Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antigabo


Antigabo
tag

...avval a könnyed érzéssel nyitom ezt a témát hogy nem ide való, nem szép, nem jó , nem helyénvaló, és alig várom hogy egy PH nagyúr-moderátor pimaszságom miatt rendre utasítson ahogy ez történt az elmúlt években még mindig.
De
mivel a téma címével kapcsolatos találatokat nem kaptam ezért IDE irom MOST
már régóta jeleztem hogy adat halászattal öszzefüggő történéseket észlelek a gépemen
a birkák megnyugtattak hogy ez csak a javamat szolgálja
mármint hogy az én gépemet úgy használja bárhol, bármi, bárki ahogy csak akrja hisz ez csak
az én érdekeimet szolgálja - például rendezi az adatokat...stb... :B
ma folyamatosan erősödő hűtő ventillátor hangok mellett felfigyeltem arra hogy a Samsung magician SSD-rendszer program 25 %- ban használja a CPU-t...
a következőt találtam ezután angolul : TESSÉK
... a csávókám az FBI-hoz fordúlt, én meg csak leírom ide, mert ráérek, és megnyugtatom magamat hogy
ez megerősíti az általam tapasztaltakat és talán mégsem vagyok olyan hü-ye ...
Az Apple után a Samsung utáltatta most meg magát nálam - hisz ő is adatgyűjtéssel foglalkozik nagyüzemben !
Kérdés már csak az hogy akkor ki nem ?
Ezen kívül mire való még a számítástechnika ? :((
szépen csomagolt trójai adatgyűjtögetések :o

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#2) Antigabo


Antigabo
tag

...a háttérben ténykedő program kikapcsolása után a CPU használat egyből visszaesett 25 ről 1 %-ra
a gép hőmérséklete pedig 25 fokkal csökkent csak ...
igen vírus van a gépemen ezt éppen a Samsungék gyártották !
ésa többi... :(((

Nem is értem hogy vehetem arra a bátorságot hogy azt gondoljam hogy az én saját erőből összegyüjtött , saját pénzből megvásárolt gépeim erőforrásait ne más használgassa már sutyiba, vagy éppen nyílitan mert épp most mindenki ezt csinálja ez a divat !?..
Az internetnek lassan annyi
és még csak 2015 van...

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#3) beni26k válasza Antigabo (#2) üzenetére


beni26k
csendes tag

Nem tudom, nekem amióta megvan az ssdm, azóta fent van és soha nem tapasztaltam megnövekedett processzoraktivitást. Üresjáratban 1-2% a kihasználtság, TCPView programmal is figyeltem a dolgokat, nem láttam semmi szokatlan ki-/bemenő forgalmat.

(#4) kraftxld válasza Antigabo (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs kicsit üldözési mániád?
Nyugodtan ess neki process monitorral, tcp view-el, meg IDA Pro-val a magician-nak, és nézd meg, hogy csinál-e valami olyat amit nem kéne.
Én már kb 100 gépre raktam fel, senki se szólt, hogy szétenné a procit vagy a memóriát.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) Antigabo válasza kraftxld (#4) üzenetére


Antigabo
tag

Hahhahaha - és akkor ez ??? ezt is képzelgők írták ?
Nem csak nálam jelentkeznek hasonló problémák - mind evvel, mind más háttérbe egyszercsak észrevétlenül meginduló, dolgozgató, és megmagyarázhatatlan folyamatokról beszél sok MEGFIGYELŐ - amire te - ti észreveszitek akiknek minden jó addigra lehet hogy már nem tudsz megkövetni !..
Jeleztem vmit -
az észrevételemet.
nem mai a dolog.
és a számítástechnikát se ma kezdtem.
Amikor már itt is azért blokkolnak mert felszólalok az arcomba ömlő reklámáradat ellen - akkor nem kell csodálkozni a többin se...
az csak egy etikai kérdés - meg ez is - de van aki nem akarja hogy érdekelje adolog a többieket...
Számomra világosan látszik a számítástechnika az embertömegek nagyobb mertékű és alaposabb manipulációjára lett kifejlesztve - más azt hisz amit akar. :R
Vannak vallások ahol pl. a gyilkosságot sem tartják etikátlannak.
Ölni nem lehet a mai eszközökkel - még
vagy még nem tudjuk
idő kérdése

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#6) Antigabo


Antigabo
tag

Esetleg akinek a REUTERS név mond valamit és tud angolul vagy meg tudja nyomni a fordítás gombot az tovább álmélkodhat EZEN.
Ezt én mondom keleti parasztgyerek aki nem terrorista, de azért tudhat vmit...
több mint egy éve figyeljük ezeket a jelenségeket - és az hogy csak most írják le...

Mindenki nyugodjon meg ! :Y

Ez van !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#7) kraftxld válasza Antigabo (#6) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jöhet a wireshark log, hogy pontosan mit is küld a Magician kifelé, meg a forráskód részlet amit megfelelő cuccokkal ki lehet bontani a firmware-ből, meg a magician telepítőjéből vagy a hozzá tartozó DLL file-okból.
Amíg ez nincs, addig nyugodtan társalogj itt: [link] :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) Carasc0 válasza Antigabo (#6) üzenetére


Carasc0
őstag

Használj Unixot! Ne aggódj, onnan már nehezebb lopni az adatokat, legyenek azok akárhol is...Úgy kb ennyit ér a Samsung és társainak rejtett firmware kódja.... ;]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9) Antigabo válasza kraftxld (#7) üzenetére


Antigabo
tag

Ezek szerint te nem tudod elfogadni /feldolgozni azt hogy nálam és nálad is sokkal okosabb emberek az én felvetésemet már tényként kezelik és részletesen publikálták !?
Megkérsz arra hogy én elemezzem ki és publikáljam és közben újra ki lett jelölve hogy hol szólhatok "addig"... ??
ITT elég alaposan már megtették helyettem is - köszönöm !

átirányítsuk a Kaspersky-t is a teóriások táborába ? :B

minden csak teória

...és ha új trükköt nem csinálsz - holnap jön egy te-óriás...

lallala

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#10) kraftxld válasza Antigabo (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Még mindig várom az okosok által közzétett szakmai cikket a Magician témáról ami legalább ilyen szintű legyen mint pl a D-Link [link] cucc nemrégről.
Addig hagyom hagy lélegezd a chemtrail gőzt :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) Antigabo válasza kraftxld (#10) üzenetére


Antigabo
tag

Na - akkor tehát van ilyen !?

Oké akkor lásd feljebb a linket ! ;) 17.oldal

minek kéne még chemtrail ?
fuldoklunk már a összes többitől is.

Rájöttünk nemrég a flightradar24 által hogy amióta ukrajnában baj van
azóta a legforgalmasabb London - Dubai légihíd alatt csodálkozgatunk hogy nem múlik a köhögés...

konkrétan

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#12) VIPowER válasza Antigabo (#5) üzenetére


VIPowER
senior tag

Igen, én is észrevettem a minap hogy valaki tölteni akarja tőlem a Taylor Rain-es videókat. Természetesen hamar rájöttem hogy az NSA az, tudod az a backup cég, de én jófej voltam, és küldtem nekik letöltési linket hogy ne az én sávszélemet nyírbálják.

[ Szerkesztve ]

(#13) Antigabo válasza VIPowER (#12) üzenetére


Antigabo
tag

Jó fej vagy haver !
Te is ilyen fizetett figyelemelterelő vagy vagy csak magadat sztárolod evvel az értetlen faviccel ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#14) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Nem te oktatsz a kontento topicban is?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15) VIPowER válasza Antigabo (#13) üzenetére


VIPowER
senior tag

Magamat sztárolom. Tényleg jó fej vagyok.

(#16) Antigabo válasza gyurkikrisz (#14) üzenetére


Antigabo
tag

EZ A TÉMA SAJNOS NEM CSAK A SAMSUNGRÓL SZÓL !

Szólnak SOKAN hogy nyitva van az ajtó !
Nem csak az enyém hanem több millió emberé !
Akit ez hidegen hagy az évezze a hideget !
Csakhogy azon bejöhet még más is ! +még el tünhetnek dolgok...
Aki ezen nevet az rab-ló...
Engem nem zavar az aki ezt nem érti viszont az zavar hogy ha paranoiásnak akarnak beállítani.
miközben butácska állításomat számos és GLOBÁLISAN SÚLYOS történések / VIZSGÁLATOK támaszják alá !
NEM akarom bebizonyítani hogy ki és mit lop el tőlem mert ehhez itt SENKINEK semmi köze nincs !!
Főleg nem olyanoknak akik ráérésből, vagy fizetettként! :DDD vitatkozni jönnek ide szétoffolva evvel a lényeget, mert a tény az hogy EZ VAN.
és engem abszolúté de nem zavar az hogy ki milyen nyugodt meg hogy milyen hülyének képzel ezért engem.
Az itt okoskodók száma bőven elmarad azokétól akik Megértették EZEKET a VALÓS FENYEGETÉSEKet szerte a nagyvilágban.
Nem azért közlök itt akár mit hogy akárki kéretlenül bebizonyítsa az ellenkezőjét vagy elterelje a szót !
Ha kétségeim vannak kérdezek ! ;)

Köszike !

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#17) radi8tor válasza Antigabo (#16) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De, ez a téma Samsung Magician-ról szól.
Mivel szakmai témakör alatt nyitottad ezért erről kell szólnia.

Úgyhogy megkérlek a személyes témájú gondolataidat ne itt ecseteld!

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.