Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) tibike8 válasza mrzed (#17743) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem pl egy Samsung class10-es micro SD kártya van a tv-be amíg nem lesz más és arra megy a PVR. De csak az USB1-ben megy ahova a vinyót is kellene dugni.

(#17752) Ed Parker válasza tibike8 (#17751) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ááá,akkor az lesz ott a baj nálam is, nem az USB kulcs lassú.
Kössz a tippet, mer' én azthittem azért USB hdd mert az egy erősebb port, mert nekem volt olyan külső vinyóm, ami nem ment minden USB portrol.

(#17753) tibike8 válasza Ed Parker (#17752) üzenetére


tibike8
őstag

Nincs mit. Amúgy attól még adhat az USB1 nagyobb áramot ami a HDD-nek kellhet és lehet, hogy az a több áram ami miatt megy a micro SD is itt és a többi USB-ben meg nem. A többi USB-ben a kölcsönkapott HDD is csak úgy ment, ha kettő USB-be is beledugtam egyszerre és így kapott elég naftát gondolom.

(#17754) sityupityu válasza nightshadow (#17723) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen,már mások is ajánlották a plazmát,bár én eléggé lcd párti vagyok. A legvalószínűbb az lesz,hogy megvárom a következő modelleket ahol már talán már orvosolják ezt a bevilágítós,felhősödés problémát. Ha jól tudom vannak gyártók akik már ezt meg is tették.
Na meg ne feledkezzünk meg a képakadásokról sem ami az idei 6-os szériára szintén jellemző.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#17755) JoeYi válasza sityupityu (#17754) üzenetére


JoeYi
őstag

de arról se feledkezz meg hogy milyen piszkosul drága lesz a májusban megjelenő legújabb generáció. A D6500 320e Ft volt megjelenésekor. Most 190-ért kapni. Ugyanígy alakult az ár a C6xxx-eknek is, sejthetően így lesz az F szériával is

(#17756) InfiniteReality válasza sityupityu (#17754) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ha van erős géped, felteszed rá az SVP-t és nincs képakadás :) Amúgymeg a felhősödés nem olyan zavaró, mint az a fényképeken látszik...
Hosszú záridővel fényképezve egy homogén fekete képernyőt persze hogy foltos lesz... amikor nézed nem látszik (ha meg nagyon látszik, hibás a készülék, ki kell cseréltetni).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17757) nightshadow válasza sityupityu (#17754) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha megvárod az új modelleket, s nem akarsz nagyot bukni anyagilag, akkor kb. még 1 évig nem lesz tévéd, mert az új modellek kb. jövőre november környékén lesznek elfogadható árban (már ha nem omlik össze a világgazdaság addigra).

[ Szerkesztve ]

(#17758) JoeYi válasza InfiniteReality (#17756) üzenetére


JoeYi
őstag

én nem nagyon értem amit írsz. Az egy dolog, hogy szgéppel felsokszorozod a képkockákat, de attól a TV még mindig csak 50-et lesz képes kirajzolni másodpercenként nem? És így értelmetlenné válik az egész művelet, nem lesz folyamatosabb a kép

(#17759) BBéci válasza InfiniteReality (#17756) üzenetére


BBéci
titán

Engem baromira zavar a felhősödés és a bevilágítás. Emiatt a kontrasztarány a panel egyes részein, főként a széleken, harmada, negyede is lehet annak, amit a közepén mérnek. De létezik ennek a fordítottja is, 55 colosnál nagyobb tévéknél, amikor a közepén alacsonyabb a kontraszt, mert a LED-ek nem képesek odáig kellő erővel világítani. Ez kihatással van a színhűségre, ezáltal a képi élményre.

(#17758) JoeYi
Ráadásul a normál tévéhasználatba nem tartozik bele a PC-vel babrálás. Az emberek többsége DVD- és BD-játszót, médialejátszót, kábeltévét, set top boxot használ jelforrásnak.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17760) InfiniteReality válasza BBéci (#17759) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Engem is zavarna, ha olyan mértéket ütne meg. 1 kicsit nekem is van a panelon, de nagyon ritkán látni (ugyanis amikor full sötét a kép akkor a ledeket is kikapcsolja a TV).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17761) Ed Parker válasza sityupityu (#17754) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezt a felhôsödést észre sem veszed, ha nem direkt ezt keresed sötét szobában fekete képernyőn.
Túl van ez lihegve.

(#17762) sityupityu válasza JoeYi (#17755) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze,tisztában vagyok ezzel,nem is a megjelenéskor akarom megvenni. Tavaly a c650-et is csak novemberben vettem meg amikor már lement az ára.

InfiniteReality! Igen,ezt a lehetőséget már ajánlottad,sajna nincs ilyen erős gépem. :)
Nem a fényképekből indulok ki,ismerősöknél,rokonságnál személyesen győződtem meg hogy engem baromira idegesít a bevilágítás és a felhősödés.Egyszerűen a már a tudat hogy van,a sötét részeknél vonza a szememet. :(( Nálam ez olyan mint ha van pixelhiba a monitoron,egyszerűen hülyét tudok kapni tőle. :O De hát mint írtam a képakadás miatt is felejtős az idei 6-os széria a számomra.

Nightshadow! Ezt tervezem én is,hogy megvárom a november környékét.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#17763) Ed Parker válasza nightshadow (#17757) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A másik meg ha mindig vársz az ujra soha nem lesz semmid, mert addigra az új többet nyújt, fejlettebb teknika, és a régibe már kár invesztálni.
Mer az ember nem egy évre vesz tv-t, legalább kettőre:)

(#17764) #75912448 válasza Ed Parker (#17761) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akkor neked még nem volt felhős tévéd :)

(#17765) BBéci válasza InfiniteReality (#17760) üzenetére


BBéci
titán

Amikor full sötét, akkor nincs rajta képtartalom, tehát valóban igaz, amit írsz, de egy film sötét jeleneteiben, például a The Da Vinci Code bővelkedik olyanokban, iszonyú zavaró a sok világos folt. Egy plazmán ilyesminek nyoma sincs.
A Micro Dimming segít ezen valamennyire, azért is szerettem a D8000-t, de eszembe nem jutna olyat venni, amikor egy árban van a VT30-cal.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17766) InfiniteReality válasza JoeYi (#17758) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A filmek 24 képkocka / másodperccel mennek. A TV 60Hz-el frissít, de akármekkora is a frissítés, Te csak 24 képkockát látsz másodpercenként. Az SVP progi (és a drágább TV-k) megcsinálják azt a trükköt, hogy a meglévő képkockák közé interpolációs eljárással annyit szúrnak be, hogy a lejátszott képkockák száma megegyezzen a frissitési frekvenciával (tehát 60 képkockát fogsz látni másodpercenként).
Ez 60 "valós" képkocka, nem sötét képkockák és nem is a meglévőek lejátszása többször (aminek sok értelme nem lenne, hiszen az LCD amúgysem vibrál).
Ennek következtében finomabb lesz a mozgás, mert a meglévő képkockák közötti átmeneteket is látod, megjelenik a képen. Nyilván ezek utólag "generált" nem teljesen hibátlan képkockák, de ezt nem nagyon észrevenni, ha jó a kiszámoló algoritmus.
Annyit látsz csak, hogy a mozgás nagyon folyamatos, szinte lefolyik a tartalom a képernyőről. Másik jótékony hatása, hogy élesebbnek látod a képet (mivel több képkockát látsz, illetve egy képkockát így kevesebb ideig látsz.
A mozikép azért nem vibrál annyira, mert a 24 képkocka / másodperces filmet 72 képkockával játsszák le (minden képkockát 3x egymás után villantanak fel, ráadásul közöttük mindig elsötétül a kép egy rövid időre). Ettől még nem lesz folyamatosabb a mozgás, de egy kicsit élesebbnek látod a képet, és nem látod annyira vibrálónak a képet.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17767) InfiniteReality válasza BBéci (#17765) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Végignéztem a Da Vinci Code-ot és nem volt zavaró jelenség. Tudom hogy van felhősödés, azt is hogy hol, de mivel nem olyan erős a mértéke, engem nem zavar :)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17768) BBéci válasza InfiniteReality (#17767) üzenetére


BBéci
titán

Sharp 635-ön és 830-on kifejezetten zavaró volt a Da Vinci közben, igaz, töksötétben néztem, mint minden filmet.

Nem árt megemlíteni, hogy a legjobb tévék négyszerezve, 96 hertzen képesek lejátszani a 24p filmeket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17769) Ed Parker válasza #75912448 (#17764) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mindegyik az, jó nyilván látszik, de ez picit olyan mint a pixel buzerálás,amikor 100%-on nézel egy képet pc-n, de kinyomtatva papírra nem veszed észre.
Egy tenyérnyi foltom van a képernyő alján, nem tudok mit kezdeni vele.
Az nonszensz hogy kihozatok a raktár ból 5 tvt és a legkevésbé felhős et viszem:)
Ezt senki nem engedné meg, így maradt a lutri.

(#17770) InfiniteReality válasza BBéci (#17768) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Igen, vsz azért 400Hz-esek, tudom én ezt:) Még folyamatosabb a mozgás. Nekem bejön ez a dolog, bár SVP-n is igazítottam a használt eljáráson, mert az amit alapból használ túl "szappanoperás". Finom a mozgás de olyan furcsa.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17771) InfiniteReality válasza Ed Parker (#17769) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Én sem bontattam ki, elvittem és jó. De ha túl zavaró lett volna, túlságosan látszódna, én visszavittem volna, hogy hibás...

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17772) BBéci válasza Ed Parker (#17769) üzenetére


BBéci
titán

Létezik jónéhány olyan tévé, amivel nincs ilyen lutri, csak egyenletes fényerejű, kiváló színhűségű kép. :K Nem EDGE LED LCD egyik sem. :N

(#17771) InfiniteReality
Ne írj egy (5) percen belül, egymás után, több hozzászólást, szerkeszd az elsőt!!!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17773) InfiniteReality válasza BBéci (#17772) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A plazma TV-k vibrálnak és engem az nagyon zavar... nem magát a vibrálást látom, inkább csak érzékelem.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17774) #75912448 válasza Ed Parker (#17769) üzenetére


#75912448
törölt tag

Az nonszensz hogy kihozatok a raktár ból 5 tvt és a legkevésbé felhős et viszem

Dehogy nonszensz! Pontosan ezt kell csinálni. :K
Egyébként pont a képernyő alján lévő tenyérnyi foltokkal van gond. Sötétben filmet bámulva iszonyatosan irritáló egy nagy világos paca az alsó-felső fekete sávon. Több száz k-s tévén nem akarok ilyet látni.

(#17775) sityupityu válasza Ed Parker (#17763) üzenetére


sityupityu
veterán

Ebben igazad van,de ott van a képakadás dolog ami téged szintén idegesített. A tavalyi tévém meg ilyeneket nem produkál. Ezek után meg nem fogok egy olyan tévét megvenni aminek ilyen gondjai vannak. Ha nem nézzük a 3D-t meg az egyébb sz@rságokat(amik nem is nagyon érdekelnek)akkor ezt joggal valamiféle visszalépésnek is lehet tekeinteni!

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#17776) BBéci válasza sityupityu (#17775) üzenetére


BBéci
titán

Többen, többször használtuk a visszalépés kifejezést, amire most Te is rátaláltál. Igazad van!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17777) Ed Parker válasza BBéci (#17772) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nézd hogy őszinte legyek, ha létezne a d8000 vastagabb ccfl világítással,tennék én a ledre.
Ez a mindent vekonyitunk, engem nem érdekel.
Van egy 2 éves Sony tvm, v5500 ami ugyan csak 50hz de tok jó képe van és felhőnek nyoma sincs:)
A plazmán is gondolkoztam, de végül LCD lett.
Meg aztán ma meglett a galaxy s wifi 5.0 is, ami miatt az LCD-t vettem.

(#17778) Ed Parker válasza #75912448 (#17774) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezt melyik áruházban csinálják meg neked, ne viccelj már.
Ott a demo cucc kiállítva,azt nyomkodhatod, azt ha kell kapsz a raktarból egy bontatlant.

(#17779) InfiniteReality válasza Ed Parker (#17778) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Hát ja, ha kibontják de valaki mégse viszi el, a köv. vevő azért fog rinyálni mert bontott... és nem lehet neki megmagyarázni, h csak valaki megnézte de mégse vitte el...
Aki volt már a pultnak a másik oldalán tudja ezt :)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17780) InfiniteReality válasza sityupityu (#17775) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A képakadáson lehet igazitani a mozgás javitás átállitásával (10-3 beállitásra). Próbáld meg.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17781) BBéci válasza Ed Parker (#17778) üzenetére


BBéci
titán

Jogodban áll kibontatni és kipróbálni a terméket, mielőtt kifizetnéd, hazavinnéd.
Még egy 11000 forintos hajformázót sem veszek meg zsákbamacskaként, erre éppen a múlt héten volt példa, azért említettem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17782) JoeYi válasza BBéci (#17781) üzenetére


JoeYi
őstag

és megformázta a hajad? :)

(#17783) sityupityu válasza InfiniteReality (#17780) üzenetére


sityupityu
veterán

Min próbáljam meg? :) A tavalyi tévémmel nincs ilyen gond,ideit meg nem vettem. :) Amúgy ha meg egy valag pénzért veszek tévét az semmiféle beállításnál ne akadozzon! :W Ami meg jól tudjuk hogy miért van,már te is említetted.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#17784) BBéci válasza JoeYi (#17782) üzenetére


BBéci
titán

Feleségemnek vettük: Imetec Bellissima. Nagyon klassz, szereti.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17785) Ed Parker válasza InfiniteReality (#17779) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pontosan, látom te érted miről beszélek.

Az ember mindig újat akar a pénzéért, ezért kell a bontatlan.
Mert a többi már( még ha csak pár percet is, de) használt.

(#17786) JoeYi válasza BBéci (#17784) üzenetére


JoeYi
őstag

nyilván, vicceltem :))

(#17787) Ed Parker válasza BBéci (#17781) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben igazad van, de csak egy termeket bonthatsz,ha nem tetszik, többet nem bontanak.
Ha műszaki boltban dolgozol,akkor ezt tudod.
Plussz itt a körülményeket is meg kell teremteni hogy meg lásd a foltokat.
Nem egyszerű.

(#17788) BBéci válasza Ed Parker (#17785) üzenetére


BBéci
titán

Az mennyivel jobb a boltnak, ha 3 napon belül viszik vissza? Abban az esetben már a távirányítót, elemeket kibontották, a talpára, falra felszerelték, fóliákat, matricákat leszedték róla, csatlakozókat dugtak bele, amivel picit megkarcolhatták. Indokolt esetben kötelesek visszavenni. Szerintem sokkal jobb helyben, ellenőrzött körülmények között kipróbálni, pixelhibát keresni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17789) InfiniteReality válasza BBéci (#17788) üzenetére


InfiniteReality
őstag

3 napon belül nem köteles visszavenni, csak akkor ha a termék hibás. Ha csak nem tetszik valamiért, vagy mégsem felel meg, nem vagy köteles visszavenni.

Ha pedig a termék hibás, a kereskedőnek mindegy hogy 3 napon belül hozod-e vissza vagy ott helyben próbálta ki. Azt ő már nem fogja újra eladni. Neked kicseréli / visszaadja a lóvét ő pedig (mivel 3 napon belüli) visszáruzhatja...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17790) air


air
nagyúr

Ehhez a bontott, nem bontott témához csak annyit tennék hozzá, hogy amikor én az MM-ben vettem, akkor úgy hozták ki a raktárból, hogy már az MM szalagjával volt visszaragasztva. Tehát bontott volt. Kérdezem miért. A válasz, azért nehogy a szállító őket átverje. Kaptak már olyan TV dobozt amiben téglák voltak, hogy meglegyen a súlya. Vagyis amikor az áruház átveszi a szállítótól, ők maguk bontják ki, pontosan azért, hogy benne van-e a termék. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17791) bélanéni válasza bélanéni (#17746) üzenetére


bélanéni
őstag

Valaki erre esetleg?
Az összes Samsung TV-t PVA panellel szerelik egyébként?

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17792) BBéci válasza InfiniteReality (#17789) üzenetére


BBéci
titán

Tisztában vagyok a garanciális, jótállási, szavatossági és egyéb hasonló feltételekkel, rendeletekkel, szabályokkal, gyakorlattal.
Éppen ezek miatt állítom azt, hogy jobb, sőt, kötelező helyben, a boltban megvizsgálni a terméket. Semmilyen műszaki cikket nem szabad kipróbálás nélkül megvenni!

(#17790) air
Mindegyik normális kereskedő így tesz.

(#17791) bélanéni
Nem.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17793) InfiniteReality válasza air (#17790) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Akkor "szegény" MM-re rájár a rúd. Sulinetes időben sokan visszáruztattak számitógépeket kibelezve (nem volt benne a ram, a proci, a winyó...) és nyomtatókat (a dobozban tégla volt)...

Mondjuk ők is lámák hogy pl a nyomtatót nem nézték meg, de ha a gépet is megnézhették volna. Néhány után tanultak az esetből. Ebben az országban mindenki átb. mindenkit... tisztelet a kivételnek!

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17794) bélanéni válasza BBéci (#17792) üzenetére


bélanéni
őstag

Tudnál valamit (esetleg bővebbet) írni a 17746-ra is?

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17795) InfiniteReality válasza BBéci (#17792) üzenetére


InfiniteReality
őstag

És mit csinálsz a kibontott, megnézte, mégsekell "összetapizott" készülékekkel? Meg az olyan vevőkkel aki utána azért "nyávog" mert bontott...

Főleg karácsonykor, nagy tömciben, mindent kibontani esélytelen... kisforgalmú időszakban még csak-csak...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17796) BBéci válasza InfiniteReality (#17795) üzenetére


BBéci
titán

Éppen azért írtam, hogy ellenőrzött körülmények között kell kipróbálni. A vevőjelölt nem fogdossa, nem tapizza, hanem nézi a tévét. A tekintetével keresi rajta a pixelhibát, felhőt, bevilágítást.
Múlt héten a plazmás topikban olvastam, srác törött paneles/üveges tévét talált a dobozban. Ha nem rugalmas a bolt, azt is mondhatják, hazaszállítás közben sérült meg, de szerencséjére kicserélték.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17797) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ha valaki leírná, hogy mi a különbség a Samsung UE22D5000NW és UE225003 LED TV között, azt előre is köszönöm. A magyar Samsung oldalon ugyanis az utóbbi modellről nem találtam semmit. Az avplanet webáruház egy árban árulja ugyanis őket. Melyiket érdemes megvennem a kettő típus közül? Előre is köszi a válaszokat.

(#17798) BBéci válasza Tappancs2001 (#17797) üzenetére


BBéci
titán

Azért nem találod a magyar honlapon, mert az AV többnyire külföldről hozza be az áruját. Ezt szokták szürkeimportnak nevezni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17799) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel, problémával fordulok hozzátok, hogy szeretnék venni 1 samsung LCD tv-t és amit kinéztem a neten, már elvitték, viszont a netes bolt eladója, azt mondta, hogy 160.000,- tudok most venni 1 3D-s Samsungot, annyi a "hibája", hogy csak falra akasztható( tehát nincs hozzá talp), és 1 év garit adnak hozzá!
Szerintetek, megéri ezt megvenni?
Erről a tv-ről van szó egyébként :Samsung LE40C750
A gari miatt "aggódom", hogy nem "kevés-e" az 1 év!

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#17800) BBéci válasza petyus_ (#17799) üzenetére


BBéci
titán

Tavalyi modell, 2D képe kiváló, a 3D-je felejthető, mert erősen crosstalkol.
Attól tartok, az csak bolti garancia, amit nem szoktunk ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.