Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 21:50:28

LOGOUT.hu

►►►ÖSSZEFOGLALÓ◄◄◄

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) *Ropi* válasza code1005 (#2400) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ezért mondtam, hogy kettétörni. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2402) DJ. Ru$y válasza code1005 (#2400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor csak látszólag megy rá a cucc.

Én megkérdezném a SAMU-t, hogy mi ilyenkor a bevált policy aztán hátha cserélik, ha bizonyítani tudod egy videóval vagy bármivel. Jobb ötletem nincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2403) Fr@nkieWilde válasza Fr@nkieWilde (#2399) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Megnéztem gépen is. Ott 124gb-ot ír. A sajátgéppel nem tudtam formázni.
Milyen programmal formázni, ha a sajátgépen belül nem tudom.
Illetve nagyon érdekes, hogy ha több gigás fájlt akarok rámásolni, akkor lefagy. Nem megy, akár az egész telefon is lefagy, nem látja utána a telefon.
Mit gondoltok?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2404) MaxxDamage válasza Fr@nkieWilde (#2403) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Nézd meg h2testw programmal is (összefoglaló)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2405) Fr@nkieWilde válasza MaxxDamage (#2404) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm.
Mind a két programhoz kártyaolvasó kell?
Telefonban lévő usb kábellel összekötve nem használhatók?
Nincs kártyaolvasóm, azért kérdem.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2406) MaxxDamage válasza Fr@nkieWilde (#2405) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen, úgy nem.
Telefonra is vannak programok, de azok nem nézik azt a kártyán, amit a h2testw progi néz, így ajánlott a program használata!
Amennyiben van SD Adaptered a kártyához, elég lehet egy laptop is (amin van SD kártya olvasó természetesen)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2407) Seth1


Seth1
tag

Van egy VIOFO A119s autós kamerám és olyan problémám van, hogy bekapcsoláskor mindig kiírja, hogy formázzam az sd kártyát (32gb samsung evo plus alzás vásárlás). Formáztam is a számítógépen is (fat32) és a kamerában is, de csak kiírja. Lehet ez sd kártya probléma?
Új a kamera és a kártya is. Sajnos nincs másik kártyám, hogy teszteljem abban is. Számítógépen jól működik a kártya és a teszt sem jelzett hibát (h2testw)

(#2408) MaxxDamage válasza Seth1 (#2407) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Akkor ott kompatibilitási gondok lesznek (az autós kamera részéről) és a kártya tuti jó / semmi baja. (elmondottak alapján erre következtetek)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2409) Seth1 válasza MaxxDamage (#2408) üzenetére


Seth1
tag

Értem, köszönöm. Már csak az a kérdés milyen legyen helyette. Állítólag a sandisket nem szereti.

(#2410) MaxxDamage válasza Seth1 (#2409) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

ITT van egy PH-s írás a kameráról (első oldalon a memória kártya rész is megtalálható)
Van hozzá külön "Viofo" kártya is :K 32GB , 64GB
Termék gyártói oldala / spec.

Vásárlás előtt vedd fel a kapcsolatot a gyártó Support -al és lehet tudnak segíteni....(olvastam olyat is, hogy FW Update kell/opció lehet a megfelelő memory card kezeléshez/használathoz) mint mondtam, vedd fel a kapcsolatot a Support-al, vagy nézd át részletesen a termék FAQ részét. (biztos lesz megoldás)

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2411) Seth1 válasza MaxxDamage (#2410) üzenetére


Seth1
tag

Köszönöm :R

(#2412) Fr@nkieWilde válasza MaxxDamage (#2406) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Noh beszereztem közben egy ilyesmi usb - micro sd adaptert. Nem Kingston, mint a képen, hanem valami noname kulcstartós cucc.

Így sikerült leformáznom az ajánlott formázóval, a számítógép 124 GBnak látja.
Aztán elkezdtem futtatni a h2testw programot, most azt látom, hogy a fenti usb adapterrel 7,5mb-ot ír másodpercenként.
Kérdésem ez normális-e így ebben az adapterben, illetve, hogy hagyjam-e végigfuttatni mind a 124gb-ot?
Ez kb 4 órás mutatvány.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2413) DJ. Ru$y válasza Fr@nkieWilde (#2412) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt adapter határozza meg a sebességet valószínűleg. Szóval a noname miatt fos a sebesség.

A h2testw-nek pont az a lényege, hogy végigfuttasd, ajánlott.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2414) MaxxDamage válasza Fr@nkieWilde (#2412) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Jah, futtasd le és a végeredményt osszad meg itt (kép formában)
A kártyán nem vettél eszre semmit? Általában a színe nem olyan mint amilyennek lennie kéne (ha nem eredeti) :D
Ha használt kártyát veszel, jól tanuld meg, hogy a h2testw-vel kezded. ;)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2415) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen, én is arra gondoltam, hogy az usb adapter a szűk keresztmetszet a sebességet tekintve.
Végigfuttatom, aztán megosztom mit hozott ki végeredményként a program.
Én eddig használtam már pár memóriakártyát, de soha nem használtam az általatok ajánlott programokat, mégis működtek hiba nélkül. De most lehet, hogy tényleg egy normális formázás kellett neki.

Pontosan ilyen az én sd kártyám is (színre is, képre is, adaptere is ilyen, csak doboz nélkül vettem, szóval a felirattól kezdve minden stimmel az enyém és a képen látható között): [link]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2416) MaxxDamage válasza Fr@nkieWilde (#2415) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Akkor az nem mai darab / gyártás már :B
Ha géppel tudtad formázni / egyéb műveletek, akkor a teszt eredményt várjuk meg és többet tudunk :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2417) Fr@nkieWilde válasza MaxxDamage (#2416) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Noh, hát finoman fogalmazva is át lettem b@szva...
Ez lett a végeredmény... Elég gáz, hogy valakinek pár ezret megér a becsülete, úgy hogy megadja az egyik beazonosítható adatát (telefonszám), használ vibert és kép is van fent, valamint a saját teljes nevével van fent a facebookon is, ahol természetesen minden releváns infó megtalálható róla (hol dolgozik stb).
Szóval ezek tudtában elad egy ilyen szart, és természetesen én vagyok szerinte a köcsög, mert nem tudom megformázni. És amúgy is nála ment hiba nélkül és tanúja van (bár azt nem tudom mire) és fenyeget, hogy elkap a haverja engem. :DDD

Én kérek elnézést.
Csak azzal nem számolt, hogy én hol dolgozom. Nem értem, hogy a csalók nem gondolják, hogy belefutnak egy esetlegesen igazságszolgáltatásban dolgozó vevőre???

[kép]
[kép]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2418) MaxxDamage válasza Fr@nkieWilde (#2417) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát igen, finoman szólva...
Pénz vissza és nincs gond (írd meg neki!)
Aztán vegyél hivatalos helyről újat és megoldva a kártya kérdés is. :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2419) Fr@nkieWilde válasza MaxxDamage (#2418) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Az lesz! :)

Köszönöm szépen a segítségeket! :R

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2420) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#2418) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem ez nagyon fura... 90 MB? Az "átírt" kártyák is legalább pár GB-osak, nem lehet itt adapter vagy bármi probléma?
Nekem ez nagyon fura.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2421) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#2420) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen!
Nekem is volt 1x egy 128-as Samu, ami valójában 8GB-os volt.
Tény, hogy ez sem jó/valós méret (hamisítvány) így pénz vissza és megoldva, ha nem fizeti vissza, akkor feljelentés megoldja.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2422) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!

Van egy 1 hónapja vásárolt sincerity-s Sandisk Ultra 16GB-os micro sd kártyám, ami egyik napról a másikra megadta magát, nem ismeri fel semmi, a gép se olvasóval, formázni sem lehet. Elvileg ezekre lifetime garancia van. Itthon esetleg van valakinek tapasztalata, hogy miként működik, visszaküldés nyilván nem játszana, mert kb duplájába kerülne mint maga a kártya... :D

Szerk: közben megtaláltam a kérdésemre a választ, az összefoglalóban^^

[ Szerkesztve ]

(#2423) MaxxDamage válasza Rison77 (#2422) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

"Szerk: közben megtaláltam a kérdésemre a választ, az összefoglalóban^^"

Akartam mondani! :R :P ;]

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2424) renaldooo


renaldooo
csendes tag

Sziasztok!

Mai nap bevizsgáltattam az sd kártyámat és 150.000 forintért lennének hajlandók az állítólagos kontroller hibás kártyámból kinyerni az adatokat ( 4gb ). Ez megoldható házilag? Mi szükséges hozzá? Esetleg aki ebben tapasztalt, az kérem segítsen!

(#2425) *Ropi* válasza renaldooo (#2424) üzenetére


*Ropi*
félisten

Csak le kell forrasztanod a NAND chipeket a panelről, betenni egy speciális külső olvasóba aminek a speciális szoftvere összelegózza a memóriamodulokban összekevert adatokat (a wear leveling miatt nem szekvenciálisan van felírva az adat). Ennek a cuccnak az értéke olcsóbb helyeken 6000 USD-től indul, de az csak az alap szett 1 éves licensszel: ehhez még külön meg kell venni az összes kiegészítőt, hogy valóban használható legyen.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2426) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Üdv, van egy Kingston 32GB micro SD kártya. Egyik napról a másikra a telefon formázást kért és a rajta lévő cuccok törlödtek.

Viszont több programmal is átnéztem, de egy deka bitet nem talál rajta. Volt anno ilyen gondom WD lemezzel, hogy másik gépre dugva full üressé vált..

Az adatoknak annyi?

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2427) MaxxDamage válasza Sanchez638 (#2426) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Meglehet... :U
Milyen telefonba van/volt használva? (Xiaomi meg Huawei telefonok esetén hallottam már ezt a jelenséget, de más fajtáknál sem kizárt)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2428) Sanchez638 válasza MaxxDamage (#2427) üzenetére


Sanchez638
addikt

Rokonomé, fejből nem tudom. De hagyom akkor.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2429) *Ropi* válasza Sanchez638 (#2426) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mindig le kell választani a meghajtót mielőtt kihúzod (akkor is, ha a telefonban van a kártya és azt dugtad a gépre), különben összekócolódhat a fájlszerkezete és ez történik (vagy valóban meghalt a kártya hardveresen).

A WD vinyó még jó eséllyel menthető lett volna szerintem, ebben a kártyában már nem vagyok annyira biztos.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2430) quart


quart
csendes tag

Van egy Memorette 32GB, microSD HC C10 kártyám. A fényképezőgépemben használtam eddig. Ha bedugom a notebook (Windows 10) kártyaolvasójába, nem ismeri fel. Ha elindítom a notebook Lemezkezelőjét, látja mint: 31,04 GB Online Kifogástalan (Aktív, Elsődleges partíció)-t, de nem tudom formázni, sem meghajtóbetűjelet adni neki.
Már többször megpróbáltam formázni a fényképezőgépemben és egy régi Samsung Galaxy ACE telefonnal is, sikeresen. De a notebook, PC mégsem "látják", nem ismerik fel.
Mit lehet még tenni? :F

(#2431) DJ. Ru$y válasza quart (#2430) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elektromos hulladék valószínűleg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2432) flash7


flash7
tag

Sziasztok,

Van egy 16GB-os "Samsung EVO Micro SDHC 1" kártyám, ami eddig egy Lumia 735 telefonban volt.
A telefont lecseréltem és a memóriakártyát szeretném másra használni.
Mindent lementettem róla, de törölni semmit sem tudok. Pedig már több mindennel próbálkoztam.

- A windows nem tudja formázni, sem gyors, sem teljes formázással. Mindig a "A Windows nem tudta befejezni a formázást" hibaüzenetet kapom.
- Próbáltam a lemezkezelővel (win7 és win10 is) és EaseUS programmal a partíciót törölni, látszólag megcsinálja, de semmi változás.
- Próbáltam intézőben és totalcommander-ben a mappák törlését (írásvédettség és minden más kivéve), ezek végig is mennek, még néha el is tűnnek a mappák, de aztán ha egy mappát nem enged törölni utána visszaugrik minden. Az addig, látszólag gond nélkül törölt összes fájl/mappa.
- Próbáltam az SD adapterrel egy fényképezőgépben leformázni. Az is lefutott, de betéve a kártyaolvasóba minden ott volt. :(((

Tönkrement a kártya? Van valami megoldás törölni az adatokat? Ti találkoztatok már ilyennel?

Üdv,
Norbi

(#2433) MaxxDamage válasza flash7 (#2432) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

Ajánlom az "összefoglaló" / Kártya formázáshoz használd az SD Formatter alkalmazást. (ez az ajánlott, nem az adott operációs rendszer lemezkezelőjén keresztül történő "megszokott" formázási mód) -->> ezzel próbáltad formázni?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2434) quart válasza DJ. Ru$y (#2431) üzenetére


quart
csendes tag

Lehet, hogy az. De akkor fotókat miért lehet rá készíteni, és a telefon is tudja tárolásra használni? Csak számítógépeken nem felismerhető és használható. Vajon miért? Esetleg javítható valami "csodaszerrel"? :F

[ Szerkesztve ]

(#2435) *Ropi* válasza quart (#2434) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pl., mert rossz a kártyaolvasód, vagy az adapter.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2436) quart válasza *Ropi* (#2435) üzenetére


quart
csendes tag

Nem hiszem, hogy mind a három notebook beépített kártyaolvasója (amin kipróbáltam), az összes elérhető külső kártyaolvasó, és a microSD kártyákhoz adott (7db) adapter is mind-mind hibás lenne. Ez szinte kizárt.
Tehát, nincs gyógymód, trükk vagy ötlet, amit még megpróbálhatnék?! :U

(#2437) flash7 válasza MaxxDamage (#2433) üzenetére


flash7
tag

Szia,

Próbáltam ezt is, csak kimaradt a felsorolásból. Végigfutott mindkettő típusú formázás, de minden megmaradt a kártyán.


Ennek mi lehet az oka?

(#2438) MaxxDamage válasza flash7 (#2437) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Akkor egy mód van hátra: lemezkezelő/kötet törlése (kártyán belül) és csináld exFAT-ra (ha ez sem sikerül, akkor kuka...)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2439) *Ropi* válasza quart (#2436) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gparted:

1. list disk
2. select disk # (itt a "#" a disk száma)
(3a. attributes disk clear readonly)
3b. clean
4. convert gpt
5. create partition primary
6. select partition 1
7. active
8. format quick fs=fat32 vagy fs=exfat
9. assign
10. exit

A 3a opcionális.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2440) fixer92


fixer92
aktív tag

Hello

Melyik a jobb választás?
SAMSUNG EVO 32GB MicroSDHC
Transfer speed: 95 MB/s
vagy
SAMSUNG EVO Plus 32GB MicroSDHC
Read speed: 95 MB/s
Write speed: 20 MB/s

Kicsit megtévesztő, hogy a sima EVO-nál csak transfer speed-et írnak, nem külön Read/Write -ot.

Kösz!

[ Szerkesztve ]

"Victory loves preparation!"

(#2441) MaxxDamage válasza fixer92 (#2440) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

Mindenképp itthon szeretnél/tudsz vásárolni?
5-6 ezerért eBay-ről tudnál venni 64GB-os Samut ami U3-as és nem U1

Milyen célra lenne véve?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2442) fixer92 válasza MaxxDamage (#2441) üzenetére


fixer92
aktív tag

Hello

Ha lehet itthon vásárolnám.
Autós kamerába menne FHD rögzítésre.
A 64GB-osok már SDXC-k, a kamera ha minden igaz csak SDHC-t támogat, ezért néztem a fenti két típust.
Azok közül meg mivel közel egy áron vannak, a gyorsabbat venném.

[ Szerkesztve ]

"Victory loves preparation!"

(#2443) MaxxDamage válasza fixer92 (#2442) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Értem.
Akkor válaszd az EVO Plus 32GB-t.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2444) fixer92 válasza MaxxDamage (#2443) üzenetére


fixer92
aktív tag

Találtam külföldi oldalon egy egész részletes összehasonlító táblázatot, ez alapján közel ugyan azt a sebességet hozták (sárgával az Evo, pirossal az Evo plus), a "write seq" és a "write ran" mérésben picivel jobbnak tűnt a sima, azért is kérdeztem, hogy melyik legyen. Viszont ha az Evo plus az ajánlottabb, akkor az lesz.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Victory loves preparation!"

(#2445) MaxxDamage válasza fixer92 (#2444) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Amiket ott látsz (listán) , azok U3 és amit tudsz venni iPon, azok U1 mind2. EVO Plus kicsivel jobb, adott célra mind2 tökéletes amúgy. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2446) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Erről van tapasztalat? Ajánlott? Nem fura, hogy nem a 2 hatványa a mérete? Sandisk 200gb

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2447) MaxxDamage válasza Seraph 16 (#2446) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

Valós méret (van 400GB-ba is) és bátran vehető.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2448) Seraph 16 válasza MaxxDamage (#2447) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi! :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2449) fixer92 válasza MaxxDamage (#2445) üzenetére


fixer92
aktív tag

Köszönöm az infót, meg is rendelem a plus-t. :R

[ Szerkesztve ]

"Victory loves preparation!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.