Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Seagate medalist gond. sos! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Sziasztok! Tudom, hogy karácsony van, meg miegyéb, de sűrgősen szükségem lenne ''némi'' segítségre.

A történet: Nagynéném régi gépében van egy Seagate Medalist ST34311A, 4.3GB-os vinyó. Erről le kéne mentenem kb 400MB adatot (.doc, .jpg). Berakom mobilrackbe. Gép bekapcs. BIOS megtalálja, WinXP bootup, új hardver megvan, restartoljak. OK!
Reboot után winchester megvan, filesystem ''RAW'', méretét nem jelzi, betűjel ( D: ) megvan, másolni róla (értelemszerűen) nem lehet, formázni nem lehet, le van tiltva. :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) fügike


fügike
senior tag

Minek van jumper-elve? Mert ha nem jó a jumper állás - nem tudom, hogy van a konfigodban a rack - akkor gubancokat okozhat.

Boci-boci tarka!:D

(#3) Flashcash válasza anulu (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

R-studio-val vagy getdataback-el scanneld végig, hátha megtalálja a vinyón az adatokat.

Igen a rack is bezavarhat, rack nélkül közvetlenül egy külön ide kábelre kötve is próbáld meg az adatmentést.

[Szerkesztve]

(#4) anulu válasza fügike (#2) üzenetére


anulu
félisten

Masternek. A kábelen csak ez az egy rack van.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) anulu válasza Flashcash (#3) üzenetére


anulu
félisten

getdataback-et honnan lehet letölteni (if shareware!). megpróbáltam már rack nélkül is, ue a helyzet...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) _Volkovy_ válasza anulu (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Indítsd a gépet WinME vagy Win98 CD-jéről,ha az látja,már nyerő vagy..

(#7) anulu válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


anulu
félisten

Asszem alszom egyet, délutáni pihiként, utána pedig nekiesek... Lehet, h sokminden lesz ez a vinyó, csak szép és okos nem, de akkor is le kell vhogy kaparnom a cuccokat róla... :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) _Volkovy_ válasza anulu (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hajrá ;]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Seagate medalist gond. sos! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.