Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#244) DJGABI


DJGABI
addikt

Üdv!

Tegnap óta én is büszke NP300E5Z-S02HU tulaj vagyok, bár próbálgatni eddig nem nagyon volt alkalmam, többek között a WD vinyó "hiba" miatt: [link] A többi NP300 tulajnak is csak ajánlani tudom nézzen rá HDSentinellel (vagy akármivel ami tud SMART-ot olvasni) a merevlemezre, hogy érintett-e. A megoldás pedig: [link]

Összességében amúgy tetszik, korrekt gép. Végre matt kijelző, ez nagyon bejött. Az i3 bivalyerős, az integrált HD3000 alap cuccokra bőven elég, a GT 520MX-et még nem volt alkalmam használni, majd játékokban ad egy kis plusz erőt. Akksiról néztem, olyan 4-5 órát sikerült kihoznom eddig belőle netezéssel. Bár még csak az első töltés-lemerítés volt meg, illetve bekapcsoltam ezt az akksi élettartam hosszabbító cuccot (korlátozza, hogy csak 80%-ig töltse a telepet). Az Fn gombok tényleg érdekesen reagálnak, bár inkább csak boot után lassúak (szoftveresen vannak vezérelve, gondolom amíg nem indul el a megfelelő program addig semmi nem megy), ha betölt a rendszer akkor már egyből megy minden. Egyelőre ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.