Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsebröfi


Zsebröfi
tag

Sziasztok!
Köv. lenne a problémám:
most vettem egy samsung spinpoint sp1213N 120Gigás vincsit, mindenhol látom, hogy ATA 133 (ultra DMA 6) de nekem az istenért se ismeri fel ennek, csak ATA 100-nak (UDMA 5) :( ! A konfig: Abit NF-7S nforce2 ultra400 chipes lap+1700 xp(olyan 3100+ körül megy most :) + 512 ram,... Legújabb nforce driver (5.10), winxp pro hun, SP1-el. Primary IDE-n van masternek jumperelve.
Ötletek?

Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj, nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod......de próbálj meg csak egyszer szellenteni.

(#2) gesuz válasza Zsebröfi (#1) üzenetére


gesuz
senior tag

Én minden hol 100 nak látom.

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#3) Zsebröfi válasza gesuz (#2) üzenetére


Zsebröfi
tag

Hmm... pedig ez ata-133-as
http://product.samsung.com/cgi-bin/nabc/product/b2c_product_detail.jsp?prod_id=SP1213N
ott van, ata-133 kompatibilis

Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj, nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod......de próbálj meg csak egyszer szellenteni.

(#4) Zsebröfi


Zsebröfi
tag

És ha sata-ata átalakítót rátenném? Talán akkor rendesen látná! Ma du. ezt próbálom.

Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj, nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod......de próbálj meg csak egyszer szellenteni.

(#5) Zsebröfi


Zsebröfi
tag

Topic zárható, megoldottam!

Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj, nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod......de próbálj meg csak egyszer szellenteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.