezetek 2körön keresztül, aztán az utolsóban elmegy mellettem 3 autó, úgy, hogy nem is hibázok...aztán a verseny végére kapok fél pályás hátrányt 1 körön belül :(((

...

(#33) krystman


krystman
őstag

Hogy lehet nézetet váltani? Így kívülről rettenetes irányítani!

(#34) enterlaci válasza SEMTEX (#32) üzenetére


enterlaci
senior tag

Na akkor alakul egyfajta véleményem a sega rally-ról :DDD
Mindenesetre majd még megpróbálom valahogy jól beizzítani a game-et, mert már 640x480-ba sikerült! :)) Lehet hogy nem szereti a Z-Tweaked video drivert!? hmm

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#35) SEMTEX válasza enterlaci (#34) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Itt nálad a hgond, mert itt megy minden normál gyári driverrel

...

(#36) enterlaci válasza SEMTEX (#35) üzenetére


enterlaci
senior tag

Igen, igazad lehet, egyetértek! Holnap ki is próbálom! Köszi! :)

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#37) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Hát demo alapján olyan érzés terelgetni a golfot mintha egy vödör takonyban kellene versenyezni 1 szappannal-nagyon gáz :(
Jah és ez lenne a DEMO?pfffff legalább be lehetne lőni az irányitást egy normális gamepadra,de nem.

Origin:Memphis79HUN

(#38) SEMTEX válasza enterlaci (#36) üzenetére


SEMTEX
senior tag

163.71Beta driver :R

...

(#39) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ki szerettem volna próbálni a demot,csak sajna nem megy :( A készítőket még kiírja (mondjuk eléggé akadozott a lejátszásuk valamiért),majd mikor bejönne a menü,akkor hiba üzenettel kidob. Érdekes,pedig a támogatott vga-k között ott van az enyémnek 1 butított változata is...esetleg valami 5let,hogy miért dob ki,mert a .exe "szabálytalan műveletet hajtott végre" üzenettel?

(#40) dragonfx


dragonfx
veterán

zsír eza gém, agyonveria colin mcrae rallyt, cska rmeélema fullba a control álítható elsz.
Amugy nekem huzott 7600gtvel 20-25 fps 1024be sm3mal 2msaa-val és high minden...picit lejjebb veszem jó elsz teljesen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41) snecy válasza dragonfx (#40) üzenetére


snecy
senior tag

Az a rossz hír hogy a fullban sem nagyon állítható.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#42) dante3


dante3
addikt

Akit kidob exe hibával:
A dvd-n levő directx javítja a problémákat, tegyétek fel! Több fórumon is ezt írták, nálam megy rendesen, úgyhogy én nem próbáltam! Sok sikert hozzá! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#43) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

szépnek szép néhány képen, de ez mi???

hááá nem teszi be a képet... na mind1
itt a kép, de ezt se tölti be

mert egy JAVA-s játék megüti ezt a szintet (jó erősen túlzok, de a többi kép nem hasonlít erre... vagy ez vmi régebbi verzióból van?)

Harrrr!!!!

(#44) joshua7


joshua7
veterán

Kipróbáltam, de az irányítás vmi iszonyú láma. Nameg jobbra-balra max 1 métert lehet kitérni, mindkét oldalon láthatatlan fal van. Ez a játék már túl arcade. Uninstall...

Semper Fi

(#45) SEMTEX válasza Ndruu (#43) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Ez vmi régi version lehet, maga a játék szerintem nagyon szép, csakhát az irányítás, és a túlzottan erős ellenfelek...Ahogy joshua mondja, túl ÁRKÁD! :)

...

(#46) aya válasza SEMTEX (#45) üzenetére


aya
addikt

Miután ténylegesen arcade sorozat, ezt nem lehet hibának sorolni.
Kb 15 éve van játéktermekben ;)
Szerintem üditö szinfolt, de nagyon be kell tanulni a játékot.
Amúgy szerintem is piszok nehéz valahol simár megvan a 30 pont valahol meg csak 22 :Y

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#47) aya


aya
addikt

Másnál is fagy néha, van csak az én gépemben van a hiba?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#48) Mezcal


Mezcal
addikt

Igen jó lett a játék. X360-on tolom. A grafika, időjárás effektek nagyszerűen meg lett csinálva.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#49) aya válasza Mezcal (#48) üzenetére


aya
addikt

Még csak 2 bajnokságot csináltam meg de addig idöjárás változás nem volt. ( esö, hó )
Már jó lenne látni egy futamot szakadó hóban , mint régen a colin-ban.
( Az uj colinbol kár hogy ezeket kihagyták! )

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#50) Mezcal válasza aya (#49) üzenetére


Mezcal
addikt

Én már túl vagyok a felén. Lesz szakadó hó. A keréknyomok, havas táj, a felhigult hó, mind nagyon komoly.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sega rally (2007)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.