Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung spn1213 120 giga 8 mega kess... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) danzi


danzi
tag

sracok, szerintem ez most a legidealisabb vetel, mi a velemenyetek? Kicsit borsos az ara, de 3 ev gari, elvileg halk is.... van vkinek mar ilyen? esetleg a nagyobb 160 gigas testvere, de az mar arban sok imho... :U

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#2) marcee válasza danzi (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nem tudom, miért kellett ennek külön téma? Az előző ilyen még nincs egy órás sem.
Maximum a megbízhatósága lehet kérdéses, de arra senki nem tud neked válaszolni.
Otthonra jó lesz.

\m/

(#3) danzi


danzi
tag

bocs ha mar volt ilyen, figyelmetlen vagyok, akarhogy guvvasztom a szemeimet, mint 1 luki nyuuul :D :U :)

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#4) neduddki válasza danzi (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

nehany meres a aljan meg a masodik tetejen...
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=33234&arc=f[/L]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) drpele válasza danzi (#1) üzenetére


drpele
senior tag

ha 3 év garos winyó kell akkor gondolkozz el a hitachin is, nekem bevált...
a 7K250 halkabb, gyorsabb, mint a samsung és a 8mb cache-el szerelt változatot 3 év garral adják (bár láttam már 3 év garosat 2mb-osból is)

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#6) Márton válasza drpele (#5) üzenetére


Márton
nagyúr

Hitachinak max. eleresi ideje jobb a Samsungenal, olvasasi sebessege nem - legalabbis azon tesztek alapjan, amiket en eddig neztem.

Melyik ma a leghalkabb 7200-es vinyo?
Barracuda kilove a kikapcsolhatatlan hatter-seekeles miatt.
Samsungnal magasfrekvencias visito hang van (nem tudom ez zavarobb-e mint a seagate fele seekeles), hitachinal pedig valamifele ''macskanyavogas'' fele hangrol olvastam.

Mi az igazsag?

(kerdem en, akinek 1800rpm-en jar a prociventije, es a tapot 2 db 7v-os venti huti, keretik ezeket figyelembe venni!)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7) Márton válasza Márton (#6) üzenetére


Márton
nagyúr

Esetleg maxtor acoustic managment-tel?

De akkor meg esik a sebesseg :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung spn1213 120 giga 8 mega kess... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.