Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20332) gyulank válasza sphe (#20330) üzenetére


gyulank
addikt

Én részben azért választottam ezt a telefont, mert hosszabbnak kéne lenni a használati időnek.
Használtan vettem, amióta megvan, nem bírt ki egy napot többórás zenehallgatással, de az akkun SAMSUNG van. Ám, ha jól veszem ki, te azt mondod, hogy az utángyártott 2x jobb az eredetinél.
Amúgy a számítógépről sose töltődött, csak annyit, hogy ne kapcsoljon ki, de az se sikerül mindig. A töltőjéről gyorsan feltölt, legalábbis a géphez, vagyis a sose feltöltéshez képest mindenképp.
Na, de én is Turkót használok már vagy 6-ostól, és a töltési módszerem se változott, mégis csak a 10.2 felrakása óta jelentkezett. De a másik lehetőség, hogy a merülés érzékelés, azért írtam úgy, hogy azt hiszi, mert érdekes szintkülönbségeket tud kijelezni pl. egy ki-be kapcsolás után a bekapcsolt állapothoz képest, szóval lehet, az akku fel van töltve csak azt hiszi, nincs, és innentől mindegy, csinálja amit akkor kell mikor le van merülve. Múltkor megnéztem a legutóbb linkelt droidot, azt írták, néhány kártyával nem kompatibilis. Telenorral próbálta valaki?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.