Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bugika


Bugika
csendes tag

Tudnátok segíteni ezzel kapcsolatban mert már nagyon idegesít ez rezgés.Egy hónapo mindössze a vincsi....
Köszi előre is!

(#2) Bugika


Bugika
csendes tag

Meg kicsomaglásnál kerreg mint a barom.Pedig aszonták hogy ez egy halk vinyó...

(#3) micro válasza Bugika (#2) üzenetére


micro
addikt

Csekk disz áut: Bővebben: link

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#4) Bugika


Bugika
csendes tag

De különben a samsung mi a rákért rezonál? Másik típusnál nem tapasztaltam...
És mi ez a hangos kerregés kicsomagolásnál?

(#5) biga válasza Bugika (#4) üzenetére


biga
senior tag

Főleg a vékonyabb lemezböl készült házak erősítik fel a rezonanciát. Gumialátét, vagy ilyen gumis vinyótartó megszünteti a problémát.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6) Ben Cseng


Ben Cseng
tag

Épp most vettem néhány órája, mert a másik vinyóm bedöglött. Szóval rezonál, pedig a winyó gumihuzalra van felfüggesztve, nem érintkezik a házzal. Pedig pont a csendessége miatt döntöttem a Samsung mellett.

(#7) Ben Cseng válasza biga (#5) üzenetére


Ben Cseng
tag

Frászt szünteti meg, itt lóg a házban gumin, mint Csollány gyűrűn oszt mégis rezonál. ;] :((

(#8) Bugika


Bugika
csendes tag

Ja de bocsesz a vinyó mobilracakban van.Akko mi legyen kibéleljem azt valamivel vagy mi ?

(#9) Bugika válasza Ben Cseng (#6) üzenetére


Bugika
csendes tag

Pedig pont a csendessége miatt döntöttem a Samsung mellett.
Ezt mondom én is báttya és mégis rezonál szal a faxom ki van a Samsunggal...

(#10) Ben Cseng válasza Bugika (#9) üzenetére


Ben Cseng
tag

Nem sz@rakodtam, lecseréltem a vadiúj Samsungomat egy ugyanolyan Maxtorra mint amim meghibásodott. A zúgás teljesen megszűnt. Sajnos csak 80 Gb-os Samsung volt olyan übersilent, hogy a légyszellentést is hallani lehetett a szobába, ez a 160-as egy nagy rakás ....

(#11) nRu3 válasza Bugika (#9) üzenetére


nRu3
addikt

Én két honapig türtem a samsungot:O egy kicsitt a rezonálását meguntam és a kisérletezést hogy halkithatnám ell ,hát egy megoldást találtam kicseréltem egy hitachi-ra , és ez végre csendes:DD:DD:DD

Amikor vettem az egyik boltba nekem is a samsungot ajánloták mert hogy csendes ....... na de nagy FxxZ voltam. Ma viszont a hitachi vinyot vettem a boltos bácsi mondta a samsung vinyok komolytalanok , és megnyugtatott hogy ezel megleszek elégedve :C

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) forceberg válasza Ben Cseng (#7) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem megszüntette a rezonálást a gumibak. Jól kell elkészíteni, jó anyagból!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13) forceberg


forceberg
veterán

Ja, nekem Sp1603N van + Sp1614C. A C-s az SATA...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14) Ben Cseng válasza forceberg (#12) üzenetére


Ben Cseng
tag

A gumiszalag-felfüggesztésnél nincs jobb.

(#15) app__


app__
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit off, de jobb, mintha új topicba írnám...
szóval, volt eddig egy Samsung sp1614n vinyóm. Tetszett, meg vagyok vele elégedve, ezért vettem még egyet. A két vinyó a primary csatornán osztozik. A gondom az, hogy indulásnál az alaplap az új vinyó berakása óta a régit Samsung sp1604n-ként azonosítja. Azaz 2 mb cache-el. Ez miért lehet? Az ide kábelt már kicserélem, és a régebbi vinyót már teszteltem egy másik alaplapban is...
Az alaplapom: Gigabyte GA-7N400L

Előre is köszi

appwraith

He who seeks that, which cannot be found, must look inside himself for further guidance... or look harder

(#16) tuskooo


tuskooo
addikt

Csak az tudnám hogy miért állitják, hogy halkak, miközben ennyi ellenpélda van...

(#17) ody42 válasza app__ (#15) üzenetére


ody42
senior tag

tedd külön ide kábelre, szerintem

(#18) ody42


ody42
senior tag

nem tudja valaki, hogy a különböző AAM módokkal mennyit lehet csökkenteni a vinyó hőmérsékletén?

(#19) ody42 válasza ody42 (#18) üzenetére


ody42
senior tag

na, akkor megválaszolom a saját kérdésemet, leraktam az AAM-et quiet módba a HUTIL-lal, most pár fokkal(5-6) hidegebb a vinyó, de sokat nem számít. Ja, és került rá egy Spire Lionstream CPU hűtőborda is,venti nélkül :)

mod: sőőőt, most hűlt vissza a vinyó, van az 10 fok is! :C

[Szerkesztve]

(#20) Zoller34 válasza Bugika (#1) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Nekem nem rezeg , de kiba lassú :(
a 80gb-os Seagate barracuda vinyóm jóval gyorsabb .

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#21) Zoller34 válasza tuskooo (#16) üzenetére


Zoller34
aktív tag

az enyém halk , csak nagyon lassú

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.