Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) air76


air76
tag

Helló!!!
Valakinek már küldték a skype kamerát???Mert én kb 2hete adtam fel a garilevél+blokk kombót,de még semmi nem jött???
Az fn.hu news csak nálam nem működik?,törölném,de a Saját fiók-ban nincs benne,"gyárilag" volt rajta.
???

(#17052) sarkan válasza air76 (#17051) üzenetére


sarkan
aktív tag

Én egy hónapja küldtem el és az üsz azt mondta minimum 6 hét.

Az fn nálam se működik, és állítólag törölni se lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17053) sandró60 válasza JoeYi (#17045) üzenetére


sandró60
addikt

A 6000-alattiakna már nemjó??Kérdésem hozzád szól :R

(#17054) air76 válasza sarkan (#17052) üzenetére


air76
tag

Köszi a választ sarkan!Akkor megnyugodtam!

(#17055) JoeYi válasza sandró60 (#17053) üzenetére


JoeYi
őstag

szerintem minden smart TV-n működnie kell, tehát 5500 és felette, de őszintén szólva fogalmam sincs, csak véletlenül rátaláltam, gondoltam megosztom hátha lecsap rá valaki és megosztja a véleményét mennyire xar :) (nem még mindig nincs TV-m, de ma elbattyogok euronicsba megvenni :) )

(#17056) Gabesz1019 válasza air76 (#17051) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem ma van 5. hete, hogy feladtam a levelet. Kíváncsi vagyok, hogy jövőhéten megjön-e.

(#17057) 16gaborm


16gaborm
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak :)

Segítségeteket kérném,mert sajnos még a tv-m (UE32D6100SW) nem jött meg,de már szeretnék filmet gyűjteni innen-onnan :) Azt az információt olvastam hogy a leendő tv-m nem tudta a 3D-t FullHD-ban tehát ha ezt a filmet Avatar 3D 1080p leszedem akkor meg sem tudom nézni?Vagy visszabutítja a TV magának amennyit tud kezelni?

Köszönöm Szépen

Mészi - UE32D6100SWXXH

(#17058) InfiniteReality válasza 16gaborm (#17057) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Felezi a függőleges felbontást (1080 helyett 540 lesz).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17059) air válasza 16gaborm (#17057) üzenetére


air
nagyúr

Tisztelt Fórumtárs!

Hányszor akarod ezt a kérdést még itt feltenni, mikor a napokban már többször is válaszoltunk rá?? :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17060) InfiniteReality válasza air (#17059) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Már segitettem neki privátban is :) Tény h sokat segit ha valaki elolvassa az idevonatkozó cikket... ;)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17061) Lesliegold válasza air (#17059) üzenetére


Lesliegold
tag

Nos a kollega ezt csinálja folyamatosan. Nem olvas vissza egy kummányit sem, csak nyomja a kérdéseit itt is és privátban is. Nem szép dolog a lustaság!!!

Xiaomi Redmi 3

(#17062) 16gaborm


16gaborm
csendes tag

ELNÉZÉST TISZTELT FÓRUMTÁRSAK! :((
Csak ha valamiben nem vagyok biztos,vagy nem találok rá egyértelmű magyarázatot akkor kérdezek tőletek!

Mészi - UE32D6100SWXXH

(#17063) Hanok válasza 16gaborm (#17062) üzenetére


Hanok
senior tag

A keresőbe beírva ezt: FULL HD 3D kb. 3 perc alatt találtam olyan hosszászólást ami kifejezetten a kérdésedre ad választ Avatar 1080 3d.mkv-vel kapcsolatban. Ez ha nem elég eggyértelmű akkor csak úgy lehet megfogalmazni hogy lustaság. Ez nem chat hanem fórum, csak használni kell a keresőt és visszaolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#17064) BBéci válasza iPoker (#17049) üzenetére


BBéci
titán

Mindegyik tévéről rengeteg hozzászólásban volt szó, használhatnád a keresőt!
A B sorozatú Samsungok 2009-esek, azt kihúzhatod a listádról.
A megadott kontrasztaránynak semmi köze a valósághoz, ami mérve legjobb esetben is csak 4000:1 körüli, de nem azon a tévén, hanem a csúcsmodelleken.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17065) air válasza 16gaborm (#17062) üzenetére


air
nagyúr

Minek kérdezel ha nem olvasod el a választ? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17066) air válasza Lesliegold (#17061) üzenetére


air
nagyúr

Engem is megkeresett privátban. Válaszoltam neki, linket is küldtem. Innentől kezdve ez nem lustaság, hanem tiszteletlenség. Ha durván akarnék fogalmazni, akkor bunkóság. De nem akarok durva lenni. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17067) vinikorn


vinikorn
aktív tag

B550-ös tv-ben ha bejelölök egy műsort a műsorújságban és kikapcsolom a tv-t, utána valahogy be tudja kapcsolni a tv-t? Van ilyen beállítás?

(#17068) 16gaborm válasza air (#17066) üzenetére


16gaborm
csendes tag

:R

[ Szerkesztve ]

Mészi - UE32D6100SWXXH

(#17069) air76


air76
tag

Ajánljatok már egy két app-ot a tv re.Pl játékok közül mit érdemes letölteni,vagy van ami nélkülözhetetlen alkalmazás?Olyat mondjatok ami alapból nincs rajta! :U

(#17070) air válasza air76 (#17069) üzenetére


air
nagyúr

YoutubeHD!
Csak az a baj vele, hogy ahhoz nem fogadja el a saját profil beállítását, csak a simához.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17071) Misi 007 válasza PLaci58 (#16962) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ma elvitte a szervizes a TV-t és ő is azt mondta hogy nagy valószínűséggel táphibás. :R

(#17072) Asifan


Asifan
tag

üdv! Vettem egy új D5500-as Smart Tv-t, és olyan problémám van, hogy kb fél percenként felvillan a sarokban egy nagy Smart TV logo, és ott is marad 20-30 másodpercig. Hogyan lehet ezt eltüntetni? Köszi!

(#17073) domager1


domager1
csendes tag

Sziasztok Samsungosok!
Múlt héten eldurrant a CRT tvm, anno megfogadtam, hogy addig nem cserélem laposra, míg ki nem múlik. Megtörtént.
Haladni akarok a korral, sokat segített a fórum, de azért mégis jó 5 éves lemaradásban vagyok. Ezért most legalább ennyi időre előre gondolkodok. Amit kinéztem , az a 6100-as széria. Ennyi fér bele, nem több.
Hátrányai a 65xx-hez képest, hogy nincs beépített wifi, de ezt lehet orvosolni.
Olyan helyen venném, ahol adnak szemüveget ajándékba,így ez sem hátrány. Most jön a lényeg:
A nagy hátrány az, hogy 2d/3d konverter nincs benne.
A kérdésem az a gyakorló 3d tvsek-hez, hogy ez a konverter tényleg jó dolog vagy csap parasztvakítás?
A másik, hogy a TV ismeri az upscaling funkciót, ha sima dvd lejátszót kötök rá? A DVD-m régi, nem tudja ezt sajnos. Vagy máshogy kérdezem: mivel 32 collosat veszek ebből a készülékből, így egyáltalán van értelme az upscalingnek?

Köszönöm!
Gergő

(#17074) balage.


balage.
tag

Ma vettem egy 40d6500-at. Elég korrekt kis tv, egyedül a gyári hang a kevés, minden mással meg vagyok elégedve. 3d szemcsit nem kaptam hozzá és 3d filmem sincs még így a 3d részéről nem tudok nyilatkozni. Köszönöm a tanácsokat!
Most épp 2.0/2.1-es hangfal szettet keresek hozzá a megfelelő topicban:2_1_hangfalat_de_melyiket aki már vett, vagy volna tanácsa ez ügyben ott várom válaszát :)

[ Szerkesztve ]

(#17075) vlevi válasza Asifan (#17072) üzenetére


vlevi
nagyúr

Üzleti módban van a tévé. Kell lennie a menüben egy plug and play menüpontnak. Ez a nulláról újra beállítást jelenti. Ott az első kérdés az az, hogy otthon, vagy üzlet. Az üzlet mód egy másik hátránya, hogy 20-30 perc után elfelejt mindent, és visszaáll alapbeállításokra.

(#17076) BBéci válasza domager1 (#17073) üzenetére


BBéci
titán

A feltételezésed helytálló, a 2D-3D konverzió egyszeri kipróbálásnál többre nem való.
Mindegyik lapostévé fel- vagy leskálázza a saját fizikai felbontására a kapott jeleket.
A 32 colos tévét másfél méternél közelebbről kell nézni ahhoz, hogy a skálázás minősége észrevehető legyen. A full HD filmeket sem szabad ennél messzebbről nézni, ha látni akarod mindazt a többletet, amit a nagyfelbontás nyújt.
Azt sosem fogom megérteni, miért vesz valaki full HD tévét, ha DVD-t akar nézni. :F

(#17074) balage.
A beépített médialejátszó hangját 5,1-ben adja ki a tévé az optikai kimenetén, ezért érdemes 5.1 hangrendszert venni hozzá.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17077) Hanok válasza balage. (#17074) üzenetére


Hanok
senior tag

Elvileg a TV dobozába van 2DB, ami hozzá jár. Dobozon nem szerepel hogy benne van?

(#17078) air válasza Hanok (#17077) üzenetére


air
nagyúr

Csak a 40"-os, és attól felfelé van 2 szemüveg a dobozban, az is csak a 6500-asokban. 6100-asok dobozában mérettől függetlenül nincs egy sem. Ha jól tudom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17079) kalmancsehi


kalmancsehi
csendes tag

Sziasztok!

TV vásárlás előtt állok, és két jelentkezőre szűkítettem a kört, innen viszont nem tudok továbblépni.
Samsung UE32D5000 és LG 32LK530
Felhasználást tekintve elsősorban PC-vel összekötve filmek mennének rajta (nem feltétlen HD forrásból, tehát az upscaling minősége fontos), néha játék és mindigtv ingyécsomag.
A Samsung előnye a LED miatti hosszabb élettartam (mennyivel :F ), a lehetőség vezetékes v wifi kapcsolatra (bár arra még nem jöttem rá, hogy én ezt mire is használnám :DDD ), és hogy ilyet már láttam működés közben, illetve olvastam tesztet róla (LK530-ról semmi nincs :( ).
A Samsung hátránya a 10%.kal nagyobb ára, a panel-lottó jelenség, és a clouding (előbbit az itt leírtak miatt tartom veszélynek, utóbbira pedig rákérdeztem az euronicsban és nagyon rosszul hazudott róla az eladó :U ).
A gyári hibás, javított készülék jóárasítva az LG-nél is fennálló veszély?
A panel fajtája csökkentheti/növelheti az élettartamot? Illetve gondolom a refurbished cucc várhatóan szintén nem olyan tartós...
Tehát a végső cél a nem HD jelet (is) szebben megjelenítő tartós készülék.

Vélemények?

(#17080) InfiniteReality


InfiniteReality
őstag

Nemtudom kinek újdonság, de felmerült már kérdésként, tehát meg tudom erősíteni, a D5000 (és nyilván az újabbak is) tudják a 24p-t. Azaz képesek 24 Hz-en frissíteni a képet, ha olyan jelet kapnak (én ehelyett inkább SVP-t használok :) ).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17081) air válasza BBéci (#17076) üzenetére


air
nagyúr

Ha valakinek nem élet-halál az 5.1 (mint nekem sem) annak olcsóbb és egyszerűbb megoldás is van.
Én előbányásztam apósom "padlásáról" egy ~10 éves Sony, analóg erősítőt, amihez van 2 70W-os, (nem PMPO) 3 utas, fadobozos Videoton(!) hangfal. Olyat szól, hogy a 100 ezres akármilyen házimozi csókolomot köszönhet. :D
Nem 5.1, nem 2.1 de nekem nincs is rá igényem. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17082) Asifan válasza vlevi (#17075) üzenetére


Asifan
tag

Köszi szépen a választ. Szóval semmi más lehetőség nincs? Mert kb. fél napig nem jött elő ez a probléma, csak utána és tuti, hogy nem állítottam át. Sajnos szülők tévéje aztán kiakadnak, ha megtudják, hogy újra kell programozni a csatornákat:)

(#17083) InfiniteReality válasza air (#17081) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Egytértek. Ősrégi analóg erősítőm van, 2db Videoton DC-2050E hangfallal, és állatúl szól :) Mondjuk hozzáteszem a hangkártya egy Audigy 2 ZS Platinum

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17084) vlevi válasza BBéci (#17076) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Azt sosem fogom megérteni, miért vesz valaki full HD tévét, ha DVD-t akar nézni."
Mert ez egy LCD topic, és itt minden tévé (a legalja 4-es sorozatút kivéve) FullHD ;)
DVD-t meg azért nézünk, mert abból van sok otthon :D

A felskálázás érdekes dolog. Régebben azt olvastam, hogy érdemes a lejátszóra bízni, mert jobban működik, mint a tévében lévő. De szerintem ez (már) nem igaz. Főleg nem egy 4-5 éves DVD lejátszó, és egy 2011-es évjáratú tévé esetén. Én is azt tapasztalom, hogy mintha jobb lenne a kép, ha a lejátszóból sima 576i formában jön ki a HDMI-n a kép, és a tévére bízom a felskálázást, azzal ellentétben, mintha a DVD-ből rögtön 1080i jönne (1080p-t nem tud)

De, hogy OFF is legyek : te melyik, 32D6100 árában lévő 42"-os, vagy nagyobb plazmát ajánlanád helyette?

"nem 2.1 de nekem nincs is rá igényem"
A 2.1 kevesebb, mint a rendes sztereó. Mert sztereóban csak a cincogás jön, a mély viszont 1db mono hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#17085) domager1 válasza BBéci (#17076) üzenetére


domager1
csendes tag

Köszi a választ!
Lemértem, meglesz az a 1,5 méter, ha nagyon akarom:)
DVD-t azért akarok nézni a tv-n, mert van sok DVD lemezem és elég nagy hányadát még nem láttam.
A full HD filmeket külső meghajtóról nézném, míg nem lesz normális áron 3d blu-ray lejátszó és főként blu-ray lemez.

(#17086) InfiniteReality válasza kalmancsehi (#17079) üzenetére


InfiniteReality
őstag

D5000-ről csak jót tudok mondani. A Clouding nem olyan nagy cucc, ha nem keresed direkt a szemeddel. Csak fullsötét képnél látszik nagyon, amúgy nem zavaró. A panel lottóról nem tudok nyilatkozni, meg se néztem milyen van az enyémben:D Majd megnézem mikor felkerül a falra, nincs kedvem leemelni az asztalról.

Játszani jó, képminősége nagyon szép (miután kicsit igazítasz a gyári túlkontrasztos, túlszinezett értékeken).

Az up/downscaling játéknál egész jó, kipróbáltam többféle felbontásban is. Viszont filmnél (ha PC-t használsz forrásként), elég nagy a valószinüsége, hogy a videokártyád / a lejátszóprogram fogja felkonvertálni a filmet, így érdemes ezek minőségére is odafigyelni:)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17087) kalmancsehi válasza InfiniteReality (#17086) üzenetére


kalmancsehi
csendes tag

Köszi a választ!
A felskálázással tényleg igazad van azt a pc csinálja a tv már a felskálázott jelet kapja.
Akkor már csak az élettartam marad, valóban hosszabb ideig bírják (javítás nélkül!) a ledesek mint a normál lcdk? Gondolom erről valós tapasztalata senkinek nincs még, a led megvilágítás meglehetősen új dolog.

Mit érdemes megnézni a tv-n vásárlás/átvétel előtt? Olyat amit egy túlművelt amatőr is meglát a négy rossz szemével :DDD Milyen képet, videót érdemes ráküldeni?

(#17088) InfiniteReality válasza kalmancsehi (#17087) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Gyakorlatilag mindegy milyen képet küldesz rá egy TV falon, a TV-k alapbeállitása többnyire túlkontrasztos, túlszinezett. Én is kipróbáltam MKV-val de nem sok értelme volt.
Inkább csak nézegesd kicsit, tetszik-e a képe, s ha tetszik vedd meg :)

Erős géppel lehet igazitani a mozgások finomságán, amit a drágább TV-k eleve tudnak. A D5000 elég "fapados" nincs benne 3D, böngésző, csiribirizabszalma. Egyszerűen egy jó képminőségű TV ami monitornak is alkamas és nem is túl drága.

Élettartamról nem tudok nyilatkozni, de technikailag a LED-ek tovább kell birják mint a fénycső. Ismert jelenség a fénycsöves megvilágítású LCD-knél, hogy évek alatt a háttérvilágitás ereje csökken. LED-nél ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17089) balage. válasza Hanok (#17077) üzenetére


balage.
tag

Kérdeztem még a boltban ott azt mondták hogy nem jár. A dobozát majd holnap előkeresem és megnézem.

(#17076) BBéci
Gondoltam rá, de arra most nincs keret sajnos, ezen kívül meg amerikai konyhás a nappali, így nem is tudnám jó helyre tenni a fele hangszórót. A nappali közepén állvány meg elég hülyén nézne ki :)

Megnéztem szervizmenüt, nem sikerült kifognom samsung panelest.
Ezt írta: 40P1UF6E
P az Chunghwa Picture Tubes (CPT) majd meglátjuk ez a név mit takar.

[ Szerkesztve ]

(#17090) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Péntek óta van meg a samsung d5000 es tv, először arra gondoltam, hogy rákötök vmi pendrivet, de kipróbáltam a hálózaton történő videólejátszást , ezek után letettem róla.Akármilyen nagy méretű filmet is átvisz wifin keresztül röccenés nélkül.Ezek után nem igen értem minek szenvedjek egy külső winyóval.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#17091) BBéci válasza vlevi (#17084) üzenetére


BBéci
titán

"melyik, 32D6100 árában lévő 42"-os, vagy nagyobb plazmát ajánlanád helyette?"
DVD filmek nézésére a Pana C3-at, amin garantáltan nagyobb élményt nyújt a 720x576 felbontású anyag.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17092) phareck


phareck
csendes tag

Üdv!

Szombaton vettem egy UE40D6500-as LED TV-t. Nagyon szuper a készülék.
A problémám az lenne hogy a win7 miatt nem ismeri fel a HD filmeket és igy nem tudom a PC-ről elindítani megosztással csak az AVI-kat. Mit lehet tenni ez ügyben?
Egyik amire gondoltam ,hogy veszek egy HD Stream-es WiFi-t, de hiába, ha nem látja. Ettől csak a gyorsaság van meg. Van esetleg valami program ,codec vagy support hogy a win7 videó fájlnak tekintse az mkv-kat?
A másik, hogy inkább egy külső merevlemezt veszek amire ráteszem a HD filmeket majd onnét játszatom le. De hallottam már olyat,hogy nem ismeri fel a külső merevlemezt a tévé.
Utolsó amit hallottam lehetőségként ,hogy valami otthoni szervert kell venni. Ami valójában csak egy merevlemez és a router kapcsolódik hozzá. Így az itthoni hálózaton mindenki hozzáférhetne a tartalmához.
Van esetleg valaki aki megoldotta ezt a problémát? Mindezek tudatában ti mit javasolnátok?
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:

phareck

(#17093) balage. válasza phareck (#17092) üzenetére


balage.
tag

A merevlemezes problémádra reagálnék:
Én is próbáltam egy 250 gb-os winyót rádugni, minden világít is látszatra hashelget de nem ismeri fel. Win7 alatt formáztam ntfs-re. Van egy 8gb-os pendriveom amit total commander alatt formáztam ntfs-re azt beveszi szó nélkül és lejátsz róla mindent.
Végigzongoráztam mind a 3 usb portot is a winyóval de semmi. Megformázni meg nem fogom csak ezért, mivel tele van filmmel. Lehet kapni már olyan routereket ami képes kezelni pendriveot vagy külső vinyót és akár úgy is tölthetsz rá pl hogy csak az működik. Gondolom ilyenre céloztál.
HDMI-vel még nem próbáltam összekötni a tv-t a pc-vel mivel kéne hozzá vagy 20 m kábel így nem tudok segíteni a többi problémádban.

(#17094) Hanok válasza air (#17078) üzenetére


Hanok
senior tag

Ezek szerint neki járt volna a 40d6500-hoz a 2db. Csak azért mondom mert nemrég hallottam olyanról hogy bizonyos cégek az olcsó ár érdekében kipecázzák a 2 db hozzá tartozó szemüveget majd külön eladják így kompenzálva azt hogy olcsón adták a TV-t.

balage. : A boltban sok mindent mondanak, a doboz elvileg árulkodhat róla hogy benne volt-e vagy sem. Pontosan nem tudhatom hogy mi a helyzet de nézd át a dobozt rendesen hogy tartozékként írja-e. Nekem a 6570-en fel van tüntetve.

(#17095) p1ranha válasza phareck (#17092) üzenetére


p1ranha
csendes tag

Én most vettem egy 3,5"-os külső vinyót, ami ugye tápról megy és azt felismerte a TV-m, a 2,5"-t nem. Szépen lejátszom vele a fullhd-s filmeket. Nekem ennyi tapasztalatom van :)

(#17096) air válasza Hanok (#17094) üzenetére


air
nagyúr

Igen, ezt én is hallottam. Nekem a MM-ban október végén amikor vettem, akkor mondták, hogy most sajnos nem tudnak szemüveget adni, mert hiánycikk, de ha nagyobbat vennék, akkor kapásból lenne 2 szemüvegem, mert a 40-esektől fölfelé már alapból van kettő a dobozban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17097) air válasza p1ranha (#17095) üzenetére


air
nagyúr

Nekem 640GB-os, 2,5"-os, Samsung S2 portable van, tökéletesen kezeli a TV. Pedig nem is a saját kábelét használom legtöbbször, hanem a GPS-ét, vagy a fényképezőét, amelyik éppen a kezembe kerül.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17098) morMi3


morMi3
csendes tag

Sziasztok!

UE40D6500-at Pesten hol lehet még kapni maximum 200ezerért? Persze ha van azalatt még jobb lenne. Saturnba elfogyott, csütörtökön hoznak majd valószínűleg. Valahol máshol van ezen az áron tudomásotok szerint raktáron?

(#17099) torma1981 válasza morMi3 (#17098) üzenetére


torma1981
veterán

Csütörtökig csak tudsz várni nem? :)

(#17100) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy milyen típusú 3D filmeket lehet 3D-ben nézni? Mert nekem pl. a Polar Expressz 720p 3D se kikapcsolt, se bekapcsolt 3D funkció esetén sem működött. A TV-hez adott gyári Samsung (3050GB és 3100GB) aktív és párosított szemüveggel sem működött.

Valaki tud segíteni?

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.