Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) liksoft válasza Lonsi (#25) üzenetére


liksoft
nagyúr

A döglött lovat meg megkapod Te. Bravo.

Adatmentéssel foglalkozom. Imádom, amikor megjelenik valaki, hogy iszonyúan sürgős, fontos, fenn van az élete. Vizsgálati díjat nem tud fizetni, mert nem hord kp-t. Van új 5Mp-s MMS-es telefonja, A8-al elmegy. Én töröm magam, ugrik 2 hasonló ritka típusú drive, tiszta térben sikerül feléleszteni 6 óra után, pótoljuk a kollégámmal a sérült gyári adatokat, és lejön az anyagának a 98%-a hibátlanul. Mi összesen ketten dolgoztunk 3 napot, visszahozzuk az MP3 kollekciót, sex képeket, könyvelésben 8-10 számlát. Visszaszólunk, hogy kész, nettó 100 körül (nekünk többe van, de a piacon nem lehet többet kérni érte, tehát veszteséges, de legalább az anyag és tiszta tér ára megvan), mire közli, hogy ja, talált egy mentést, meg rájött úgy sem fontos, a titkárnő meg már úgyis újrakönyvelte. És csend, eltűnik.

Zebra: Két idős hölgy áll a szélén, autóval megállok, intek, majd közlik, hogy Á, ŐK CSAK BESZÉLGETNEK, NEM MENNEK ÁT.

Hát bohócnak öreg vagyok. Ha valaki nem fizeti meg a munkámat, nem áldoz új anyagra, keressen mást! Én annak nem dolgozom! Állandóan vissza fog jönni és az én F-mal fogja verni a csalánt.

Nyugodtan olvasd fel Neki ezt a levelet, ha ténylek nem hajlandó áldozni a saját gépére, és hagyd ott. Mást nem tudok javasolni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.