Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) doc


doc
nagyúr

wow

(#1352) neduddki válasza doc (#1351) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

a defiance utan mar bizkodo is lehetnek de meg felek kicsit...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1353) leslieke válasza doc (#1351) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C Szuper hír! Csak el ne rontsák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1354) meroly válasza doc (#1351) üzenetére


meroly
veterán

:DD
Most olvasom az ötödiket.

Impossible is nothing

(#1355) leslieke válasza meroly (#1354) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hatodikat meg írja. Az új könyve pedig nemsokára itthon is kapható (talán aug 14.) és egyszerre lesz a kinti megjelenéssel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1356) leslieke


leslieke
Jómunkásember

SyFy-premierek: Haven s5 - szeptember 11., Z Nation s1 - szeptember 12., Ascension - november 24.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1357) brownus válasza doc (#1351) üzenetére


brownus
veterán

gut gut :K

(#1358) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Dave Howard Istengyilkosok - Mysterious Universe Sokat kellett várni a megjelenésre, de megérte. Szórakoztató, könnyed írás, akárcsak az előző kettő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1359) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok.

Engedjétek meg, hogy egy rendezvényre hívjam fel a figyelmeteket:

November 8.-án Ferencvárosi Művelődési Központban lesz a Hungarocon SCI-FI találkozó.
Rengeteg műsorral, érdekességgel, előadással, vásárral.
Kint lesznek a hazai Sci-Fi/Fantasy rajondói csoportok is, akik nem csak beöltözve várnak titeket (Cosplay), hanem ők is kiállítanak és előadásokat is tartanak.
(Csillagkapu, Star Wars, Avatar, Gyűrűk ura, stb.)

Még nincs minden műsor kint, de pl. a mi előadásunk címe: Avatar és ami mögötte van

http://www.hungarocon.hu/

http://www.facebook.com/events/290974841090124/

(#1360) meroly


meroly
veterán

Kaptam egy smst: 60% kedvezmény 300 sci-fi könyvre a szukits.hu-n vasárnap éjfélig.

Impossible is nothing

(#1361) leslieke válasza meroly (#1360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nem rossz akció. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1362) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sorozat készül az Alapítvány-trilógiából

Ez nagyon nagy hír! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1363) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Wanderers

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1364) Flashback


Flashback
addikt

Film és sorozat kibeszélő topik:
https://www.facebook.com/groups/scifiHUN/

Bárkit szívesen látunk!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1365) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

egy kis film pletyka:

film keszulhet Heinlein A Hold bortoneben regenyebol (The moon is a harsh mistress): [link]
a regeny nagyon tetszett, erdekes tema es a film is akar jo lehet. gondolom a Csillagkozi invazio mintajara inkabb akciofilm lesz a vege, de meg igy is nagyon erdekes lehet.

itt is nagy nepszerusegnek orvendo Tigris! Tigris!-bol is keszulhet film [link]
kivancsi vagyok hogyan oldjak meg a film vege fele a fohos erzekeinek osszekeveredeset

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1367) Gyuri16 válasza Gyuri16 (#1365) üzenetére


Gyuri16
senior tag

ugy latszik nem sok vizet kavarnak itt ezek a hirek, de ujabb nagy kedvencembol Haldeman Orok haborujabol is film lesz, Ridley Scott es Channing Tatum kozremukodesevel
[link]

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1368) leslieke válasza Gyuri16 (#1367) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arra kíváncsi leszek, hogyan valósítják meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1369) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

egy erdekes interju A marsi szerzojevel:
Adam Savage Interviews 'The Martian' Author Andy Weir

erdekes milyen kis reszletekre is figyelt a szerzo. Kiderul peldaul, hogy Weir szimulaciokat futtatott le, amibol pontosan megtervezte az urhajo utvonalat, figyelembe veve a Fold es Mars relativ helyzetet. Mivel a tortenet szerint halaadaskor a Marson vannak, igy olyan datumot kellett keresnie az indulasra, amikor a bolygok jo helyzetben vannak es az unnepi vacsorara is odaernek.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1370) brownus válasza Gyuri16 (#1369) üzenetére


brownus
veterán

köszi, este belenézek. egyre jobban várom a filmet, ha csak fele olyan jó lesz mint a könyv, már örülhetünk

(feleolyan vs fele olyan? :) )

(#1371) Gyuri16 válasza brownus (#1370) üzenetére


Gyuri16
senior tag

filmet en is nagyon varom. Remelem, hogy a foszereplo belso monologja tud majd ervenyesulni. Interju szerint PG-13 lesz, ugyhogy nyilvan finomitani kell a beszeden. Csak a humora maradjon meg.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1372) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a film nálam a várós listán van! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1373) meroly


meroly
veterán

[link]

Alexandra, -30% ;]

Impossible is nothing

(#1375) leslieke válasza brownus (#1374) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jónak tűnik!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1376) Louro


Louro
őstag

Agave kiadásában, John Scalzi újabb könyve előrendelhető.

Aki még nem találkozott vele, annak érdemes nekiesnie a Vének háborújának. Kellően humoros és szerintem (!) jól felépített univerziumot sikerült alkotnia az írónak. Bár vannak folytatásai és érezhető, hogy nem tud akkora hatást elérni, mint az első, de szerintem legalább egyszer érdemes elolvasni a sci-fi rajongóknak.

A Zoé történetétől pl. sokáig tartottam, de hihetetlen, hogy ugyanaz a sztori más szemszögből mennyire más.

Mess with the best / Die like the rest

(#1377) brownus válasza Louro (#1376) üzenetére


brownus
veterán

A Zoé történetétől pl. sokáig tartottam, de hihetetlen, hogy ugyanaz a sztori más szemszögből mennyire más. - a harmadánál feladtam :)

az új könyvét tegnap előrendeltem, kíváncsian várom

r. morgannak is mostanában jelent meg új regénye, a fekete férfi

(#1378) leslieke válasza Louro (#1376) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na végre.

Június 09 napján jó sok könyv megjelenni, hála a Könyvhétnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1379) leslieke válasza brownus (#1377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kár volt, mert jó az egész sorozat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1380) Louro válasza brownus (#1377) üzenetére


Louro
őstag

Ha olvastad, akkor nem tudom meddig jutottál de Zoé találkozása az Obinokkal és a kérése feléjük a konszu eszközért elég extrém helyzetet teremtett. Főként, hogy még serdülő leányka vs. egy nép feletti hatalom és ezt hogyan kezeli. Nekem ez és a konszuk megjelenése egy kritikus pontban nagyon hatott.

A Fekete férfi című könyvről nem olvastam, de meglesem rendelhető e a DiBook-on. A számomra kedves írókat támogatom. Anno Scalzinak is írtam, hogy már addigra 3x kiolvastam a könyveit és támogatnám, mert itthon nem volt vehető digitális formában, mire megköszönte a szándékot és azt javasolta, hogy adjam egy rákkal foglalkozó alapítványnak. Azóta már vehető a könyv digitálisan és mindet be is szereztem tisztán is.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1381) brownus válasza leslieke (#1379) üzenetére


brownus
veterán

hmm, akkor egyszer rászánom magam... (a többit olvastam, pl. a lázadás hangjait imádtam. szegény agy, ahogy kicseszett az ellenséggel, zseniális volt :D )

(#1380) Louro , korrekt :R

[ Szerkesztve ]

(#1382) meroly


meroly
veterán

Nyári olvasmány beszerezve: William R. Forstchen - Egy másodperccel később :)
Olvasta valaki?

Na jó, ez inkább posztapokaliptikus mint sci-fi.... :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1383) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek mi az oka annak hogy ezek a könyvek beszerezhetetlenek?

Dan Simmons: Endymion felemelkedése
Brian Herbert, Kevin J. Anderson: A Dűne fia, Paul

Amiatt furcsa mert mindkét esetben a sorozat többi rész beszerezhető....

Papa

Papa

(#1384) brownus válasza A_Papa (#1383) üzenetére


brownus
veterán

furcsa, még antikban se találtam őket. biztos nem nyomtak elegendő példányt!?

a simmons könyvet nyáron vettem a bookline.hun. a másikat a szellemlovasban 1-2 éve. érdemes mindkét oldalon előjegyezni őket!

(#1385) A_Papa válasza brownus (#1384) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Igen, emiatt furcsállom én is... híre-hamva nincs ezeknek a könyveknek sajnos.. a tippeket köszi! :)

Papa

(#1386) leslieke válasza brownus (#1384) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos kevesebb példányszámban adták ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.