Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Sárgul az egér oldala görgője :-S (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tommje


tommje
tag

Üdv ! Lenne egy olyan kérdésem hogyan lehet és mivel lehet megtakarítani a Lachesis görgőjét besárgult sajnos ! Hipóval nem akarok neki esni ...

Előtte volt Copperheadem és Diamondom is azoknak az oldala is sárgult meg persze a görgő

Mivel lehetne ezt helyre hozni ?

A Razer tulajok szerintem tudják miről beszélek !

Várom az ötleteket !

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#2) ngabor2 válasza tommje (#1) üzenetére


ngabor2
nagyúr

dohányzol? attól szeret sárgulni a műanyag.

(#3) tommje válasza ngabor2 (#2) üzenetére


tommje
tag

nem dohányzok :) és nem is napi 6 órát játszok !

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#4) BandiHUN válasza tommje (#1) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezért kár volt új topikot nyitni...ami jó ilyenre,az az alkohol,avagy ami még talán hasznosabb is a háztartásban tisztítani,ha veszel 1 flakon Zippo öngyújtóbenzint valamelyik 100ft-os boltban+fültisztító.
Nomeg ha "izzadós" a bőröd,gépezés előtt extra szappanos kézmosás.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Sárgul az egér oldala és a görgője.
Vagy
Sárgul az egér oldalsó görgője.

Alkoholos szemüveg törlő párnával is megpróbálhatod.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) tommje válasza ngabor2 (#2) üzenetére


tommje
tag

Így nézett ki kb az én Diamondom is sajnos :-S

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#7) tommje válasza BandiHUN (#4) üzenetére


tommje
tag

Köszönöm a tanácsot megpróbálom ! De nem fogja megmarni a gumit ?

Kipróbálom egy kicsike részen először

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#8) BandiHUN válasza tommje (#7) üzenetére


BandiHUN
veterán

a benzin nem,nekem is volt Lachesisem... :K

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9) tommje válasza BandiHUN (#8) üzenetére


tommje
tag

és te kipróbáltad rajta vagy neked is sárgult be ?:) :R

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#10) BandiHUN válasza tommje (#9) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem nem besárgulás volt,hanem a gumi kezdett forogni a műanyagon,azt kellett kitakarítani,aztán rá is ragasztottam...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11) tommje válasza BandiHUN (#10) üzenetére


tommje
tag

LOOOL Olyan is előfordulhat ?

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#12) BandiHUN válasza tommje (#11) üzenetére


BandiHUN
veterán

persze...minden egérnél a görgő belül egy műanyagkerék,arra van ráhúzva a gumi külső...évek alatt,ha szoros is,kitágulhat+a kézről zsír megy a gumi és a műanyag közé,elkezdhet forogni,avagy maga a gumi is párolog ki kézmelegre.
Egyébként az effektusra remek példák a távirányítók is,amik akkoris bekoszolódnak,ha zacskóban tartod...a gumi ott is "levet enged" kézmelegre.Persze hosszabb távon.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szvsz a fény is ludas lehet, az UV sugárzás csodákra képes, nekem nem sárgul a Copperheadem, igaz nem is dohányzom és közvetlen UV sem éri, ellenben külön topik erre nem kell, úgyhogy zárom is, keresd föl a Razer topikokat további kérdéseiddel.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Sárgul az egér oldala görgője :-S (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.