Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire memória (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gesuz


gesuz
senior tag

Néhány tapasztalat kéne nekem SAPPHIRE videókártyákról. Leginkább az érdekelne, hogy milyen memóriák vannak a sima 9700-sen?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#2) Drizzt válasza gesuz (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bár segíteni ebben nem tudok, de írnék ide egy kis történetet(OFF):
Vettem a ti4200-amat, 4nanos ramokkal XELO, Abitot akartam, vagy Innot, ezért hozattam is helyette, mert mindenki azt mondta, hogy azon 3.6/3.3-as samsung, vagy hynix van. Meg is jött mindkét kariból 1-1, s jól beszoptam:DDD, mindkét típusról 4ns hynix vigyorgott rám.
Mi ebből a tanulság?

I am having fun staying poor.

(#3) ödönke válasza Drizzt (#2) üzenetére


ödönke
aktív tag

az hogy, meg kell nézni/kérdezni vásárlás előtt, hogy milyen ramok vannak rajta? :DD

(#4) J.J. András válasza ödönke (#3) üzenetére


J.J. András
őstag

nem,hanem te menj el ,és sajátkezűleg nézd meg, ha nincs rá más mód szedesd le a RAM hűtést is, hogy megbizonyosodj róla, valóban 3,3-3,6 ns RAMok vannak rajta!
ha nem teszi az eladó, mondd meg neki, ha nem az lesz rajta, akkor visszaviszed , és feldugod a seggébe, mert megint át akart baszni!
-én ezt tenném! :)

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#5) gesuz válasza J.J. András (#4) üzenetére


gesuz
senior tag

A geb@sz az, hogy rendelésre veszem:(
Másrészről a Hynix memokról csak jó tapasztalatom (Birják a tuningot elég jól) van ha olyan lesz rajta annak már örülök is

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#6) J.J. András válasza gesuz (#5) üzenetére


J.J. András
őstag

ok,ok,de nem mindegy akkor sem, hogy te 3,3 -3,6 -4,0 ns RAMokat vezsel,mert a tuning ettől függ!!
nemde ???

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#7) gesuz


gesuz
senior tag

up

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#8) Victorius


Victorius
tag

Most vettem egy (állítólag:-) 9700-as Sapphire-t. Az eladó azt mondta, hogy 3,3-asak a RAM-ok rajta.

Semmiféle hűtés nincs ezeken a memóriachipeken. Lehet, hogy engem igenis átb*tt a boltos? Vagy nincs rá szükség?

Szerintem így nemigen lehet húzni ezt a kártyát. Tehetek a RAM-chipekre utólag hűtőbordát? (Ez a kis beruházás még megérné!) S ha igen, mivel ragasszam fel?

(#9) J.J. András válasza Victorius (#8) üzenetére


J.J. András
őstag

van egy csomó cikk, és hozzászólás, keress rá, és mindenki leírja, hogyan csinálja a ''házi RAM hűtést'' !!
vegyél ennyi fáradságot,mert én is fáradt vagyok, és elég nyügős így másnaposan!
csocs

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#10) beeboy válasza Victorius (#8) üzenetére


beeboy
addikt

rá van általában írva, hogy mennyi
ha megvan, 1000 osztva az időzítéssel, és *2 (ddr)
eddig húzhatod, ezt alapból tudnia kell, eddig nem kell hűtés

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire memória (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.