Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Samsung yp-u1,yp-t6 és yp-c1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) k.i.l.l.e.r.


k.i.l.l.e.r.
csendes tag

Hello, én 2 hete vettem egy YP-U1X-et nagyon eltalálták, király a hangzása is nincs benne FM de engem az nem igen érdekel az akksiját tesztelgettem nekem ha 1 nap folyton hallgattam akkor 13,5 órát bírt, viszont normál módban (nálam a ''normál mód'' azt jelenti hogy egy nap kb:5 órát hallgatom) úgy 3 napot bír de nekem elég mert nem kell bele elemet venni csak rádugom a töltőre és már tölti is!

A menüje is szép, szeretem mikor egy lejátszóba fehér a háttér világítás és fekete a szöveg, általában a nem színeskijelzős Samsung mp3 lejátszókba (pl: U1, C1, T6, MT6)
ilyen a szín összeállításés sztem nagyon eltalálták!!!!!!!! :C

másfajta mp3-maknak általában kék vagy piros esetleg zöld a háttér de sztem ez a fehér a legjobb!!!!! :C azért is mert jobban olvasható. Na meg 4 soros a kijelző (több minden elfér rajta)

nagyon király kis gép!!!!!!


Mi hogy a kezelhetősége??? Kíváló!!!!!!! :DD :DD


Király hangzása van még max. hagerőn sem recseg és megkell hagyni jó hangossan tud szólni!!! :C

Az ennyi pénzért 512MB-os lejátszót, ami rohadt jó, nem igen tudtam volna venni!!!! :C




Azt mondom megéri megvenni!!!

[Szerkesztve]

Do you speak Hungary? Bocs de nem beszélek magyarul!

(#2) Pompi válasza k.i.l.l.e.r. (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mondtam, hogy nézz körül mielőtt topicot nyitsz ;)

Az egy dolog, hogy a topic címéből nemnagyon derül ki, hogy egy MP3 lejátszóról van szó, másik dolog, hogy ez a Multimédia címszó alá való lenne. De csak lenne, ha már nem lenne már olyan topic ami velük foglalkozik:

Samsung mp3 lejátszók [link]

Szerk: most nézem, hogy oda is irogatsz... akkor meg pláne nem értem minek ez a topic?!


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#3) parandroid válasza k.i.l.l.e.r. (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem, ketten is kértünk a kereső használatára, és hogy ha találsz olyan témát, amilyet nyitni szeretnél, akkor ne nyiss még egyet. Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Samsung yp-u1,yp-t6 és yp-c1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.