Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sátán44


Sátán44
addikt

Enegem ezek a mai nők kikészítenek.Egyszerűen nem jó nekik semmi,ha túl sokat adsz az a baj,ha keveset az a baj.Rögtön beírom egy nemrégiben történt csajozós esetemet:

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2) Sátán44


Sátán44
addikt

Kezdet:
Lenne egy aprócska problémám,amire szeretném a tanácsotokat kérni.Szal járok most kressz tanfolyamra és tetszik egy lány,úgy érzem bejövök neki,mert mikor névsorfelolvasás van rámnéz és mosolyog a szemembe Majd vmit diskurálnak a b.nőjével,de azt nem tom mit Mikor vége van a tanfolyamnak a b.nőjével,mint akit puskából lőttek ki úgy elviharzanak.Szeretnék vele beszélni,jobban megismerni,de nem rohanhatok utána,hogy figyu már szeretnéd veled talizni,vagy esetleg beszélgetni.

Vég:
Na skacok megtörtént a randi kérés! Ki is lettem kosarazva nem fogom fel tragédiaként, majd jön másik

Szal a történet.Köszönés,mosoly,dumcsi.Mikor mentünk hazafele mindannyian akkor léptem oda hozzá és kérdeztem meg, hogy ''Ráérne e hétvégén egy kellemes sétára?'' Jött a válasz ''Ne haragudjak meg,csak barátként jövök be neki''

[Szerkesztve]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3) Sátán44


Sátán44
addikt

Sztem ez részemről egy csajozós napló lesz :D
Mondjuk lesznek még érdekes történeteim :D

Pl:

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4) Sátán44


Sátán44
addikt

Most jósoltak nekem és 99%-ban igaz , amit leírt rólam a hölgy.

Idézet:

A SZERELMED:

van itt két hölgy az egyik akit meg fogsz ismerni egy barna vagy vöröshaju lány, és az kivel szakitottál, az nem tud beletörödni abba, hogy nem lettél az ővé.számithasz fog jelentkezni valamilyen formában, de nagyon makacs term. és az anyukája segitségét kéri, de küldhet levelet is.Jön egy sötét haju lány aki nagyon fog szeretni amit még nem tudsz előre ez még, titok!Ez a lány egy nagyon jó természetü vidám, és romantikus.gyakran fogtok társaságba menni együtt, ő az aki felvidit, és lelkileg megváltozol.Sajnos ami kicsit negativ ott lesz mindig a féltékenység, kicsit bosszus leszel miatta.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5) Sátán44


Sátán44
addikt

Erre nagyon kíváncsi leszek,hogy bejön e. Olyan CUPPOST kap a jós hölgy ha bejön :C

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma iszonyatosan felidegesítettem magam,mert a szakdolgozatomhoz készített program összedölt.Egész napomat erre szántam,hogy végre újra működőképes legyen :( Ez a hülye acces kikészít,sokat szenvedek az SQL nyelvvel.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#7) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma elég jó napom volt 95kg-ból nyomtam egyet és 28kg-os kézisúlyzóval nyomtam mellből :) Szépen fejlődök :C

Holnap lesz kresz és talizok a csajjal,már ki is ment a fejemből annyi elfoglaltságom van,de azért jó lesz megint látni :P

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#8) Sátán44


Sátán44
addikt

Nem tudtam kreszre menni :O Egész nap SQL-eztem :(( Hülye program csak egyszer lenne már kész.Már nagyon kikészít :(
Jöhetne már a sötéthajú csaj,vagy a vöröske akit jósoltak ;]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#9) Sátán44


Sátán44
addikt

Szóval a kresszes csajszival most taliztam 1 hét után megint,mert szakdogimat kellett csinálnom Már nagyon hiányolt Csillogott a szeme,mikor meglátott
Elmesélem mi történt ma.Ülönk nagyban folyik a dumcsi,egyszer csak azt mondja nekem ''Kérdezhetek valamit?''
- Persze
- Emlékszel rá a múltkor utánam jöttél és ....(tudjátok a sétát kérdeztem meg tőle és akkor kosarazott ki)
- Igen emlékszem
- Hallottam valamit és szeretném tudni,hogy igaz e?!
- Mondjad nyugodtan.
- Azt hallottam,hogy te fogadásból akartál velem járni és csak meg akartál....

Na skacok ekkor néztem nagyot,mert ez nekem is új volt Kérdeztem tőle,hogy ezt ki mondta neki?!
Először nem akarta elmondani,de utána kinyögte.Képzeljétek, a srác akitől megtudtam a csajszinak a számát a többi sráccal fogadást kötött a hátam mögött,hogy X idő alatt fel tudom e szedni. Erről semmit sem tudtam és most azt hiszi,hogy én is benne voltam. Most neheztel rám rendesen.Egyszer elmondtam neki,hogy semmi közöm az egészhez,de ha nem érti meg akkor le van tudva magasról. Durcásan váltunk el.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#10) Sátán44


Sátán44
addikt

A kresszes csajszi végleg elvágódott nálam
Bemegyek a terembe illedelmesen köszönök mindenkinek,majd rájuk különös figyelmet fordítva személyre szabottan köszöntem.A barátnője aranyos volt és köszönt,de a csaj még csak rám se nézett és a barátnője is megjegyezte,hogy KÖSZÖNTEK,de mint aki leszarja az egészet magasról,a barátnője meg is jegyezte neki,hogy mennyire bunkón viselkedik. Ezek után.........
A végefele próbálta szépíteni a dolgot,de részemről PÁPÁ!!!!!!!! Kijöttem a teremből szomorú szemekkel nézett utánam. Nézhet is,mert sikeresen elhasalt!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#11) Sátán44


Sátán44
addikt

Most jöttem haza a Kunmadarasi gyorsulási versenyről! Iszonyat király volt
A stright fighter-esek meg egyszerűen istenek. Volt egy csávó,aki a motorjára erősített egy 2m magas létrát és menet közben felmászott a tetejére.
Ezen kész voltam. Volt egy másik csávó,aki meg egy vasból a motor köré csinált ívet és az volt ráerősítve.Első féket behúzta és átfordult a saját tengelye körül.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#12) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma felboszantott a kresz oktató (70 éves maradi gondolkozással) :O Kiadták a tesztlapokat és azokat kellett tölteni,majd jött az ellenőrzés.A csávó kiment a folyosóra én meg az előttem ülőtől kérdezgettem egy kresszes kérdést,majd bejött az oktató és fel volt háborodva,hogy mi ez a összeülés Egy sor pampogás mellé,hogy nem tudom mi a közösségi foglalkozás.Erre mondtam,hogy kresz kérdést beszéltünk meg,Ő erre No Comment,vagyis legyek csendbe,de kértem,hogy magyarázza már meg,hogy most mi a baj?!Erre Ő ''Látom nem érti miről beszélek''.Nem mondom hülye vok.Elkezde mondani,hogy Egom van,ez hogy jött ide azt nem tom,de folytatódott tovább az óra,majd a javításnál vki megszólalt és megint elkezdte a hülyeségét.Na ekkor álltam fel és mentem ki az óráról,elmentem inkább edzeni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#13) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma befejeztem a szakdolgozatomat és holnap adom le,remélem elfogadják.Voltam ma megint kresszen is és egész jól kijöttem az öreggel :D
Nem volt semmi gubanc. Holnap viszont kresz vizsga, most is azt tanultam.Remélem sikerülni fog :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#14) Sátán44 válasza Sátán44 (#13) üzenetére


Sátán44
addikt

Gondolkozom,hogy venni kellene vmi frankó mocit is,de még nincs meg rá a lóvé :(
Először csak ruhát kellene venni,mert ha motorom lesz utána biztos nem gyűjtök megint ennyi pénzt ;]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#15) Sátán44


Sátán44
addikt

Sikeres kresz vizsgát tettem :D :)) :D

A csajszi akire anno hajtottam pedig megbukott ;]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#16) Sátán44 válasza Sátán44 (#15) üzenetére


Sátán44
addikt

Még a tegnapi eseményhez elfelejtettem említeni,hogy Tegnap MÁJUS 4-e volt (Kedvenc számom a 4-es) Amikor kiosztották,hogy ki hova ülljön én a 4-es számú helyet kaptam. Amikor leültem már tudtam,hogy sikerülni fog :) A számmisztikában is a névszámom 4-es.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#17) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma elcsesztem az egész napot :( Lassan el kell gondolkoznom a munkahelyen is,ha nem vesznek fel.Egy a baj,hogy még mindig csak egy programozó papírom lesz és azzal nem sokat érek :O Még azt sem tom,hogy mit dolgoznék szívesen.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#18) Sátán44


Sátán44
addikt

Megismertem egy nagyon aranyos lányt a chaten és küldött is fényképet magáról,viszont mikor leírta a méreteit :O Hát marad a nyitott szemmel való járkálás :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19) Sátán44


Sátán44
addikt

Voltam edzeni,de most nagyon rosszul ment.Nem vok megelégedve magammal :( 3 * 5 (80kg) fekvenyomás :O Tavaly nyáron 105 kg-ból nyomtam egyet most ehhez képest :(( Na mind,ilyen az élet :) Majd lesz jobb is ;) Ma este menni kellene vohva,de tudom,hogy itthon fogok dögleni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#20) Sátán44


Sátán44
addikt

Már 3 napja nem írtam az én kedves naplómba :( Mondjuk nem is volt semmi különleges mesélnivalóm.Ma elköltöttem ruhára 30.000 Ft-ot,de nagyon szupi cuccosok :C Igazi menő csávó vok bennük ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#21) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma elvittem a szakdolgozatomat beköttetni,nagyon rendes kis csajszi fogadott.:) Kicsit terhes lehetett,mert pöttyett gömbölyödött :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22) Sátán44


Sátán44
addikt

Már alig várom,hogy túl legyek a vizsgákon és megkezdhessem a motor vezetést :) Már nézegetem a ruhákat is meg persze a mocikat ezerrel ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#23) Sátán44


Sátán44
addikt

''A'' korlátlan :D álmaim megvalósítása kezdődik!!!!

[kép]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#24) Sátán44


Sátán44
addikt

Nagyon sokat beszélgetek a jós nénivel és amennyi mindent megért már az életben húúúúúúú.Igaz 42 éves,de talpraesett.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25) Sátán44


Sátán44
addikt

Szép jó reggelt! ;) Végre elfogadható kinnt az időjárás és lehet menni flangálni.Kíváncsi vok ma milyen haszontalan dologgal töltöm el a napomat.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#26) Sátán44


Sátán44
addikt

Ilyet szeretnék kezdésnek :P
Honda CBR 600 RR

[kép]

[Szerkesztve]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#27) Sátán44 válasza Sátán44 (#26) üzenetére


Sátán44
addikt

VAGY
Suzuki GSXR 600

[kép]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#28) Sátán44


Sátán44
addikt

Felidegesít a mostani ATI DRIVEREK :((( Játszom a MOHAA-val erre ez a szemét driver kidob a játékból :O Nem hiszem el,h nem tudnak egy normális drivert megcsinálni! :(((

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#29) Sátán44


Sátán44
addikt

Megyek és eszem vmi finomságot,mert hamarosan megyek gyúrmázni :) kiadom magamból a hót ideget :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#30) Sátán44


Sátán44
addikt

Mekkora verekedés volt a kondiban egy 130 kg-os srác kiverte a 90kg-os gyereket,de hozzáteszem okkal!!Anyázott a srác ezt vhogy nem értékelte a másik és szájon verte azután csak a földön rugdosta.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#31) Sátán44


Sátán44
addikt

Most beszélgettem a volt b.nőmmel,de megint szeretne kezdeményezni,én viszont nem hiszem,h lenne belőle vmi.Túlságosan csendes teremtés.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#32) Sátán44


Sátán44
addikt

Holnap tanulok rendesen,mert így nem lesz meg a moci soha :)Jó szakma,sok pénz ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#33) Sátán44


Sátán44
addikt

Voltunk 11-kor gyúrmázni Zoty@ barátommal,de csak kardió jellegő edzés volt.Futottam 20 percet,de nem fárasztott le.Most délután piacozunk egyet,ebben a jó időben a francnak sincs kedve tanulni :( Inkább lógunk egy picit ;]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#34) Sátán44


Sátán44
addikt

Most néztük meg Zoty@ barátommal az XXX2-őt hát iszonyat film volt :D Ez a film ötvözi a spider man, James Bond,Halálosabb Iramban,Terminatort egyben.Tankot zúznak + anyahajó rongálás szal meg kell nézni!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#35) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma is segítettem a jós hölgynek a java, skype és a feltelepítésésben.Mostmár gyorsabban ment neki,mint múltkor (3óra volt kb) :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#36) Sátán44


Sátán44
addikt

Ma nagyon fárasztó napom volt,unalmamban felléptem a chatre és taliztam egy olyan lánnyal,aki teljesen olyan ,mint én.Ugyanolyan lökött,vicces,aranyos,imádja a motorokat,nincs károsszenvedélye,imád sportolni.Hát kell ennél több? :C

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#37) Sátán44


Sátán44
addikt

Hajjaj Csütörtökön érettségi :( Tanulok keményen remélem sikerülni fog,utána viszont irány a motorvizsga :D Elkezdem a vezetést végre.El sem hiszem min 500 cc kell mocizni. :C

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#38) Sátán44


Sátán44
addikt

Na megvolt a mai edzés is :) A srác akivel edzek készen van :D Már a gondolatából is kiűztem a cigit :DDD Én nagyon el sem fáradtam :P

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#39) Sátán44


Sátán44
addikt

Közeleg az érettségi,rájöttem,hogy egy csomó dolgot nem tok :( Pótolom befele,de nagyon gyorsan ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#40) Sátán44


Sátán44
addikt

Egész nap nem tudok belépni ebbe a szar mesn-be :( Pedig nagyon fontos lenne.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#41) Sátán44


Sátán44
addikt

Holnap nagy nap infó érettségi! Remélem sikerül ezen múlik a továbbtanulásom:)Ma délután jön Zoty@ barátom segíteni egy kicsit,sok mindent elfelejtetem.:(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#42) Sátán44


Sátán44
addikt

Túl vok az infón,nem volt olyan nehéz,de 5-ös sem lesz. :( Mostantól készülök a progeamozó vizsgára!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#43) Sátán44


Sátán44
addikt

Tegnap végre sikerült beszélgetnem a chates csajszival,felvidított rendesen :D Pont olyan hülye mint én :P Ami a legfontosabb imádja a motorokat.Nyáron venni akar ő is egy sportgépet ls eljön majd hozzám :C Tegnap azt mondta egy mondatom nagyon megfogta:
''Minek legyek együtt egy olyan lánnyal, aki iránt nem fűz különösebb érzelem,akkor inkább egyedül maradok'' Azért fogta meg ,mert ő is így gondolja.Megkérdeztem mióta van egyedül és mondta 3 hónapja :D mondtam én is :DDD -> ez tényleg komoly.Megkérdeztem még azt is Bejövök e neki? Nagyon is :Y Hasonlítok egy olyan pasira,akibe nagyon bele volt zúgva.Neki is tetszik a sportos alaktom, szal a külsővel nincs gond.Ahogy én elnéztem őt képen keresztül megérne egy próbát.Kiscit messze lakik tőlem :( Mostmár óvatos vok nem zúgok bele nagyon ;]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#44) Sátán44


Sátán44
addikt

Lassan készülök a body edzésre,viszont spurizok utána haza :D Talizni szeretnék megint a chates csajszival :B

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#45) Sátán44


Sátán44
addikt

Újra itt :) Beszéltem ma a chates csajszival és mit ne mondjak :B kezdek belezúgni,pedig nem lenne szabad :( Külön kihangsúlyozta,hogy mennyire szeret velem beszélgetni és milyen jól érzi magát velem + egy kicsit szejet :D Nem sok ideje ismerjük gymást,de érzem vmi megmozdult bennem,olyan furi rég nem éreztem. 19:00-kor megint beszélgetek vele :P

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#46) Sátán44


Sátán44
addikt

Itt volt 19-kor a drágaszág :) csak sajnos most el kellett vhova mennie :O remélem minél hamarabb visszajön :))

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#47) Sátán44


Sátán44
addikt

21:30-tól eddig beszéltem vele :) Legközelebb kedd lesz :O Na ezekután hogy fog sikerülni a progvizsgám erre még én is kíváncsi leszek :DD

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#48) Sátán44


Sátán44
addikt

Nem sikerült a prog záróvizsgám :O

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#49) Sátán44


Sátán44
addikt

Jelenkeztem ma munkára a Joker-diáknál és hadd ne mondjam mim van ki velük.Szoboszlóról be kellett mennem Debrecenbe a Jokerbe,majd elküldtek a város másik végébe üzemorvoshoz,az üzemorvos elküldött a város szívébe OTI-ba az OTI-ból kellett volna visszamenni az üzemorvoshoz,majd onnan vissza a Joker-diákhoz. Majd szétrobbbanoik ettől a mocskos rendszertől :(((

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#50) Sátán44


Sátán44
addikt

Ennyi kellemetlenséget egyrakáson :O Mi fog még következni?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.