Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HunyadyG


HunyadyG
csendes tag

A téma címéül egy manapság még nem annyira elterjedtnek mondható telefont választottam. Egyrészt az a célom, hogy ezzel a fórummal a telefon népszerűségét megnöveljem, másrészt pedig, hogy ha valakiben kérdés merülne fel ezzel a telefonnal kapcsolatban, fel tudja tenni azokat, hogy utána vagy én, (mint a fórum megnyitója, és egy ilyen típusú készülék tulajdonosa) vagy más hozzászóló, aki tud, válaszoljon rá.

Kíváncsian várom a kérdéseket:
HunyadyG

(#2) Sasos


Sasos
senior tag

Akkor legyek én az első...

Telenornál a feketére 8/1GB a RAM/ROM, míg fehérnél 4/1GB. Ez feltételezem csak elírás a telenor részéről, mert a Samsung szerint 8/1 mindkét szín esetén. Jól gondolom, hogy nincs különbség a két szín között?

(#3) HunyadyG válasza Sasos (#2) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Igen csak elírás. Viszont nekem a szabon felhasználható hely 4-4,5 gb.

(#4) Sasos válasza HunyadyG (#3) üzenetére


Sasos
senior tag

:R

Gyereknek lesz a telefon, remélem a maradékkal elboldogul 1-2 évig. Fényképeknek, egyebeknek meg kap egy Micro SD-t.

(#5) HunyadyG válasza Sasos (#4) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Nekem most 22 db játék van rajta amik között több száz megásak is vannak és így van még egy giga szabad helyem, úgyhogy biztos elég lesz. Ráadásul át lehet tenni őket sd kártyára...biztos elég lesz. Szerintem 1-2 évig biztos kibírja. Előfizetése van? Csak mert nekem egy alap előfizetéssel amim előtte is megvolt 24×havi 1990 ft és "ingyen" megkaptam.

(#6) Sasos válasza HunyadyG (#5) üzenetére


Sasos
senior tag

Igen, előfizetés mellé néztük ki. De itt valószínű csomagváltás is lesz, hogy némi adatforgalom is legyen benne. A smarttarifa extra 1-et gondoltuk kezdésnek, amivel on-line 23 989, boltban 25 989 lenne.
Akkor biztos a gyerkőc is elkaristol vele egy darabig. :K

(#7) Sasos válasza HunyadyG (#3) üzenetére


Sasos
senior tag

Utánakeresgéltem kicsit, és elvileg volt/van belőle gyengébb kiadás is LINK. Így az is lehet, hogy a telenornál a fehér valami régebbi/gyengébb széria.

(#8) HunyadyG válasza Sasos (#6) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Nekem Fun S van 50 mega nettel utána meg korlátlan (lassított de használható) ha van otthon wifi nem érdemes nagy adatforgalmút venni. Emellett fokozottan olcsó percdíj és havi 3000 ft lebeszélhető összeg

(#9) Sasos válasza Sasos (#7) üzenetére


Sasos
senior tag

Csak a pontosság kedvéért: Valóban elírás volt a Telenornál, és mind a fekete, mind a fehér 8/1GB ROM/RAM. :K

(#10) Szöle


Szöle
csendes tag

Sziasztok!

Lenne két kérdésem:

1. Mi a különbség a G313 és a G357 között? (mármint kinézetre, paraméterekre, a digitizer cseréje miatt)
2. Egyben kapcsolódik is: sikerült beroppantani a digitizer üveget és azt cserélném le (megoldható? úgy tudom, hogy nincs egybeépítve az lcdvel, hanem csak fölé ragasztva mint a korábbiaknál)

Köszönet!

[ Szerkesztve ]

OctalCore AMD FX-8120, 3423 MHz (17 x 201);Gigabyte GA-990FXA-UD3; Kingston KHX-1600-C9D3K2/8G; Gigabyte Radeon HD 6850;Raptoxx 600 classic

(#11) HunyadyG válasza Szöle (#10) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Annyi különbség van, hogy eredetileg a Samsung a G313-nak adta az "Ace 4" nevet, de paraméterek meg specifikációk kapcsán nem állta volna meg a helyét, így átnevezték. A G357FZ most szeptemberben jött, ki vagyis fél évvel fiatalabb a G313-nál. Kijelzők terén nem vagyok otthon, ebben a témában nem tudok segíteni.

(#12) Gabóca


Gabóca
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Samsung Galaxy Ace 4 sm-g357FZ-t. Szeretnék venni egy képernyővédő fóliát hozzá.
Az interneten kinéztem egyet, de ott csak Samsung Galaxy Ace 4 g313-hoz való van.
Az a kérdésem, hogy a képernyővédő fólia egyforma-e hozzájuk?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) HunyadyG válasza Gabóca (#12) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Nem egyforma. De én a győri Árkádban tudtam már szerezni egy gsm boltban.

(#14) Gabóca válasza HunyadyG (#13) üzenetére


Gabóca
csendes tag

Köszönöm, akkor inkább másikat, hozzávalót keresek.
Gabóca

(#15) ahdgy


ahdgy
csendes tag

Sziasztok. Beállok én is az ace 4 tulajdonosok táborába. Egyenlőre szokatlan, mert én eddig Nokia e52vel voltam. Nagyon új még nekem, de majd belejövök

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.