Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Scsi kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sziszegő


sziszegő
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy van egy scsi 80 pin es u 320 as hdd-m 146 gb-os és azt rá tudom -e dugni egy u160 as kártyára ha használok 80/68 átalakitót?

(#2) sziszegő


sziszegő
senior tag

upppáré :)) Senki legény a gáton ?????? :(

(#3) Integra válasza sziszegő (#1) üzenetére


Integra
titán

én passzolom, nekem van egy adaptec scsi kártyám, mert a scannerem scsi csatolós, és a belső tűkre meg csak a cdrw-t dugtam rá, de az meg tönkrement bazze... yamaha scsi 2100-as napra pontosan két év után kampó:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) muad


muad
csendes tag

nekem 80 pin-es SCSI vinyóm van és átalakítóval használom.

a különbség a 68 és a 80 pin-es változat között, hogy a 80 pin-es csatlakozó (SCA) 12 lába helyettesíti a tápcsatlakozót, így lesz ''hot-swappable''.

(#5) chicken


chicken
senior tag

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogy kössek be egy scsi vinyót a túlzsúfolt házba.
Nem nagyon értek hozzá, a lemez új, és minden németül van. :( A floppyn, amit adtak hozzá van egy rakat exe file, pl start.exe, meg drhard.exe, meg inthebox.exe, a leírás meg németül van, abból sajna nem értek egy csomó mindent.

A kártya Adaptec AHA-2940U2W Ultra2 scsi kártya, van rajta egy 80 tűs csatlakozó, a kártya élén 2 darab 68-as, meg egy 68-as kifele hátra. A 80ason van egy cd-író, egy dvd-olvasó, meg egy MO optikai lemez. Ezen a kábelen már semmi hely nincs. Az egyik, kártya élén álló 68ason van 2 másik vinyó + 1 üres hely (de arra nem tudom tenni, mert akkor nem lehet sehova rögzíteni)

Mit kell beállítani? Először a scsi setupban kell állítani, utána rádugni? szóval hogy is kell ezt...
Köszönök minden segítséget szépen...

mens sana in campari soda

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Scsi kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.