Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Se k300i (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) marcias


marcias
őstag

Mivel nem találtam ehhez aktív topicot, ezért létrehoztam egyet.
A kérdésem:
Van-e vkinek ilyen telefonja, és mi róla a véleménye? Esetleg van-e jobb választás hasonló árban? (22e Domino).

Steam: marcias88

(#2) Fecsy


Fecsy
tag

Szia!

Én is pont egy ilyet szereték vásárolni:C
Utánanéztem a Google-on keresztül,nekem elég jónak tünik,igaz hogy a 12MB belsö memória elég véges,dehát ilyen árkategóriában ne várjon az ember membövítési lehetöséget:D
A kijelzöjét fújják sokan,hogy milyen szar...nekem eddig SET230asom volt,ahhoz képest sztem biztos jobb....:DDD
Eredetileg úgy terveztem,hogy karácsonyig gyüjtöm a pénzt a W800i-re,de sztem akkor sem lesz 60-70knál kevesebb....:( Ráadásul egyetemistaként,diákhitellel nem biztos hogy tanácsos lenne belevágni egy ilyen drága telóba:F
Gondolom neked is az a lényeg,hogy fényképezzen,stb. Ez azért videót is tud,felvenni is,lejátszani is,és a szoftver is elég szimpi,úgyhogy sztem megéri...:R
Viszont szomorú,hogy a T-Mobile eddig 19900ért hirdette,és most hirtelen felugrott az ára....:((
Jah még külsöre is elég komolynak tünik,nekem olyan,mint egy kis ékszer:B
Ha ki akarod próbálni a telót,a Sony Ericsson hivatalos oldalán van egy szimulátor,ott simán lehet böngészni a menüjében,nekem ott tetszett meg igazán...:)

(#3) Atlantis válasza marcias (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Keresd egy kicsit jobban. :) Nem sokkal lejjebb megtalálod a mobilrészlegen.

Van egy cikk róla, így van topicja is. Egy ilyen alsó kategóriás mobilnak szerintem elég az is.

Ezt zárom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Se k300i (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.